Sayfa 203/1023 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bu arada global menkul kıymetler üzerinden, cuma-pazartesi ve bugün satılan garan hisse sayısı 61,5 milyon lot oldu. Karşılamada ilk başta 13 milyon lot credit sussie var ve alım genele yayılmış şekilde.

Ayrıca bir dip bilgi olarak vereyim yabancılar hisseyi sattıkları an eğer döviz alacaklarsa forward işlemlerle anında satın alır T+2 yi beklemez o 2 günlük faizi öder ve aynı gün dövizi satın alır.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Borsa 1300 puan çıkmış Garanti dünkü seviyede dolanıyor ve sanki kamyonu yanaştırdılar damperi her an açıp malı boşaltacaklar gibi duruyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ERSOYDELTA diye biri var forumda adam doalr 17 ıolacak demiş HALKB tahtasında dövüyorlar adamı
    17 demiş sonrasında da 25 demiş😊 olursa umut hocamla sen köşeyi dönün artıkın😆

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    17 demiş sonrasında da 25 demiş�� olursa umut hocamla sen köşeyi dönün artıkın��
    ne köşeyi dönmesi emmleket batar benim doalrlarda bankada gümler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Borsa 1300 puan çıkmış Garanti dünkü seviyede dolanıyor ve sanki kamyonu yanaştırdılar damperi her an açıp malı boşaltacaklar gibi duruyor.
    ben acele ettim erken verdim 71-72 lerde verebilirdim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

kaç gündür endeksi aselsan thtao ile tutuyorlar
    yada bankalarla aşağı çekiyorlar hangisi fake hangisi gerçek haftaya anlarız

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku

Bunlar beklenirken nasıl Dolarlarımı bozup TL ye geçebilirim hemde bu şartlar altında bankaya koyarak !...
    Evet çok önemli nokta bu, paralarımızın sorumluluğu artık bizde, devlet 100binTL' ye garantör.

Sermayesini artırmayan bankadan paramı çekerim, güncel sermaye yeterlik rasyosu 12 altına düşmüşse yine bunu yaparım. Güncel sermaye yeterlik rasyosunu açıklamıyorsa yine çekerim. Bankacılarımıza duyurulur.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    17 demiş sonrasında da 25 demiş�� olursa umut hocamla sen köşeyi dönün artıkın��
    Köşeyi döneriz ama daha ileri gidemeyiz orada gırtlağımızı sıkar eşkiyalar. Bu seviyeler olmaz ama olacaksa da olmasın.

Sayfa 203/1023 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •