Sayfa 22/1023 İlkİlk ... 12202122232432721225221022 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeş.
    Bodrum güvercinlik aklıma yattı .
    Bir arama yapalım bakalım .

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

evler şunlar bak araştır
    https://www.turquoisehomesresidence.com/tr-tr

ben geçen sene hanım ve 2 çocukla 4 gece kaldım çok mennun kaldım denize yakın kısmıda var biz istemedik evden çıkıp havuza 20 metrede gittik (şansa havuz yanı düştü) sitede çok daha büyük havuz ve sosyal tesiste var bodruma göre fiyat çok uygun bodrumun gürültüsü ve kargaşasıda yok. geçen sene 200-250 arası veriyorlardı bu sene 250-300 arası veriyorlar. araba varsa her gece bir yere (bodrum- turgutreis- güvercinlik, bitez ) gidebiliyorsunuz. çokda güzel oluyor gündüz havuz isterseniz deniz geceleride bodrum ve çevresini geziyorsunuz
    lazım olursa emlakçı telefonuda duruyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bodrum full çekerdi onda bile butik oteller ve evler dolu değil benim dediğim yerler çeşme ayvalık burhaniye edremit güre altınova saroz körfezi civarları yani daha çok otel turizmi değilde ev turizmine giden orta gelir düzeyine sahip olanlar için ayvalıkta doluluk %50 bile değil full çeken tek yer antalya civarları bodrum üst düzey yer %80 bile az sayılır orası %100 e tamamlar zaten
    yok o kadar değil, ben her sene giderim rezervasyonumu da son hafta yaparım, devamlı temmuz ayı
    ilk defa bu sene otel seçeneğinin en fazla 2-3 olduğunu yeni görüyorum bunca zamandır..

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    evler şunlar bak araştır
    https://www.turquoisehomesresidence.com/tr-tr

ben geçen sene hanım ve 2 çocukla 4 gece kaldım çok mennun kaldım denize yakın kısmıda var biz istemedik evden çıkıp havuza 20 metrede gittik (şansa havuz yanı düştü) sitede çok daha büyük havuz ve sosyal tesiste var bodruma göre fiyat çok uygun bodrumun gürültüsü ve kargaşasıda yok. geçen sene 200-250 arası veriyorlardı bu sene 250-300 arası veriyorlar. araba varsa her gece bir yere (bodrum- turgutreis- güvercinlik, bitez ) gidebiliyorsunuz. çokda güzel oluyor gündüz havuz isterseniz deniz geceleride bodrum ve çevresini geziyorsunuz
    lazım olursa emlakçı telefonuda duruyor
    Eyvallah kardeşim. Siteyi favorilere ekledim . Kafamiza yatarsa buradan yine senden bilgi alirim. Sağolasın

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4. temmuz ayında sözde hava muhalefeti nedeniyle tren devriliyor onlarca ölü

ne hava muhalefeti kardeşim millet alaskada o havada tren seferleri düzenliyor bir şey olmuyor

milleti alışmışlar keklemeğe nasıl olsa ne dersek inanıyorlar diye, sel mi var fırtına mı var..?

hava muhalefeti değil yağmurlar nedeniyle menfezin üstü ile raylar arasındaki toprak boşalmış tren geçerken raylar eğilince yoldan çıkmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hava muhalefeti değil yağmurlar nedeniyle menfezin üstü ile raylar arasındaki toprak boşalmış tren geçerken raylar eğilince yoldan çıkmış
    sebep o, lakin işçilik hatasından kimse bahsetmez bir tek bizim ülkede mi yağmur yağıyor..?

Sayfa 22/1023 İlkİlk ... 12202122232432721225221022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •