Sayfa 4/1023 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    son dakika:

05 Temmuz Perşembe 10:52 YILDIRIM: FAİZLERİ AŞAĞI İNDİRMEK ANA ÖNCELİKLERİN BAŞINDA-HT
    ben dedim adamlar 16 enflasyon 17.50 faiz size yeter diyecekler .....TL ciler geçen yıl paralarının %3-4 gibi rakamı enflasyon altı faiz alarak erittiler....geçmiş olsun yine aynı adamlar aynı kafa .....

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    ben dedim adamlar 16 enflasyon 17.50 faiz size yeter diyecekler .....TL ciler geçen yıl paralarının %3-4 gibi rakamı enflasyon altı faiz alarak erittiler....geçmiş olsun yine aynı adamlar aynı kafa .....
    bu adamların dedikleriyle yaptıklarının tutarlı olmadığını
    öğrenemediğimiz için hala iktidarda kalabiliyorlar, neler dediler neler yaptılar arşivlerde
    faiz arttırımı yapılacağı zaman yurt dışı gezisi ayarlandığını da gördü bu piyasa..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bu adamların dedikleriyle yaptıklarının tutarlı olmadığını
    öğrenemediğimiz için hala iktidarda kalabiliyorlar, neler dediler neler yaptılar arşivlerde
    faiz arttırımı yapılacağı zaman yurt dışı gezisi ayarlandığını da gördü bu piyasa..
    Doların zayıf görünümü devam ettiği sürece yeni faiz yok....24 pas geçilir , dolar 5 denerse bir 300 daha yapar 5 altına sarkar...Bunu deneyecekler .....Eğer dolar hala zayıf duruyorsa bu kez faiz indirerek dolara destek atacaklar ....

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Doların zayıf görünümü devam ettiği sürece yeni faiz yok....24 pas geçilir , dolar 5 denerse bir 300 daha yapar 5 altına sarkar...Bunu deneyecekler .....Eğer dolar hala zayıf duruyorsa bu kez faiz indirerek dolara destek atacaklar ....
    4.66 zayıf sayılır mı? . Hala gırtlağına kadar döviz borçlu özel sektörü temerüde itecek düzeyin üzerinde.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Dün Anadolubank'ın merkezi bir şubesindeydim. Bankacılar direk ağladılar iş yok diye. Sene sonuna kadar işimizden olurmuyuz endişesi içindeler..Ticari krediler 28lere dayanmış.. Bu saatten sonra faiz yükseltsen ne olur, yükseltmesen ne olur; giren şemsiye açılır mı açılmaz mı hesabı olmuş..

6. Bakın doların küresel geri çekilmesini bile, bu faizlerle değerlendiremiyor TL. Ölmüşüz ağlayanımız yok..

Alıntı Originally Posted by chronical Yazıyı Oku
    Dün Anadolubank'ın merkezi bir şubesindeydim. Bankacılar direk ağladılar iş yok diye. Sene sonuna kadar işimizden olurmuyuz endişesi içindeler..Ticari krediler 28lere dayanmış.. Bu saatten sonra faiz yükseltsen ne olur, yükseltmesen ne olur; giren şemsiye açılır mı açılmaz mı hesabı olmuş..
    Merkez bankasının amacı zaten kredi genişlemesini azaltmak hatta kredi artış hızını sıfıra ve gerekirse belki de eksiye çekmek. Bu konu ile ilgili direk bir açıklaması dahi mevcut. Merkezin güncesi hesabından burada paylaşmıştım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

KISA VADE 15 DK'LIK GRAFİK.

3 dalgalık trendin son 1 dibi kaldı.

4.65 dip olacak gibi duruyor. Sonra yön yukarıdır.

DUHUL : 1999

Sayfa 4/1023 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •