Special Days Image
Sayfa 503/1023 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    5.15 le sabah başlarız herhalde. Adamlar gece gündüz haftasonu dinlemiyor. Direkt yukarı.
    Yalnız matematiksel olarak bir sıkıntı var.Dolar 4 den 5 e giderken yüzde 25 artması lazımdı daha zordu,Şimdi yüzde 20 yukarı gitse al sana 6.Aslında çok tehlikeli sular bunlar,bizim ekonomi boğulup gidecek bu yanlış akıllarla.Neyse her şeyde bir hayır vardır belki de kanal istanbuldan vazgeçilir.)))))

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hocam bu şaka olmayabilir.Şimdi o konulara girmeyelim,adam ciddi konuşuyor olabilir.Hatta siz biraz daha irdelesiniz aradan müteahit batması önşartını bile kaldırabilir o arkadaşınız ))))))
    adam zaten angarada birilerinin mentalitesi için bu lafı söylüyor, bu derecede bir göbek bağı var sonuçta..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    adam zaten angarada birilerinin mentalitesi için bu lafı söylüyor, bu derecede bir göbek bağı var sonuçta..
    Yok yok ben karım ölse daha iyi kısmına takıldım )))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yok yok ben karım ölse daha iyi kısmına takıldım )))))))))
    siz de hanımdan yana dertli olanlardan mısınız yoksa şakanın bu kısmı hoşunuza gitti..?

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    siz de hanımdan yana dertli olanlardan mısınız yoksa şakanın bu kısmı hoşunuza gitti..?
    Aman sn realities ne yaptınız hiç öyle şey olur mu ))))))))) Benim hanım dünyanın en iyi kadınıdır.Benim hanım melek melek.(Anladınız siz onu.Yerin kulağı vardır.Bir arkadaşın adnan hoca kasetlerine yaptığı yoruma döndü valla.Toparlayana kadar bir hal olmuştu )

Artık DOLAR hep yukarı demekten bıktım vallahi kendimi yakın geçmişin beton beyinlerine benzetmeye başladım. Ama ne yapabilirim ki bu ahval ve şerait altında yani BETER olmadan YETER olmayacağına göre Dolarda da yükseliş kaçınılmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Yalnız matematiksel olarak bir sıkıntı var.Dolar 4 den 5 e giderken yüzde 25 artması lazımdı daha zordu,Şimdi yüzde 20 yukarı gitse al sana 6.Aslında çok tehlikeli sular bunlar,bizim ekonomi boğulup gidecek bu yanlış akıllarla.Neyse her şeyde bir hayır vardır belki de kanal istanbuldan vazgeçilir.)))))
    Zaten ülkenin kurtulması için elde tek bir tane proje var,ona da vazgeçilsin diyorsunuz.İpimle kuşağım projesi miydi..pardon bir yol bir kuşak projesi için kanal şart ondan sonra Çinden para akacak

8. İyice depara kalktı.
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 503/1023 İlkİlk ... 34034534935015025035045055135536031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •