Sayfa 533/1023 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Moka saplandık yapılması gerekenler ACI reçete ama yapmamakta direniyor/lar direndikçe de mokun içine daha fazla saplanıyoruz.

2. Kanal İstanbul gibi bir kaç projeye daha yatırım yapmalıyız.
    Yüzde 95 devlet hazinesi güvenceli kgf ler dagitilmali esnafa özellikle de insaatcilara.
    Tüm fen liseleri kapatılıp hepsi imam hatip e cevrilmeli. Buraya da öğretmen olarak ilahiyat mezunu değil de menzil, suleymancilar gibi tarikatlardan yetişenler atanmali.
    Konut kredileri devlet bankalarında 0,60 a kadar çekilmeli.

Birde böyle deneyelim bakalım.
    Diğer türlü ne dersek tersi yapılıyor sonuçta .

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Moka saplandık yapılması gerekenler ACI reçete ama yapmamakta direniyor/lar direndikçe de mokun içine daha fazla saplanıyoruz.
    Aman hocam bunlar mok mok diye bağırır. Bugün verdim veriştirdim verdim veriştirdim. Kime olduğu bende kalsın. Ohhh rahatladım...

Dolarada ki bu artış karşısında dayanacak çok şirket olmadığını biz bu cahil halimizle biliyoruzda bunlar bilmiyor mu ? Neyin kavgası kiminle inatlaşma !:..

5.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Kanal İstanbul gibi bir kaç projeye daha yatırım yapmalıyız.
    Yüzde 95 devlet hazinesi güvenceli kgf ler dagitilmali esnafa özellikle de insaatcilara.
    Tüm fen liseleri kapatılıp hepsi imam hatip e cevrilmeli. Buraya da öğretmen olarak ilahiyat mezunu değil de menzil, suleymancilar gibi tarikatlardan yetişenler atanmali.
    Konut kredileri devlet bankalarında 0,60 a kadar çekilmeli.

Birde böyle deneyelim bakalım.
    Diğer türlü ne dersek tersi yapılıyor sonuçta .

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tarımın içine sçmlyz eğitimi yerin dibine batırmalıyız kurum kültürünü insan sevgisini yok etmeliyiz. İşte Türkiyenin kurtuluşu...

Yine Bıst de toparlanma kuyruğu dik tutma safsatası artık kimi kekliyorlarsa !...

7. Arkadaşlar kışlık soğanınızı ekim gibi stoklayın. Soğanda yükseliş kaçınılmaz. Çünkü en ucuz ithal soğan 40 cent eeee yani 2.10 krş. Markette 5 lira olur...

8.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kışlık soğanınızı ekim gibi stoklayın. Soğanda yükseliş kaçınılmaz. Çünkü en ucuz ithal soğan 40 cent eeee yani 2.10 krş. Markette 5 lira olur...
    Stoklamak yerine, imkanı olan için https://www.youtube.com/watch?v=q3JZXxfX-H4

Sayfa 533/1023 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •