Sayfa 923/1023 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933973 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,377 - 7,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Aklıma yaşadığım bir olay geldi...1990 dı galiba...Ev arkadaşım tutturdu taksime gidelim diye..Neyse adam yarını bekle uzun vadeli yatırım yaparız(kum kapıdan 2 rus kaptık mı ev işlerini de onlara yaptırırız) acele etme dediysem de ikna edemedim...İpne bizi en son şimdiki ismi muzikal eski ismi pavyona soktu...

Alemin dibine vuruyor, hesap zamanı geldi hesabı görünce başladı bağırmaya , hesap gitti indirim yapıldı geldi bizim ki yine bağırıyor neyse ben devreye girdim öğrenci falan hesap biraz daha makul oldu...Hadi hesabı ödeyelim dediğimde bende para yok demez mi

Şiimdi aldık 500 gayme doları yedik içtik alemin dibine vurduk şimdi hesap zamanı bağırıp çağırıyoruz...
    Bazılarımız tuvalet kağıdı diyor , bazılarımız ABD batacak dükkanı kapatacak bende borçtan kurtulacam ayaklarında falan....
    1$= 6 tl min.....

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Aklıma yaşadığım bir olay geldi...1990 dı galiba...Ev arkadaşım tutturdu taksime gidelim diye..Neyse adam yarını bekle uzun vadeli yatırım yaparız(kum kapıdan 2 rus kaptık mı ev işlerini de onlara yaptırırız) acele etme dediysem de ikna edemedim...İpne bizi en son şimdiki ismi muzikal eski ismi pavyona soktu...

Alemin dibine vuruyor, hesap zamanı geldi hesabı görünce başladı bağırmaya , hesap gitti indirim yapıldı geldi bizim ki yine bağırıyor neyse ben devreye girdim öğrenci falan hesap biraz daha makul oldu...Hadi hesabı ödeyelim dediğimde bende para yok demez mi

Şiimdi aldık 500 gayme doları yedik içtik alemin dibine vurduk şimdi hesap zamanı bağırıp çağırıyoruz...
    Bazılarımız tuvalet kağıdı diyor , bazılarımız ABD batacak dükkanı kapatacak bende borçtan kurtulacam ayaklarında falan....
    1$= 6 tl min.....
    Ya pavyonda hesaba 2 kez itiraz eden 2 öğrenci arkadaş ve dayak yemediniz öyle mi.Sn heval sizin ve arkadaşınızın boy kilo kaç )))))

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Belki de biz gözümüzde buyutuyoruz...ve belki ışık doğudan yükselir kimbilir...Yerlilik ve millilik desem terliği kafama yerim şimdi beyazların arasına girmiş zenci gibi ben venusumle ufak ufak yol alayım

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    aletin içini bi açsana.. gerçekten tr değil venüsten geldiğini görecen tekolojisini
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ya pavyonda hesaba 2 kez itiraz eden 2 öğrenci arkadaş ve dayak yemediniz öyle mi.Sn heval sizin ve arkadaşınızın boy kilo kaç )))))
    walla yalan yok ben hacamat yapacaklar diye endişe ettim ama adamlar bir şey demedi...Arkadaş ağır sikletti bende hafif sikletim

5.  Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Estağfurullah sizleri takip edip bir şeyler öğrenmeye çalışmak daha zevkli Bu arada gideyim sular kireçli Fiat Linea ma atlayıp bizim köy yakın buraya üç beş damacana doldurayim.. zeka açar bizim köyün suları... Koyunlarınin bile gözleri ışık saçar...

bizim kurbanlıklar mal mal bakıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Venüste sıkıntı yok da onun parçaları çinden geliyor diyorlar doğrumu ki.Montajı yapılıyormuş burda sadece, ben pek anlamam cep telefonlarından gerçi ,belki siz biliyorsunuzdur.
    Tabiki Çin'den geliyor ama mikro parçalar konusunda gelistirme yapmaya çalışan gencecik adını sanını duymadığınız çocuklar var ...( Dolarların hışırtısindan olsa gerek efenim ) ve cidden kendini parçalayan insanlarda var ama bak şimdi bizim köy aklıma geldi gene durup dururken tarlaya giderken dayımin bahçesindeki armutları almak için Dayıoğlu bir aparat yapmıştı bir sürü armutumuz olmuştu ... Heyhat kulağı cinlamistir zati arasam mı acaba dur bı arayayım kesin yatmamistir... Çalıştığı büyük beyaz eşya şirketinin arge çalışmalarını bitiremeyip gene eve taşımistir şimdi...

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    walla yalan yok ben hacamat yapacaklar diye endişe ettim ama adamlar bir şey demedi...Arkadaş ağır sikletti bende hafif sikletim
    Belli belli arkadaşınızın ağır siklet olduğu.Yoksa kolay değil oralarda o işler ))))))

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    aletin içini bi açsana.. gerçekten tr değil venüsten geldiğini görecen tekolojisini
    Oh my god...white man gonna catch me.. damn federals

Sayfa 923/1023 İlkİlk ... 423823873913921922923924925933973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •