Sayfa 983/1023 İlkİlk ... 483883933973981982983984985993 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,857 - 7,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    VOIB de Dolar tavanını bilen var mı?
    hiç anlamam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Tamam da adam çaresiz. Ya el koyacak ya kaçacak.

Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    taksimdeki döviz büroları 6,15 ten satıyor
    ne olduğunuı bilmiyorum ama şuna eminim yarın bankalar doalr almayalım diye 50-60 kuruşluk makaslar uygulayacaklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Yok ki başka planı olsa yapardı. A planı Allah'a havale ettim di. Sonra ABD 'ye bak ayağını denk al yoksa... yoksanın devamı yok. Dolar almayın yoksa B C var.
    B hesapları dondururum
    C hesaplara el koyarım.
    Ya o konuyu biri açıkladı.Sanırım mahfi eğilmez.Bizim dolarlar altınlar bankalarda değil ki kredi olarak dağıtılmış.Bankalarda el koyacağı o kadar para yok reisin.Olmaz dedi mahfi hoca.Ha buna sevinelim mi üzülelim mi bilemedim.Hepimiz çekmeye kalksak zaten banka batar bankada bizim paralar yok zaten,çoğu kredi oldu ,acaba benim para kime kredi olarak gitti inşallah şu hıyar ağaoğluna ya da kel ferite gitmemiştir )))))

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    güneysu idiyse cezayı kesen kesin sex hayatını kıskanmıştır adam şakır şakır sıraya diziyo bende tık yok diyerek
    Ahanda siz bittiniz, zaten dun Angara toplantisina gelemedi, burnundan soluyordur simdi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    İran ın 2015 verilerine göre GSYH 393 milyar dolar
    Kişi başı milli geliri 5000 dolar
    Bugün 2500 dolar inmiş olabileceğini düşünüyorum...(belkide 1000-1500 dolar çünkü dolar tümen karşısında aşırı değer kazandı)
    Bula bula bu ülkeyimi buldunuz züğürt tesellisi olarak..?

saygılar/başarılar
    Imzanızın aksine saygısız sınız! Züğürt değilim Teselliye de ihtiyacım yok. Türkiye'de yaşamaktan ve Türk olmaktan gurur duyuyorum. Yaşadığımız olayların tam bağımsız bir Türkiye için gerekli olduğuna inanıp bu uğurda ödemem gereken Bedeli'nin tamamını ödemeye Talip olduğumu ifade ediyorum. 10000 yıllık Türk tarihinin geleneğinin devamı olan bir ülkenin daha geçmişi 200 yıla dayanan bir ülkenin tehditkar Söylemlerine bugün yememesi gerektiğini ifade ediyorum. Dünya sadece ABD veya dolardan ibaret değildir.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ahanda siz bittiniz, zaten dun Angara toplantisina gelemedi, burnundan soluyordur simdi!
    az sinirliydi ama sakinlemiştir şimdi hem ben öyle birşey yazmadım kii yazılarımı tahrif ediyorsun

Ahmetg Guest
    Beyler

Imkb nin 100 yada 30 gibi fonlari varmi? Bu fonlarin isletim maliyeti en dusuk hangi bankada?

Alternatif olarak msci turkey var ama expense ratio cok yuksek 0.62% oyuxden sordum

Sayfa 983/1023 İlkİlk ... 483883933973981982983984985993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •