Sayfa 620/1023 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Yıldız Tilbe dolar basmayı önerdi, sosyal medya dalgalandı
    Pop müzik şarkıcısı Yıldız Tilbe, doların Türk Lirası karşısında aşırı yükselmesi karşısında, sosyal medyanın 'eğlence' ihtiyacını karşılayacak bir öneri getirdi ve "TL basıyorsak dolar da basarız, nedir yani?" diye yazdı.

Hanım ! temizlikçilikten bir yerlere getirilince kendini ekonominin üstadı azamı da görür elbet. Askerlikte bir terim vardır dötü kalkmak diye bu işte o misal iki kere iki kaç eder desen bilmeyen baayan ! bir şekil ünlü oldum haddimi bileyim şarkımı çığırtayım kafamın basmayacağı işlerde konuşmayayım diyeceğine kakmış yalakalık adına ekonomik çözüm üretiyor . Bu temizlikçi bayan zamanında uyuşturucu kullanmaktan hapis yatmıştı görülüyorki kullandığı uyuşturucular kıt olan beyin hücrelerinin tamamını yok etmiş.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yıldız Tilbe dolar basmayı önerdi, sosyal medya dalgalandı
    Pop müzik şarkıcısı Yıldız Tilbe, doların Türk Lirası karşısında aşırı yükselmesi karşısında, sosyal medyanın 'eğlence' ihtiyacını karşılayacak bir öneri getirdi ve "TL basıyorsak dolar da basarız, nedir yani?" diye yazdı.

Hanım ! temizlikçilikten bir yerlere getirilince kendini ekonominin üstadı azamı da görür elbet. Askerlikte bir terim vardır dötü kalkmak diye bu işte o misal iki kere iki kaç eder desen bilmeyen baayan ! bir şekil ünlü oldum haddimi bileyim şarkımı çığırtayım kafamın basmayacağı işlerde konuşmayayım diyeceğine kakmış yalakalık adına ekonomik çözüm üretiyor . Bu temizlikçi bayan zamanında uyuşturucu kullanmaktan hapis yatmıştı görülüyorki kullandığı uyuşturucular kıt olan beyin hücrelerinin tamamını yok etmiş.
    umutabi birileri enflasyonun nedeni faiz diyorsa, yıldız tilbenin bunları söylemesi sence çok mu abes? haksızlık yapmayalım allah vergisi sesi güzel, şarkıları güzel

Diyelim ithalat yaptınız mallar gümrükte bu gün malları gümrükten çekeceksiniz, sabah çekseniz 5.20 ler bir saat önce çekseniz 5.25 ler şimdiye kalsa 5.29 lar . Bize ne Dolardan

4. Yıldız tilbeye cevap yetistiren ekonomistlerde ayrı bir kafadalar herhalde

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    umutabi birileri enflasyonun nedeni faiz diyorsa, yıldız tilbenin bunları söylemesi sence çok mu abes? haksızlık yapmayalım allah vergisi sesi güzel, şarkıları güzel
    Sesine bir şey demem müziği ise benim için yok hükmündedir lakin allah zaten yüzüne gülmüş , birileri elinden tutmuş onu diplerden buralara getirmiş buraya kadar her şey tamam da insan cahilliğini bilecek her moka maydanoz olmayacak, hele hem cahil hem yalaka ise ifrit olurum o zaman.

7.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    aman hocam doktor var diye keyifli keyifli öleyim demeyin trde değilim valla kurtaramam
    Yok hocam burda keyifli keyifli ölmekte haram bize haklısın gerçektende.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hülya Koçyiğit ,Sezen Aksu bunları severdim saygımda vardı sanatlarına ama ne zaman her ikisi de YALAKALIĞI soyunda miktir ettim çizdim üzerlerini.

Sayfa 620/1023 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •