Sayfa 998/1023 İlkİlk ... 49889894898899699799899910001008 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

TV 24 de haçlılar geldiğinde islam alemi diye program var şimdi.Konsepte uyar aslında di mi )))))))

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tamamen mizansen ve kurgu idi birilerini kullanarak bunu yaydılar
    Başkanım beni eskiden forumdan tanırsın belki nickim hep aynı idi

Sebebini bilmem ama dövizciler sattı .

Kimseye bu yaştan sonra yalan söyleyecek halim Yok .

O büfeyi çocukluğumdan beri tanırım .

Adam askerde gayrimüslimlerden o yıllarda ilk kez çavuş o olduğu için büfeye o ismi koymuş .

Oda bizim gibi adada oturuyordu vapurla İstanbul’a giderken sabah kalp krizinden vefat etti .

Şimdi oğlu ve kızı işletiyor .

İnsanlara Bilgi vermekte suç oldu bundan sonrada yazmam bu başlığa .

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Adam USd için kendi verdiği hedef fiyat 7 yi geçtiğimize göre sonraki hedef 17 dir....

4. bundan sonra a haber penguen belgeseli yayınlar

5.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    rahibi vermişiz
    siz yazmıştınız ya
    belki ondandır
    geçenlerde de akaryakıtta ötv'yi devlet karşılıyormuş, halk olarak biz hiç ötv ödemiyormuşuz iddiası vardı..!!

6.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    hükümet süründüreceğine usd bir noktaya gelsin ne olacaksa olsun istiyor bence bu açıklamaların başka açıklaması olamaz diyor mantığım...
    Sorun şu ki öyle bir üst tavan yok. Kur seviyesi özel sektörün iflas noktasını çoktan geçti. Bankaların iflas noktası civarında dolanıyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    rahibi vermişiz
    siz yazmıştınız ya
    belki ondandır
    ben dediğimin arkasındayım da bunun şu anlık fısıltısı bile yokken etkisi olmaz heralde... Dün özel mesajla yazdığım arkadaşlara da belirttiğim üzere söyleme sebebim, dolar anlamsızca düşer de ne haber var acaba diye düşünürseniz dikkate almasanız dahi aklınızın köşesinde olsun diye söylüyorum dedim.
    Ayrıca bırak rahibi Trump'ı esir alıp bıraksak doları 15 lerin üstüne atmaktan alıkoyamayacak. Bunuda sürekli yazdım insanlar yanlış anlamasın diye. Ben sadece bu kadar agresif bir artış beklemiyordum fakat sanırım bayram sonuna eylülü görmeden 16 görüp yılsonuna da ekonomik krize merhaba dersek seneye 100lü rakamlarla merhabalaşacağız.
    Ytd

Yok artik 7.24
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

Sayfa 998/1023 İlkİlk ... 49889894898899699799899910001008 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •