Sayfa 267/1023 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. FETÖ, KEDİCİK ADNAN, PKK vb terör örgütleri devletteki boşluktan faydalanırlar.

Burada suçlu kesinlikle DİYANET tir. Benim gözümde DİYANET = HIYANET.

Şayet DİYANET işini eksiksiz ve tam yapsa idi, FETÖ, KEDİCİK ADNAN, PKK vb terör örgütleri barınamazdı. Cami hocaları ve müezzinleri günde toplam kaç saat çalışıyor? Teknik yeterlilikleri nedir? Kendilerini sürekli sınavdan geçerek yeniliyorlarmı? Ben daha tek bir CUMA namazında bile, hutbe sohbet içimi aydınlattı, süper bilgilendim dediğimi hatırlamıyorum!

DİYANET in bütçesine bakın, başarısını ölçün. Halk sivri zekalı olduğu için DİYANET ten hesap soramıyor.

Aynı bizim spor klüpleri gibi. Milyonlarca $€£ Para harcanmış, ortada hiçbir başarı yok, hepsi gırtlağına kadar borçlu spor klüplerinin. Hepsi iflas durumunda. Halk sivri zekalı olduğu için spor klüplerinden hesap soramıyor.

Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    FETÖ ABD'nin taa kendisidir

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    ..........
    DİYANET in bütçesine bakın, başarısını ölçün. Halk sivri zekalı olduğu için DİYANET ten hesap soramıyor.....
    M.E.B'in dörtte bir bütçesi de M.E.B'den düşülüp DİYANET in bütçesine eklenmeli ki o bütçenin nasıl bir karadelik olduğu anlaşılsın..

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum da bu Türk düşmanı abd yönetimi artık türkiyeye kimse borç vermesin diyecekmiş.Bu durumda bizim borçlar bu projeler kanal istanbul falan yatar bence .Siz ne diyorsunuz.Bir de neden bu kadar proje yapıp borçlandık ki bakın namerte muhtaç olacağız nerdeyse.Varsın atatürk ve sabiha gökçenle 5 yıl daha idare ediverseydik.Osmangazi yerine arabalı vapur kullanırdık,çanakkaleliler de karşıya geçecekse vapurla geçiversinler ne olacak ki.Ha bu arada ısparta,giresun havaalanları falan sinek avlıyormuş,onlar da çevre illerdeki havaalanları ile yetinselerdi.Bu kadar site avm falan işine ise hiç girmiyorum.
    Oabilecek olan en kötü şey istedikleri yüksek faizi ödemektir, Alt yapı yatırımlarımız tamamalanmak üzere,bi düşünün bolu tüneli 3 km. 17 yılda bitiremeyip patates deposu yapmayı bile düşündüler, 16 yılda yapılan tünel 400 km.bunu şöyle açayımda fark idrak edilsin , 3000 lira parası olanla 400.000 lirası olan kadar

Oabilecek olan en kötü şey istedikleri yüksek faizi ödemektir, Alt yapı yatırımlarımız tamamalanmak üzere,bi düşünün bolu tüneli 3 km. 17 yılda bitiremeyip patates deposu yapmamayı bile düşündüler, 16 yılda yapılan tünel 400 km.bunu şöyle açayımda fark idrak edilsin , 3000 lira parası olanla 400.000 lira arasındaki kadar
    İyi de bu köprüleri ve tünelleri yapacak para da teknolojide bizde yok,adamlardan borç alıp adamlara havaalanı,köprü falan yaptırıyoruz,benim pek aklım ermiyor bu borç meselesine ya neyse.Amerika artık herkese baskı yapacakmış artık türklere borç vermeyin diye,sanırım artık istesek de bu kanal işi falan yattı,yeni yatırım da zor.Para olmadan o işler olmaz.Malum biz de de para yok,gırtlağa kadar borç durumu var.

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    İyi de bu köprüleri ve tünelleri yapacak para da teknolojide bizde yok,adamlardan borç alıp adamlara havaalanı,köprü falan yaptırıyoruz,benim pek aklım ermiyor bu borç meselesine ya neyse.Amerika artık herkese baskı yapacakmış artık türklere borç vermeyin diye,sanırım artık istesek de bu kanal işi falan yattı,yeni yatırım da zor.Para olmadan o işler olmaz.Malum biz de de para yok,gırtlağa kadar borç durumu var.
    Türkiye de 157.000 tane milyoner var toplam para 1 trilyon'a yakın, yurtdışında da türklerin 250 milyar doları var, bi inansalar Türkiye'ye gerisi gelecek

Türkiye de 157.000 tane milyoner var toplam para 1 trilyon'a yakın, yurtdışında da türklerin 250 milyar doları var, bi inansalar Türkiye'ye gerisi gelecek
    İnşallah inşallah ne diyeyim.Benim gördüğüm herkes yurtdışına hem kendi gitme sevdasında hem de parasını götürme derdinde.Neyse ben gitmem de paramı da götürmem,burda doğduk burda öleceğiz.

7.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Borç almıyor, para alıyoruz, belli bir süreliğine işletme hakkı veriyoruz sonra bizim olacak, üstelik gelirlerinden de pay alıyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Dediğine kendinde inanmıyorsun da işte sırf hükümete laf etmemek için ne şiş yansın ne kebap....sen İstanbul’da milyarlık fabrikanın sahibisin...İstanbul’u bırakıp Yozgat’ta iş yapar mısın ? Senin dediklerin buna benziyor işte...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 267/1023 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •