Sayfa 102/309 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. bütün oyunlar yapının üzreine oynandı şu an alsın bakalım kimden ne alcak hatta siz 10 kuruşa şirkete verelim deyin almaz sizd sanarsınız yandık yok suç spk ensesinde kotdan attma kendilerinden kaynaklandı olaylı kurullar burası ugandamı ytd

2. kur farkından zarar yazma dediler ben yazarım dedi yazdı bak işte yolun yarısı daha dahası var rıdvan ytd

Mudahil olmak isteyen hissedar oldugunu belgeler ve ilgili mahkemeye veya bulundugu yerdeki mahkemeye muracaat edbilur.bu yusuf yildizin insiyatifinde olan bir husus degildir.
    Hakim buna karar verir ret edilme ihtimali sifira yakindir.
    Kimse kimseyi kandirmasin

4. ustadlar ayhan öztürkün 30 kasım açıklamalarına baktınız mı sizler hiç nasıl değerlendirdiniz kottan atılma ile ilgili
    https://twitter.com/Ayhanborsa81
    Son düzenleme : Babayyaro; 02-12-2018 saat: 01:26.

5.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    hacı maho müdahil alımını durdurmuş sankilim asliye ticaret mahkemesinin hakimi
    Senin yorumlarını sürekli okudum en baştan beri hep aynı şeyleri yazıyosun ve sürekli şirketten yana yorumlar tamam yazdında aynı şeyleri tekrarlayıp durma artık

Yatırım tavsiyesi değildir tamamen kendi düşüncelerim

6. Ben o kadar eziyet çekerken benle matrak geçenler patrona teşekkür edenler müdahil benim avukata kalmış pasif olsun aktif olması Tansel bey ile arasında ytd

7.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    Ben o kadar eziyet çekerken benle matrak geçenler patrona teşekkür edenler müdahil benim avukata kalmış pasif olsun aktif olması Tansel bey ile arasında ytd

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. https://www.facebook.com/yattarayuseff burda izleyin başka bişe sormayın izlenecek yollar kimse kaybetmeyecek zamanı geldiginde göreceksiniz izleyin sayın arkadaşlar ytd

Sayfa 102/309 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •