Special Days Image
Sayfa 103/309 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    pazartesi ne olacak açıklama gelirmi sizce
    şirketin kap üyeliği haber bilgi sorumluluğu bitti haber bilanço bekleme haber yok artık.varmi bu konuda bilgisi olan

2. yapmak zorunda spk bülteni var kap yapamazsa her türlü açıklama kap yapa bilir .şirket sicili silinmedi sadece kotdan gitti ytd bu kota dönmeyecek degil ama spk sana bültende aneltin durumu yapmak zorunda ytd

3.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    şirketin kap üyeliği haber bilgi sorumluluğu bitti haber bilanço bekleme haber yok artık.varmi bu konuda bilgisi olan
    http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...umAciklamalari

4. Teskler memsanin bildirimleri olduğuna göre dün bulamadım baktım.tabi istekli Mensa kota girmeye oda var .diğerlerinde yıllardır haber yok.mensa çok koşturuyor anelde oledir umarim

5. Atılan kim varsa burada bulabilirsin.belki buradan yapar açıklamayı.belkide anele üzerinden kapta yapar.eğer anelt olarak kapta yapamıyosa tabi artık

6.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    Ben o kadar eziyet çekerken benle matrak geçenler patrona teşekkür edenler müdahil benim avukata kalmış pasif olsun aktif olması Tansel bey ile arasında ytd
    Maho sen o kadar eziyet çekerken şirket kottaydi.madem siyasi baskını kullandın bu kadar kişi ve benim çoluk çocuğumun hakkı kottan atilmasaydi 1 TL ye kadar hisse alaacaklardi.neden bu oldumu bak zarar veriyonuz dedimmi kiziyonuz şimdi bizim bu durumumuza guluyonmu yani.zarar veriyonuz dedim yalanmi ondanmi.sirketin adım atması olumlu olmak tatlı sert muhalefet her zaman iyidir .3 kaardes anlasamazsan 400 milyonluk bina bankalara borca ancak yeter.herkes zarar eder. 2 milyarlık uzelin arazi 250 milyon 3 milyar yatırımla açılan Mardan otel halkbanka 300 milyona gitti.onun için kendinize hadi kendine zarar verrbilirsin ben karışmam ona ama bana zarar geliyor kaç kez uyardım .burası icradan satılırsa ridvanda avucunu yalar.ortakliktan çıkma çıkar umarım sana şirketin feshi beni korkutur.

Kottan atilmayla yusuf yildizin ne ilgisi nede katkisi olmaz.
    Sirketler aylardir neredeydi hisse almak icin.1 yillik surenin bitiminde kotdisi olacagini biliyordu.
    Bundan sonra hakim ortaktan aciklama beklenir ve fesih davasindaki tavri belirleyici olur.

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kottan atilmayla yusuf yildizin ne ilgisi nede katkisi olmaz.
    Sirketler aylardir neredeydi hisse almak icin.1 yillik surenin bitiminde kotdisi olacagini biliyordu.
    Bundan sonra hakim ortaktan aciklama beklenir ve fesih davasindaki tavri belirleyici olur.
    Yusuf Yıldız ı hafife almayın...dediği her şeyi yaptı...Eger şirket uzlaşma ya oturmazsa Yusuf ağanın cokkk daha buyuk sürprizleri olacak.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 103/309 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •