Sayfa 104/309 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 825 - 832 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kottan atilmayla yusuf yildizin ne ilgisi nede katkisi olmaz.
    Sirketler aylardir neredeydi hisse almak icin.1 yillik surenin bitiminde kotdisi olacagini biliyordu.
    Bundan sonra hakim ortaktan aciklama beklenir ve fesih davasindaki tavri belirleyici olur.
    Cin Ali mantıklı konuşuyorsun peki bana sadece faaliyeti olmadığı için kottan atılan bir şirket gostersene.hepsi negatif sermaye bilanço gondermeme kottan kalma ücreti yatırmama.neden atildiklari yaziyor haberde hiçbirinde aneldeki madde tek olarak yok.muhakkak eksi sermaye var ffaliyetsizligin yaninda.oysa bu sadece faliyetsizlik.sadece faaliyeti olmadan atılan kim var.metal kp holding 10 yıldır faliyetsiz.sonra çoğuna uyarı yollanmış kp holdinge uyarı bile yolladılar genede atmadılar kottan.

Mudahil olmak isteyen ortaklik belgesiyle dilekce yazip ilgili mahkemeye gonderir veya bulundugu yerdeki adliye araciligi ile muracaat edebilir.
    Davaya mudahil olmasi yuzde 99 hakim tarafindan kabul edilir.
    Davaya davaci olarak taraf olmak isteyenler ise davaci avukatiyla halletmekeri gerekir.

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Mudahil olmak isteyen ortaklik belgesiyle dilekce yazip ilgili mahkemeye gonderir veya bulundugu yerdeki adliye araciligi ile muracaat edebilir.
    Davaya mudahil olmasi yuzde 99 hakim tarafindan kabul edilir.
    Davaya davaci olarak taraf olmak isteyenler ise davaci avukatiyla halletmekeri gerekir.
    Yusuf bey alımları durdurmuş ama öle dedi bana.

4. Kottan atılmadan küçük yatırımcının rahatsızlığı var cin Ali .patronun yaptıkları ve ky nin mağduriyeti faliyetsizlikten atılması mana.ridvan Efendi'nin pislikleri yav kardeşim 1.20 den gozaltina düşüyor 46 yi bekliyor sonra anel elektriği sisiriyo anel telekomu yiyo.ilk iki birleşmede son 1 yıllık fiyatları almıyor anel Telekom iyi cikiyo diye yav SPK bunları gördü herlade dahada olacakları gördü kottan atılma nedeni cakalligi fırsatçılığı ve ky nin bunlara isyanından yoksa kot ücretini ödüyor bilançoları yolluyor.mali mulku var AH ULEN Rıdvan Mahonun dedikleri doğruymuş ben safim ya birde Rıdvan iyi diyoz.

5. Yusuf yildizin siyasi baskısını yok sayma ben sahidim cin ali.ekonimi bakaniyla birde Mustafa desticiyle arası iyi.ibrahim kalın hemşerisi.koylusu

Arkadaslar
    Kottan atilmayi ve buna karar veren borsa istanbulu savunmuyorum.
    Burada bilgi kirliliği olmamasi icin yaziyoru.
    Sirket elbette ak kasik degil olan hep yatirimciya oluyor mesele uzum yemek.
    Bizim kurumlar sorunu yaratiyor sonra bunu cozmeye calisiyor.
    Son kotdisi kararinda kim fayda gordu hic kimse o zaman sorun cozmek olan kurum ne yapiyor attim hepsi bu.
    Sirketin 1 yil sonunda olacak olani bildigi halde bir aktif eylem ve soylemi olmamistir.
    Son 2 alimla ne yapmak istemistir buda muamma.
    Fesihcilerin eli guclenmistir sirketin davadaki tavri ne olacak ona bakmak lazim.
    Egerki fesih olmasini kabul etmezse sirket mahkemeden anelt mal varligina tedbir koymasini mahkemeden herhalikarda istemek mantikli olacaktir.tedbir cok onemlidir.
    Bunlar baska turlu yola gelmez

Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Yusuf yildizin siyasi baskısını yok sayma ben sahidim cin ali.ekonimi bakaniyla birde Mustafa desticiyle arası iyi.ibrahim kalın hemşerisi.koylusu
    Peki son glinen durum kime yaradi.
    Siyasi destek varsa bu yatirimci lehine olmaliydi.sonuctan memmun olan varmi

8. Rıdvan Çelikel in fotoğraflarına baktım birde bir demecinde muhabire ben küçükken okula gitmek için otostop çekerdim.diyodu.simdi ben otostop çeken öğrencileri görürsem aracıma alıyorum diyordu demecinde.velhasil fotolarinida gördüm bu adam iyi dedim çok saf bir adammışım.halbüki hacı mahoney beni kaç kez uyardı bu adamın niyeti iyi değil diye.

Sayfa 104/309 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •