Sayfa 105/309 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 833 - 840 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Peki son glinen durum kime yaradi.
    Siyasi destek varsa bu yatirimci lehine olmaliydi.sonuctan memmun olan varmi
    Bende onu diyorum Ali bey bana zarar geliyor.kime yararı var ky kendine yapıyor altın buldum sanıyor.halbuki adam alım yapmaya başlamıştı.ne güzel.bunu anlatamıyorum tatlı sert olacak spk BIST bikarsa ben ne ugrascam der atar böle işte.bana zararı oluyor.aslinda kendinede varda farkında değil.fesih davası onlara kalsın insAllaah alırlar hakkını ama bu saatten sonra tekrar bir birlik lazım herkesle beraber.

Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Bende onu diyorum Ali bey bana zarar geliyor.kime yararı var ky kendine yapıyor altın buldum sanıyor.halbuki adam alım yapmaya başlamıştı.ne güzel.bunu anlatamıyorum tatlı sert olacak spk BIST bikarsa ben ne ugrascam der atar böle işte.bana zararı oluyor.aslinda kendinede varda farkında değil.fesih davası onlara kalsın insAllaah alırlar hakkını ama bu saatten sonra tekrar bir birlik lazım herkesle beraber.
    Kardes guzelde yusuf yildizin siyasi agirligina sahit oluyorsunda hafife alma diyorsunda bu sonuca ne diyorsun guc iyiye kullanilmismi ben ona bakarim.
    Sonucta hic fayda goren yoksa gucte yok demektir.
    Bastan beri sirketle diyalog kesilmeseydi belki bu duruma gelmezdi.
    Egerki mahkemede hakim ortak fesihi kabul etmezse cok uzun bir surec bizleri bekliyor.temyiz.karar duzeltme.karar duzeltme bozulursa duzeltmenin duzeltmesi gibi.
    Buda bizim ulkemizde 2 seneden once zor.sirket fesh olayini kabul etmedi varsayalim bu sure zarfinda disardan rahatlikla hisseleri toplayabilir.
    A1 kurumsaldir onlar sirketle belki beraberdir olmasa bile bir sekilde anlasrlar.
    Diger birrysel yatirimcilar cogu bilgiden yoksun ve surecin uzunlugu vede belirsizlik nedeniyle hisseyi satmak zorunda kalmazmi
    Yt.tav.degildir
    Saglikla kalin

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardes guzelde yusuf yildizin siyasi agirligina sahit oluyorsunda hafife alma diyorsunda bu sonuca ne diyorsun guc iyiye kullanilmismi ben ona bakarim.
    Sonucta hic fayda goren yoksa gucte yok demektir.
    Bastan beri sirketle diyalog kesilmeseydi belki bu duruma gelmezdi.
    Egerki mahkemede hakim ortak fesihi kabul etmezse cok uzun bir surec bizleri bekliyor.temyiz.karar duzeltme.karar duzeltme bozulursa duzeltmenin duzeltmesi gibi.
    Buda bizim ulkemizde 2 seneden once zor.sirket fesh olayini kabul etmedi varsayalim bu sure zarfinda disardan rahatlikla hisseleri toplayabilir.
    A1 kurumsaldir onlar sirketle belki beraberdir olmasa bile bir sekilde anlasrlar.
    Diger birrysel yatirimcilar cogu bilgiden yoksun ve surecin uzunlugu vede belirsizlik nedeniyle hisseyi satmak zorunda kalmazmi
    Yt.tav.degildir
    Saglikla kalin
    Valla ustam her gurup altın bulduk zannediyor.ne olacaksa olsun.simdi baazilaari kendini garanti görüyor kalanları disliyor.bakalim her şeyin hayırlısı.surda 100 kişi var belki inanki.cok kötü bir zamandayiz ama herkesi bir araya getirecek bir güç yok.hayirlisi diyelim hafta içi bakalım ne olacak yahu özelden bile kaç kişi yazıyor gerçekten insanlar bu kottan atılmaya bende çok kötü olduk ya ama bunun farkında değiller işte.fesih davası acanlarinda garantisi yok.neler neler olur burası türkiye tekrar uyarıyorum fesih kendinize kalsın herkesin birbirinden haberi olacağı bir platform oluşturalım .sağduyulu olalım yararı olur zararı olmaz.ben eskisi gibi çok yazmam o platformda olisturun

4. Uzun süreç kısaldı.bu ay güçlü haberlere tanık olacaksınız yada bizimle anlaşıp yollara ona bakacaklar.ytd

5. http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...umAciklamalari
    Bakanlar medya kottan atıldıktan sonra taşınmaz satmış yönetim .burda haberi var.

6. Siz hukuk önünde hesap vereceksiniz . kelepçe takılıp ceza evine gideceksiniz .Adnan Oktar gibi Adnan ek semra cem Rıdvan oğlu .vs o günüde göreceksiniz .adam gibi ticaret yapmak yerine başka yolları seçiniz .has elçin keyfim yerinde mi? Beklerim davaya seni o suratının ifadesini görmek için.mazlumun ahi kalmayacak ne parası ytd

7.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    Siz hukuk önünde hesap vereceksiniz . kelepçe takılıp ceza evine gideceksiniz .Adnan Oktar gibi Adnan ek semra cem Rıdvan oğlu .vs o günüde göreceksiniz .adam gibi ticaret yapmak yerine başka yolları seçiniz .has elçin keyfim yerinde mi? Beklerim davaya seni o suratının ifadesini görmek için.mazlumun ahi kalmayacak ne parası ytd
    Yusuf Yıldız har dediğini yaptı...inanıyorum bunu da yapacaktır...küçük yatırımcının kimsede ahi kalmaz..bu dünya ya da öbür dünya da...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yeni yatırımcı Guest
    şirket artık kot dışında olduğundan, borsa dışı hisse alımı legal olacaktır, şirket lot toplamak isterse artık çok kolay şirket için, inşallah internet sitesinden bir duyuru görürürüz yakın zamanda, isteyenin getirenin hissesini xx,xx liradan alacaz der ytd.....

Sayfa 105/309 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •