Sayfa 106/309 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Peki ya açılan tazminat dolandırıcılık davaları varmış onlar şirkete ulaşınca Rıdvan Çelikel in anel elektrikte kap haberi yapması lazimmi deilmi.yapmazsa sucmu.simdi ben onları uyariririm yapmazsanız SPK ya suç duyurusu yaparım derim sonuç ne olur anel elektrik gözaltı pazarına atılır mı.kottan atılmadan önce neden bilgi şeffaflığı haberi yolladılar .çünkü yatırımcıya bilgi vermiyorlar.ben değerleme istediğim özel dediler cimere ve SPK ya yazdım. Şimdi bu dolandırıcılık tazminat davaları anel elektrikin telekomu satışıyla alakalı oldugu için ve ridvanin anel elektrik yönetim kurulu başkanı olduğu için kap haberi yapmalı.yapmazsa gözaltı pazarına yolculuk olurmu..ridvan Çelikel hepimizi mahvettin Adnan telde ne dedi herkes duydu bize hırsız diyosun varsa sorun sor yoksa kapat dedimi bana .ben hirsiz demiyorum size devlet diyo tescilledimi yalanmi şimdi bu işi ya temizleyin yada hep beraber anel elektrik dahil celikeleller bu pislikte bogulalim.bize yapacak bir şey bırakmıyonuz.en yakın zamanda o dolandırıcılık davalarını anel elekktrik bölümünde kapta haber yapacaksınız.sonra bakalım kim size ihale verecek.bu iş sadece telekomla değil celikelllerle alakalı nedir bu halk dusmanliginiz.

2. O garibanlarin hakkıyla yapılan bina size kalmaz..anel elektrikte aynı duruma düşecek .size 50 kere yalvardım etmeyin eylemeyin diye bu kadar açık açık yapılmaz götürme işlemi.ne*olacak şimdi hayır gorcenizmi.ridvan Çelikel hakkında cuma günü açılan 15 kişilik dava var.bu davalar dolandırıcılık ve tazminatla alakalı.bu anel elekktrigin anel telekomu satışıyla ilgili olduğu ve Rıdvan beyin anel elektrik patronu olduğu için bu dolandırıcılık tazminat davalarini kap ta anel elektrik kısmında haber yapmak zorundasınız.aksi halde SPK gerekli hassasiyeti gostermediginiz için anel elektriği gözaltı pazarına atabilir belki de kottan atar.lutfen kamuyu aydınlatmada şeffaf olun.anel elektriğin anel telekomu satışı ile ilgili açılan davaları anel elektrik yatırımcısının bilme hakkı var çünkü Rıdvan Çelikel yönetim kurulu başkanı.

Huawei Mobil'imden gönderildi

şahsen ben de bildiğim şeyler ile şahitlerle rıdvan a dolandırıcılık ve zarara uğratma davası açıcam ne olmuş 100 bin lot 190 000- den düşmüş 40 000 hem davamızı kazanacağız hemde sonuna kadar ceza davası. ben aptal salak değilim kendimi bildim bileli vergi veriyorum.
    o lanet bina ist en baba yeri ve en değerli binası. yalandan bok etmeyin. kimse almazsa ben almaya adam bulurum hemde değeriyle. rıdvana yalvaracak kadar onursuz haysiyetsiz değilim. beni dolandırmış adama yalvarıcam öylemi ?

pısırık kaderine razı yaşamak bana yakışmaz yusuf yıldıza ve 21 arkadaşımıza zaten yakışmadığı için bu yola baş koyduk.
    panikle malını satan salya sümük ağlamayacak.
    son gün bile 43 den mal aldım.

yt değildir...........kusura da bakmayın.........

En kısa zamanda kendim Şahsen rıdvan aleyhine dolandırıcılık ve Ceza davası açıcağım.
    satış sürecinde neler olduğunu tek tek biliyorum gerekirse davam a acredo Şahit olur.

yt değildir.

en sonunda beni zıvanadan çıkarttınız.hep batsın ulan......onursuz haysiyetsiz davranmak bize yakışmaz. SONUNA KADAR
    BURADAKİ RIDVANIN AJANLARI SAHİBİNİZE ULAŞTIRIN... İŞ YAT. NASIL SATIŞI YETİŞTİREMEYİP. 10 GÜN UZATTIĞI VE 15 TEMMUZUN ARAYA GİRDİĞİ.....ZATEN RIDVANIN SATIŞ NİYETİ OLMADIĞI.

YTDEĞİLDİR

5.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    En kısa zamanda kendim Şahsen rıdvan aleyhine dolandırıcılık ve Ceza davası açıcağım.
    satış sürecinde neler olduğunu tek tek biliyorum gerekirse davam a acredo Şahit olur.

yt değildir.

en sonunda beni zıvanadan çıkarttınız.hep batsın ulan......onursuz haysiyetsiz davranmak bize yakışmaz. SONUNA KADAR
    BURADAKİ RIDVANIN AJANLARI SAHİBİNİZE ULAŞTIRIN... İŞ YAT. NASIL SATIŞI YETİŞTİREMEYİP. 10 GÜN UZATTIĞI VE 15 TEMMUZUN ARAYA GİRDİĞİ.....ZATEN RIDVANIN SATIŞ NİYETİ OLMADIĞI.

YTDEĞİLDİR
    Seyfi abi haklısın valla

6. arkadaşlar acredo sürecinde gözaltına girdiği zaman 1.70 aldığım hisseleri 0.40 sattım şimdi bununla ilgili ne yapabilirim bir arkadaş yol gösterebilirmi suç duyurusu gibi bir hakkımız varmı

7. Vay be son zamanlar anel elektrik hisse alırken açıklamada Çelikel ailesi ile beraber hareket ediyoz diyordu.hisse olarak demiyorum oy oranı olarak yüzde 80 lerdeydiler capital Rıdvan ve anel egerki yüzde 90 yapsaydı kolay birleşme yapma hakkı doguyormuş.https://www.dunya.com/gundem/sirketl...-haberi-198184 hisse adediyle karistirmayin oy oranı yüzde 90 diyor.buda demektir ki kotta olsaydı öle böle 50 kuruslara goturcekti burayı bir yol bakıyordu fırsatçı sürekli .artık maalesef yok şansı.

8.  Alıntı Originally Posted by cehun Yazıyı Oku
    arkadaşlar acredo sürecinde gözaltına girdiği zaman 1.70 aldığım hisseleri 0.40 sattım şimdi bununla ilgili ne yapabilirim bir arkadaş yol gösterebilirmi suç duyurusu gibi bir hakkımız varmı
    Acredo Technology B.V. denilen şirketi internetten bi araştırmayı dene uzun uğraşlardan sonra bulabilirsin ancak.ben ilk haber geldiğinde araştırmaya çalışmıştım ve ilginç şeyler bulmuştum. kaç yılında kurulmuş kuruluştaki adresi neresi daha önce başka ülkede kurulmuşmu faaliyeti varmı varsa nedir bu şirketin incelenmesini isteyebilirsin mahkemeden ozaman birçok konu açıklığa kavuşabilir.ayrıca bu şirketi tanıtacak bi siteyi arkadaşlar gösterirlerse memnun oluruz.

Sayfa 106/309 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •