Sayfa 108/309 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 857 - 864 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

ilk mahkeme olsun.

arkadaşlar
    kottan atılmayla hisse alımı arasında bir bağ yoktur.faaliyetsiz kalmasına ait 1 ve 2 yıllık süreler bittiği için borsa istanbul uygulama yapmıştır.bundan sonra gelişmeleri bekliyeceğiz

3. Canlar herkes birbirine yardımcı olsun. Hepimiz aynı gemideyiz ve kaptanı Rido.

Hakkımızı sonuna kadar alalım. Hep diyorum 1000 lotum var ama yapılan bu organize hırsızlıkta Rido ve saz ekibine gereken tüm cezaların verilmesi için yapılacak her şeye destek olurum. Dava açalım derseniz açalım, müdahil olunacak bir davaya müdahil olup güçlendireceksek olalım. Gün bencillik yapma günü değil bir olup bu hırsıza gününü bildirme günü. Adam hem devleti hem bizi dolandırmaya kalktı resmen. Hapse girmesini istiyorum tüm samimiyetimle bu adamın. Umarım o günler gelir...

Unutmayın gün bir olup yumruğu vurma günü! Ne kadar çok yumruk o kadar abondone bir Rido!
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

Yeni yatırımcı Guest
    viagyo ile anelt arasında benzerlik kurmak saçma, viagyo halka arzdan çok kısa bir süre sonra atıldı ve orada faaliyetsilzik söz konusu değildi

5.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    acredo netaş ı zte ye satan gurup anelt i alıp aneltten yeni bir netaş yaratacaklardı adamların işi bu.
    dünya çapında yatırım gurubu. anelti almak için kurulan bir şirket.
    yt değildir

rıdvan satışı yapsaydı anelt hedef 7.00 di bunu da bilin isterim.
    Yanlışınız var.acredo şirketi muamma zaten o zaman başladı herhalde operasyon.netaşın açıklaması aşağıda

Çok uluslu bilişim çözüm ve sistemleri üreticisi ZTE, 50. yılını kutlayan Netaş’ın, One Equity Partners’ın yönettiği bir portföy şirketi olan OEP Turkey Tech B.V.’ye ait yüzde 48,04 hissesini satın aldı.

6.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    viagyo ile anelt arasında benzerlik kurmak saçma, viagyo halka arzdan çok kısa bir süre sonra atıldı ve orada faaliyetsilzik söz konusu değildi
    ne fark eder faliyet yoksa para basan yapı var hiç alaksı yok senin soyledginin mahkemesi bir bizle var bizim dava 2 milyar dolarlık degil 3.5 milyon lot şirketi batıracak durum soyelrmisniz bana bir tane kredi borcu var ama kirada var yoksa bin ladinin uçakları binayımı vurcak soylermisin eger ortada mal varlıgı varsa spk bültende duyurur en kısa zmanda oyle kolaymı kotdan gittim ben kahvemi çer faturamı keserim demek ha borç bitene kadar beklersin o ayrı bişe ama spk müsade etmez adamım rahat ol sen düşünme onlar düşünsün

Yeni yatırımcı Guest
     Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    ne fark eder faliyet yoksa para basan yapı var hiç alaksı yok senin soyledginin mahkemesi bir bizle var bizim dava 2 milyar dolarlık degil 3.5 milyon lot şirketi batıracak durum soyelrmisniz bana bir tane kredi borcu var ama kirada var yoksa bin ladinin uçakları binayımı vurcak soylermisin eger ortada mal varlıgı varsa spk bültende duyurur en kısa zmanda oyle kolaymı kotdan gittim ben kahvemi çer faturamı keserim demek ha borç bitene kadar beklersin o ayrı bişe ama spk müsade etmez adamım rahat ol sen düşünme onlar düşünsün
    inşallah dediğin gibi olur ben de en çok sevinenlerden olurum öyle olursa, zarardan kurtulurum 2 yılın sonunda, fakat ben senin gibi emin olamıyorum

8. spk iyi niyet gösterse idi birleşme onay verirdi spk iyi niyet gösterse idi ceza kesmezdi.spk iyi niyet gösterse kotdan atmazdı adamın kurnazlıgını 4 yıldır biliyor bu devlet daha buna ihale vercek yürü koçum anele yakında iflas bayragını açmasın ic ederse anele eder .bizlik durum yok iyiki faliyet yok ne güzel ter temiz kira var birazcık borç 8 m,lyon avro civarı 48milyon kasada para var mış .mahkemede çıkacak .kontrol pay olmadıgından göremiyorsun ben davadan önce şirket yeni hamlesini yapcak ya faliyet ya hakla açtıgı fiatdan resni olarak lotları alırım demesi bnuda spk aracılıgı ile yapar spk derse veren versin şu tarihe kadar vermeyen olursa bir daha veremez olur ama dava varken bunu diye bilir mi diyemez dava varken tek seçenk faliyet .falşyet derse göz altına döner belli bir ciro ve işlem hacmi olursa b grubuna döner tahtayı baskılayıp işlem yaptırmazsa dönemez .gene kotdan gider .bunlar tahim güçlü tahmin ytd

Sayfa 108/309 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •