Sayfa 128/309 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Hukukdan pek anlamam cin Ali diyorsa doğruluk payı yüksek .aneltin yapının kasada ki para mahkemede çıkacak.kontorl payı kaybederken vertu 10 milyon o zamanın parası taleb etmiş.vertu davayı çekince ödenmedi.anlatmak istedim mahkeme bazina bir avukat var o daha iyi bilir.benim bildiğim anca davar nasıl gudulur.yemek nasıl yapılır .patlıcan musakka tarifi vereyim size ben yağda değil fırında yapıyorum ama patlıcan iyi olursa. Yağsız güzel oluyor. Dana beşli seti say deseniz sayarim. Ya neyse canımın sıkıntısından Yazıyorum restoranda iş az.artog kota geri döndü sonra geri atıldı.kota dönmesinil.faliwywte geçerse iyi olur bizde çok istedik artık iyi tahadut eder bunu yapan şunu etcem diye .bu kadar aciz bir yönetim olamaz.yusuf yıldız

2. Değerli kader ortaklarım; olayın büyük resmi aslında basit ama nedense herkes detaylarla meşgul oluyor.

Bu olayın iki tarafı vardır. 1. Sahtekarlar 2. Mağdurlar

Sahtekarların kim olduğu belli. Şeytan ve tayfası. Sadece bize göre değil; SPK ya göre de, BİST e göre de...Çok büyük ihtimalle, haklarında açılacak davalara bakacak mahkemelere göre de durum bu olacak. Doğru birdir.

Geçen haftaya kadar hep bir adım bekledim bu müsveddelerden. Ancak son konuştuğum yatırım danışmanı zımbırtısı benim uyanmamı sağladı. Bunların iflah olmaz birer suçlu olduklarını kavramış oldum. İnanın çoğunuzdan daha fazla nefret ediyorum bu insanımsılardan.

Bugün Ankara`da ilgili görüşmeleri yaptık. Geçen gün de dediğim gibi. Meclis İnsan Hakları Komisyonu Başkanı na ve birkaç milletvekiline durumu anlattım. Gelişmelerle ilgili kendilerini bilgilendirmeye devam edeceğim. Konunun mutlaka çözülmesi gerektiğini ve gerekirse Cumhurbaşkanına bizzat birinci elden aktarılması konusunda anlaştık. Olayı kamuoyuna daha fazla duyurarak daha da büyüteceğime inanmanızı istiyorum. Bunları rezil etmek boynumun borcudur.

Edindiğim intibaya göre kurumların alacağı kararlar mağduriyetleri gidermezse bu iş tepeden çözülecektir.

Açılan dava kesinlikle iyi bir girişimdir. Daha da güçlendirilebilir. Ama anlamsız kavgalarla değil.

Olmadı başka davalar da açılabilir. Bunda da sorun yok.

Bu yaratıklarla mücadelede her türlü enstruman kullanılabilir. Benim haricin de girişimlerim olacak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Cumhurbaşkanlığı Ofisi ile görüşmeler ayarlamaya çalışıyorum.

Hatta gerekirse ulusal kanallarda prime time zamanında haber yaptırmak niyetindeyim. Girişimlerim başladı. Haberci ile görüştük. Benden çalışmanın sunusunu istedi. Hazırlayıp göndereceğim.

Vicdanen de şuna inanmak istiyorum. Bu adam haksız yere zulmettiği insanlardan daha rahat olmamalı. Yaşadığım sürece olmayacak da. Elimden geldiği kadar.

Lütfen su kaldırmaz sebeplerle cepheyi bölmeyelim. Şeytana karşı her türlü faaliyeti koşulsuz destekliyorum. İçinde olsam da olmasam da destekleyeceğim.

Sizden tek ricam; bu haklı davamızda aman ha hata yapmayın. Haklıyken haksız duruma düşmeyelim. Şeytana koz vermeyelim.

Herkes için hayırlısı olması dileğiyle.resim.jpg

Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    arkadaş 50 kişi dediğin % 10ve üzerinde bir rakam. ve ne menfaati bekliyorsunuz.davayı tabiki kazanacağız bu rezaleti bilmeyen mi var. davayı kazanmak size yetmezmi. burada yazılanları okuyunca şaşırıyorum.
    maden ankaradasın avukatımız da ankara da. git yüz yüze konuş..
    yt değildir
    kardeş bana özelden yazmışsın ben avukat ücreti istedi diye yazdımmı ki öyle anlamışşsınız.
    avukata vekalet vermeden davaya müdahil lmanın mümkün lduğunu yazıyrum.ama siz anlamak istediğiniz gibi anlyrsunuz.
    hayatında belkide hiç bir davaya müdahil lmayanlar burda hukuki bilgi sunmaya çalışıyrlar.
    isteyen avukata vekalet verir ben bunun başka ylununda lduğunu yazıyrum.
    ne haliniz varsa görün
    saağlıkla kalın

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    bunun için avukata bşa para vermenin anlamı yk.

bay cin ali....bunu nasıl yorumlarsın. evet o kadar sıradan kelimelerin uçuştuğu yerde sana özelden yazacak bir değer verdim. ne belanız varsa görün....

.................

Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    bay cin ali....bunu nasıl yorumlarsın. evet o kadar sıradan kelimelerin uçuştuğu yerde sana özelden yazacak bir değer verdim. ne belanız varsa görün....
    avukatın para istememesini siz biliyrsunuz başka bilen yk.nter masrafıda cabası.
    bende yazdığımdan herkesin kuması için burada yazdım bu sizi değersizmi kıldı.ben kişiyi kendim gibi bilirim.
    ayrıca bela dileyecek kadar küçülmem vede başkalarına yardımcı lmaktan mutluluk duyarım.
    sağlıkla kalın Allah ylunuzu açık etsin

7. Ben anlamam bu işlerden hukuk ne der.Bu yüzdenden bir çatı altında grup halinde Ankara da ki Avukatta toplanmakta yarar vardır.Yoksa aneltin başındaki ejderhanın güçü sizide yutar.Oturmuş burda her telden saz çalıyorsunuz.10 kuruş kazanmak varken 1 krşluk masraftan kaçıyorsunuz.(Lafın gelişi Bunuda rakamsal algılamayın)

8.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Değerli kader ortaklarım; olayın büyük resmi aslında basit ama nedense herkes detaylarla meşgul oluyor.

Bu olayın iki tarafı vardır. 1. Sahtekarlar 2. Mağdurlar

Sahtekarların kim olduğu belli. Şeytan ve tayfası. Sadece bize göre değil; SPK ya göre de, BİST e göre de...Çok büyük ihtimalle, haklarında açılacak davalara bakacak mahkemelere göre de durum bu olacak. Doğru birdir.

Geçen haftaya kadar hep bir adım bekledim bu müsveddelerden. Ancak son konuştuğum yatırım danışmanı zımbırtısı benim uyanmamı sağladı. Bunların iflah olmaz birer suçlu olduklarını kavramış oldum. İnanın çoğunuzdan daha fazla nefret ediyorum bu insanımsılardan.

Bugün Ankara`da ilgili görüşmeleri yaptık. Geçen gün de dediğim gibi. Meclis İnsan Hakları Komisyonu Başkanı na ve birkaç milletvekiline durumu anlattım. Gelişmelerle ilgili kendilerini bilgilendirmeye devam edeceğim. Konunun mutlaka çözülmesi gerektiğini ve gerekirse Cumhurbaşkanına bizzat birinci elden aktarılması konusunda anlaştık. Olayı kamuoyuna daha fazla duyurarak daha da büyüteceğime inanmanızı istiyorum. Bunları rezil etmek boynumun borcudur.

Edindiğim intibaya göre kurumların alacağı kararlar mağduriyetleri gidermezse bu iş tepeden çözülecektir.

Açılan dava kesinlikle iyi bir girişimdir. Daha da güçlendirilebilir. Ama anlamsız kavgalarla değil.

Olmadı başka davalar da açılabilir. Bunda da sorun yok.

Bu yaratıklarla mücadelede her türlü enstruman kullanılabilir. Benim haricin de girişimlerim olacak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Cumhurbaşkanlığı Ofisi ile görüşmeler ayarlamaya çalışıyorum.

Hatta gerekirse ulusal kanallarda prime time zamanında haber yaptırmak niyetindeyim. Girişimlerim başladı. Haberci ile görüştük. Benden çalışmanın sunusunu istedi. Hazırlayıp göndereceğim.

Vicdanen de şuna inanmak istiyorum. Bu adam haksız yere zulmettiği insanlardan daha rahat olmamalı. Yaşadığım sürece olmayacak da. Elimden geldiği kadar.

Lütfen su kaldırmaz sebeplerle cepheyi bölmeyelim. Şeytana karşı her türlü faaliyeti koşulsuz destekliyorum. İçinde olsam da olmasam da destekleyeceğim.

Sizden tek ricam; bu haklı davamızda aman ha hata yapmayın. Haklıyken haksız duruma düşmeyelim. Şeytana koz vermeyelim.

Herkes için hayırlısı olması dileğiyle.resim.jpg
    Değerli kardeşim benim telefonum 5054662241 lütfen benimle irtibata gece misiniz..

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 128/309 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •