Sayfa 136/309 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yuzde 10 la avukata soyulmayin mudahik olmak o kadar zir birsey degil isteyen hissesini baskasina virmanla satabikir bilende yaziyor bilmeyende.
    Satis alici ile satici arasinda anlastiktan sonra buna krali karisamaz.
    Isteyen alici varsa 3 liraya isteyen bedava virmanlar kimseyi ilgilendirmez.
    Hisseyi 34 kurustan alanda 4 liradan alanda var elbet ancak haklari arasinda fark yok.
    Sagliklar herkese

2. Bende 15000 lot var maaliyet 72. bende müdahil oluyorum Pazartesi İnşallah..

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Yuzde 10 la avukata soyulmayin mudahik olmak o kadar zir birsey degil isteyen hissesini baskasina virmanla satabikir bilende yaziyor bilmeyende.
    Hisseyi 34 kurustan alanda 4 liradan alanda var elbet ancak haklari arasinda fark yok.
    Sagliklar herkese
    Cin Ali Burda en mantikli , En gerçekçi , En doğru bilgileri sizden alıyoruz.Lütfen kimseye kızıp forumu terk etmeyin.Bilgilerinize ihtiyacımız var.Teşekkürler Saygılar......

Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    Cin Ali Burda en mantikli , En gerçekçi , En doğru bilgileri sizden alıyoruz.Lütfen kimseye kızıp forumu terk etmeyin.Bilgilerinize ihtiyacımız var.Teşekkürler Saygılar......
    Tesekjur ederim dusuncelerinize tum formda bildiklerimi paylasmak ve yanilgilarin al satcilarin sahtekarlarin vede art niyetlilere birazcik engel olmussam bu benim icin mutluluktur.
    Saglikla kalin

5. Bende de 7000 adet var bende katılmak istiyorum 1.40 maliyet. Pazartesi sen başvur bana da yıl göster bende vurayım

6. Tarih korkakları değil kahramanları yazar

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sagliklar herkese
    Babasultanın yanlışlarını düzelttin.
    Mahonetin yanlışlarını düzelttin...
    Bu tahtada çok karmakarışık fikirler dönüyor!!!
    Bir gün müdahillik bitti kabul etmiyoz herkese geçmiş olsun diyen kişi;;;
    Ertesi gün herkesi müdahil olmaya çağırıyor...
    Bir gün başka yazan kişi bir gün başka yazıyor...
    Ne biçim insanların eline düştük... .
    Akbabalar hep burda Aslan ölmüş Akbabalar ne götürürüm diye kolluyor...
    Yazık yahu utanmadan millete akıl veriyorlar bir sürü mağdur varken ...
    Asıl mağdurların sesi çıkmıyor çakallar
    Ne götürürüm diye aslanın ölüsünün etrafında
    Dolanıyorlar Sırtlanlar gibi!!!!!!!!

8. arkadaslar ben gemide calisiyorum turkiyeye 4 ay sonra gelecgm nasil bir yol izleyebilirm lutfen yardim eder misiniz bu hisse tekrar borsaya girme ihtimali yada patronun alma ihtimali nedir battik mi turkcesi

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 136/309 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •