Sayfa 148/309 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ulan dünya kadar paralar harcandı diyor sanki adnan kendi cebinden veriyor sen düşür hisseyi düşür düşür kalk ondan sonra 20,kuruşta sen kalk şirketleri birleştirmeye çalış çok uğraşmışlar nedir lan bu kan delikalı olun birtanemide çıkın deyinlan açıkça soygun yapıyorduk ama yatırımcı müsade etmedi biŞm kottan atılmamıza kadar uğraştıde size kim inanır adnan yıllar önce konuşmamızda ne olacak dediğimde alırken banamı sordunuz neyaparsanız yapın istediğiniz yere şikayet edin diyen sen değilmisin azıcık deliknlı olunlan bu kayıtlar vende duruyor bekle rıda adnan semra bendende gelecek şiE ve şirketinize davaaaaa

2. Balık baştan kokar derler. Bu balığın başı kim herkes biliyor. Yazıklar olsun bunlara destek verenlere. Küçük yatırımcı bunlar için kaz ama yolunacak kaz...

3. Cin Ali virman ne oldu .bekliyorum ses yok .şimdi acele etmeye başladı ne koparır İsem kar mantığı şirket acele ediyor davanın ikinci aşaması canları yanacak ya sabır başka bişe demiyorum.ytd

Yeni yatırımcı Guest
    bunca şeyin üstüne şirket de akıllanmıştır, biraz ders almıştır, bence korkulduğu gibi düşük bir çağrı fiyatı olmayacak beklenenin aksine, düşük bir çağrı fiyatı olursa ky dan talep gelmeyeceğinin şirket de farkında, binaya yeniden değerleme yapılacak demiş adnan bey, 2014de idi galiba son değerleme 196 milyondu şimdi en az 300 milyon değerlenecektir diye düşünüyorum, borç ödemesi de giderek azaldı, kur da önceki birkaç aya göre nispeten iyi sene sonuna kadar böyle kalacak gibi duruyor, yani ideal bir çağrı fiyatı çıkma ihtimali de yok değil, ancak şirketten de telefon ve mail yoluyla önceki değerlemlerdeki gibi fiyatın düşük çıkmamasını istediğimizi, yoksa bu çağrının hiç bir işe yaramayacağını iletmekte fayda var.

tamamen kendi fikirlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir......

5. Değerli arkadaşlar;

Adil ve usulüne uygun olarak hazırlanan bir değerleme raporunu ben de hazırlatacağım. Merak etmeyin.

Sözüm ona tarafsız değerleme kuruluşunun yaptığı işi teknik açıdan irdeleyeceğiz.

Eğer ki bu işte bir art niyet olursa; lisanslarının iptaline ve itibar erezyonuna kadar gider bu iş.

Bugün; konu uzmanı bir arkadaşım ile görüştüm ve eldeki doneleri kendisine verdim.

Sağ olsun kendisi 1,5-2 saatini ayırdı. Çalışma yaptı. Tabi ki kabaca bir çalışma ama % 80 yaklaşımlı diyebilirim.

Abuk sabuk farklı bir olay ya da bilgi olmadığı sürece....

Arkadaşlar teknik açıdan fiyatın 1,75 altında olması mümkün değildir. Üstünü söylemiyorum.

Eğer 1,75 altında çıkarsa (ki bu minimum değerdir) kesinlikle bir çapanoğlu vardır.

Değerleme kuruluşunun da, yaptıkları incelemenin de takipçisi olacağız.

Herkese diyorum. Panik yapmayın. Alel acele karar verip zarar etmeyin.

Bu dava ya da herkesin kabul edeceği anlaşma olduğunda kimse mağdur olmaz.

Seçme hakkınız var. Fiyatı bekleyin ya da beklemeyin. Beğenirseniz satın, beğenmezseniz istediğiniz davaya müdahil olun.

İşin hamallık tarafı da sizde olmayacak. Zaten bir sürü yatırımcı bu işte mesafe katetti. Sizin için yolu yarıladı.

Yukarıda bahsettiğim fiyatın altı dalga geçmektir.

6. isimden ailemle aram bozuldu başıma bela olacak en sonunda hacı rıdo.her gün 8 tane amitriptilin aliyom.en son anel binası önünde benzinle kendimi yakcam.
    Son düzenleme : aksiyon1111; 11-12-2018 saat: 22:18.

7.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar;

Adil ve usulüne uygun olarak hazırlanan bir değerleme raporunu ben de hazırlatacağım. Merak etmeyin.

Sözüm ona tarafsız değerleme kuruluşunun yaptığı işi teknik açıdan irdeleyeceğiz.

Eğer ki bu işte bir art niyet olursa; lisanslarının iptaline ve itibar erezyonuna kadar gider bu iş.

Bugün; konu uzmanı bir arkadaşım ile görüştüm ve eldeki doneleri kendisine verdim.

Sağ olsun kendisi 1,5-2 saatini ayırdı. Çalışma yaptı. Tabi ki kabaca bir çalışma ama % 80 yaklaşımlı diyebilirim.

Abuk sabuk farklı bir olay ya da bilgi olmadığı sürece....

Arkadaşlar teknik açıdan fiyatın 1,75 altında olması mümkün değildir. Üstünü söylemiyorum.

Eğer 1,75 altında çıkarsa (ki bu minimum değerdir) kesinlikle bir çapanoğlu vardır.

Değerleme kuruluşunun da, yaptıkları incelemenin de takipçisi olacağız.

Herkese diyorum. Panik yapmayın. Alel acele karar verip zarar etmeyin.

Bu dava ya da herkesin kabul edeceği anlaşma olduğunda kimse mağdur olmaz.

Seçme hakkınız var. Fiyatı bekleyin ya da beklemeyin. Beğenirseniz satın, beğenmezseniz istediğiniz davaya müdahil olun.

İşin hamallık tarafı da sizde olmayacak. Zaten bir sürü yatırımcı bu işte mesafe katetti. Sizin için yolu yarıladı.

Yukarıda bahsettiğim fiyatın altı dalga geçmektir.
    Hey masAllah be.merakla bekliyoz değerleme raporunuzu Mustafa bey.bende bir değerleme raporu hazirlatmayi dusunuyorum..naptiniz cumhurbaskani ile gorustunuzmu.cok bakanlar milletvekili geldi geçti burdan.umarim siz duzletirsinizz.bende haftaya önce Binali Yıldırım beyle sonra şirketle bir görüşme yapmayı dusunuyom bakalım ne sonuç çıkacak.ulastirma bakanı iken beraber calistikk.ben artı degerlemeyle goruyom ya siz isterseniz ortak yapalım bu isi benden 12000 TL istediler sizden ne istediler
    Son düzenleme : aksiyon1111; 11-12-2018 saat: 22:22.

8. Şirket bana bu gün banamı sordunuz alırken demedi.ama ben ona madem bunları yapacaniz neden şirketi halka açtınız diye sordum.en adili başvuracak bir mahkmeye degerlemeyi mahkeme yapacak.cunku bize kimse inanmıyor dedi beyefendi.ee bir koydunuz 3. TL den bir koydunuz 1.70 ten bir 91 den size kim inanır.1.70 Özkaynak çıkardığında defter değeri 92 kuruştu.bu yıl 69/70 kuruş çıkar .bakalım alirkene farklı satarken farklı politikası uygulucanmi.2016 da 1.70 çıktıktan sonra 8 milyon Euro borç azaldı beyefendi

Sayfa 148/309 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •