Sayfa 168/309 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tantanacı_dayı Yazıyı Oku
    Şirket açıklasn veren herkesden alacak güç var fazla vercem ama şu ana kadar 50 bin talep gelmedi .
    Ben virmanlayabilirim 1tlden 700bin lot

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kon42 Yazıyı Oku
    Ben virmanlayabilirim 1tlden 700bin lot

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirket açık kalsın bakalım ama senden en son alamayi düşünürüz.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

boş muhaabbet yapiyonuz azıcık saygılı olun 1.80 maliyetle 4 yıldır bekliyoz benim gibi 100 lerce kişi var 3/5 kişi çıkıp burda 1 TL lerden bahsediyoruz ayıp ya .susun isterlerse verin kardeşim biraz saygılı olun.bu hisse nerelerden geldi şimdi zor durumdaki yatırımcıyı firsatcilikla elindeki hisseyi ucuza kapatmaya çalışacaklar sizde 3/5 kişi pirim veriyonuz .bu şirket 2 yıl önce borcu kat kat fazla iken 1.70 ten Özkaynak değeri ile satılmıyor muydu.100 metre ilerisinde metro hattı açıldı finans merkezi bu yıl oluyor İstanbul'un en gelişen merkezi karşısında en yapı da M2 30 binden gidiyor pazarlanıyor.6 TL hisse değeri olması gerekirken buralarda 1 TL muhabbeti yapiyonuz elle sayılır kadar ucuza alan peki 100 lerce mağdur ne olacak 1.70 / ile 3 TL maliyetli bu aşamalara güvenmiş yabancıya satılacak diye kendinizi buralarda düşürmeyin.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.
    Son düzenleme : garip_borsacıı; 27-12-2018 saat: 17:23.

4. 10 geriye dönük bilançolar alınan satılan mallar hakim istedi .

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    boş muhaabbet yapiyonuz azıcık saygılı olun 1.80 maliyetle 4 yıldır bekliyoz benim gibi 100 lerce kişi var 3/5 kişi çıkıp burda 1 TL lerden bahsediyoruz ayıp ya .susun isterlerse verin kardeşim biraz saygılı olun.bu hisse nerelerden geldi şimdi zor durumdaki yatırımcıyı firsatcilikla elindeki hisseyi ucuza kapatmaya çalışacaklar sizde 3/5 kişi pirim veriyonuz .bu şirket 2 yıl önce borcu kat kat fazla iken 1.70 ten Özkaynak değeri ile satılmıyor muydu.100 metre ilerisinde metro hattı açıldı finans merkezi bu yıl oluyor İstanbul'un en gelişen merkezi karşısında en yapı da M2 30 binden gidiyor pazarlanıyor.6 TL hisse değeri olması gerekirken buralarda 1 TL muhabbeti yapiyonuz elle sayılır kadar ucuza alan peki 100 lerce mağdur ne olacak 1.70 / ile 3 TL maliyetli bu aşamalara güvenmiş yabancıya satılacak diye kendinizi buralarda düşürmeyin.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.
    Maliyetim 1.73 boş muhabbet değil, sadece bana yazmadığınızı da biliyorum 1TL ye razıyım diyorum çünkü bıktım çünkü takip etmek dahi istemiyorum zarara razıyım. Tekrsr ediyorum 1TL den verebilecek 13bin lotum var virmanlayın diyene virmanlar dekontu da buraya koyarım alan hayrını görsün. Davaya mı dahil olup 6TL alır yoksa çağrı fiyatını mı bekler bilmem bende sabır kalmadı okadar.

Alıntı Originally Posted by unknown Yazıyı Oku
    Maliyetim 1.73 boş muhabbet değil, sadece bana yazmadığınızı da biliyorum 1TL ye razıyım diyorum çünkü bıktım çünkü takip etmek dahi istemiyorum zarara razıyım. Tekrsr ediyorum 1TL den verebilecek 13bin lotum var virmanlayın diyene virmanlar dekontu da buraya koyarım alan hayrını görsün. Davaya mı dahil olup 6TL alır yoksa çağrı fiyatını mı bekler bilmem bende sabır kalmadı okadar.
    Anlaadim işte böyle biktiriyolar insanı bu kan emiciler 1.70 maliyetli ve 3/5 yıl bekleyen adamı 1 TL ye razı ediyonuz ağlayan in malı gulene yaramaz Çelikel ailesi bunlar burunlarını dan fitil fitil çıkar umarım.ozur dilerim yanlış anlamışım bikmisin bu pislikler den benim gibi.tekrar ozurrr

7. Yok kardeş zaten ard niyetli olmadığını biliyorum. Hepimiz bıktık, hani lazım olan bir para drğil dedik bıraktık kalsın diye ama takip etmesi bile gereksiz stres yaratıyor vallahi değmez billahi değmez.

Bu kon42 nereden çıktı yeni yatırımcı kayboldu neva vardı kayboldu herkes salağa yatmış tantanaci dayı hariç bilgi veren yok.haberler tantana dan çıkıyor hep.

Sayfa 168/309 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •