Sayfa 170/309 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by tantanacı_dayı Yazıyı Oku
    2016 da göz altına düştügünde aglayarak aradım şirketi .dedim size dava açacam .sayın adnan ek bizi adam yerine koymadı .git bilidgin yere şikayet et .küçük yatımcının halinden anlayan yoktu .herkes kahvesini içip biftegini yiyip keyfinde idi .nasıl olsa ky bir araya gelemez has elçin eski spk tanıdıkları var adamları birleşme o benim diye kahkalar ile patronlar ile yemekde kadeh kaldırdılar göz altından birleşem olacakdı bütün pislik örtülecekdi .rahatlardı inanmışlardı nede olsa eski spk usulsuz 7.5 nasıl halletdim der gibiydi .kurulu çagırdık oraya gittik bildgin matrak geçiyor herif bizimle ama ben bütün izlenecdek yolları bir bir biliyordum .birleşmenin olmayacagını kurulda soylemiştim .bana sen spk adına konuşma .ben konuşurum dedim .o spk eski spk degil beyefendi demiştim içimden mırıldanarak cuma namazını kaçırdık uzunsürdü bizi düşünen bir nur suaratlı divan başkanı vardı.millet aglıyordu ama kimin ruhu duyuyordu.fesih açarım dedigimde açsa ne olur demişti .çünkü birleşme inanmış yğüzsüz tayfası vardı senin 500 metre kare yerini 30 metreye düşerme planı işliyordu .çoooooooooooookkkkkkkkk inanmıştı .taki red yedikden hemen sonra cezalar yagınca .cezalardan sonra kurula gittik evet 9 şubatdaki surat ,keyif kaçmıştı .2 ay düşündüler ettiler çıkar yol bulamadılar 36 kuruşdan mal aldılar .sen 2005 3.50 açmışsın halka vicdanın sızlamadımı bina yapmışsın .bina 3 yılda senin dedigin özkaynagı amorti ediyor .şimdiki şartlarda ilerisi daha iyi olacak 33 markayı şirketin içinde var dedinmi ? capital soruşturmadan geçiyor her gün şikayet diyoruz yurt dışı fondan mal al .spk onuda çözecek izle bak .size birleşme olmaz dedim .olmadı size cezalar geliyor dedim geldi .size kotdan gidersiniz dedim gittiniz .size fesih davası açarım dedim açtım .o kadar sevinme ön duruşma bu daha işin başındayız biz dava tarihi 330 bin fazlamız var .sen sadece vakit kazandın.senin açıklayacan rakam sana lot veren olmaz .geç bunları arkamda 85 gariban var biri bir lot satmaz sana daha ne davalar açacak bu millet haklı sebebden daha yolun başındasın çadır kuracaksınız mahkemenin önüne demedi demeyin .işiniz zor dava uzamış cıkimde degil .vın gelir .4 sene uzasın ya fesih ya ortaklıkdan çıkma .farzet davayı kaybetsem nolcak ki gene yakandayım beni ortaklıkdan atman için dünya yol katletmen lazım .vay yavrum vay çobanız mobanız ama telemeyi iki damla incir sütü ile tek çırpmada şap diye tutturruz .sen usulsuzluk diyor spk cezalarda demekki spk yakalamış o cezayı köstü .spk bakmış birleşme büyük hırsızlık var kabul etmemiş .
    Peki bunun çıktısını alıp hakime vermek lazım .verdinizmi

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

2. Davacı grup lot sayısını arttırmak isterse bende 1000 lot var. Onun dışında da büyük ortalaması olanlar varsa onlara da virman yapabilirim. Özelden ulaşabilirsiniz. Umarım şu Rıdo ya büyük cezalar kesilir ve 3 tl civarlarında bir değer çıkar da acılarınız bir nebze de olsa diner.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by itsme Yazıyı Oku
    Davacı grup lot sayısını arttırmak isterse bende 1000 lot var. Onun dışında da büyük ortalaması olanlar varsa onlara da virman yapabilirim. Özelden ulaşabilirsiniz. Umarım şu Rıdo ya büyük cezalar kesilir ve 3 tl civarlarında bir değer çıkar da acılarınız bir nebze de olsa diner.
    satmazsanız kimden çagrı ile mal alcak

4. sizin yüzünüzen piskolojim bozuldu .tedavi gördüm..tonla ilaç parası 15 yaş ihtiyarladım.daha önce çalıştım yerde en az 5 yıl çalııyordum .ama son üç yılda 45 tane iş degiştirdim sbebi sizsiniz .çünkü hasta hasta bizim meslekde verim olmaz hayatımı maf ettiniz doktor raporu elimde kulandım ilaç elşimde aripa 1 mg haytım maf oldu .ama allah büyük .fakirin hakkı yenmez adam gibi ticaret yapsaydınız boynumuz kıldan ince olurdu şakşakcılar eger bu senaryoyu kim yazdı ise allah ona oyle bir dert versin ki hep biz gelelim aklına oyle bir dert versinki ne yaptım delisi ola hepsi avukatın başının altından çıktıgı ortada .sen yatrımcını düzmeye kalk

Yusuf yildiz olmasa anel Telekom u celikeller bı turlu ucururdu belki de ama gündem oldu medyaya siyasete yansıdı.spk göze alamadı 3 /5 zibidinin gazıyla adama ayıp ettik pisikiyatirk tedavi görmeye başladım .her gün amitriptilin kullaniyom isimle. Ailemle dünyayla kötü oldum alacaklılar kapıda celikeller dünyamı karartti hayatımı bitirdi.kendimi anel binasının önünde 2. Bidoon benzinle yakcam en son.yussuf ustada olmasaydı anel yapı uçmuştu.biruleeriinin gazına geldim

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

6. 15k+ lotum var acelem yok unutulmuş para 7 TL ve üzeri kim verirse satarım yoksa çocuklara bırakırım.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Benim maliyet 1.70 4 yila yaklasiyoz.para bankada olsaydı karşılaştırırsak en az bir hisse 2.70 pisikolojik yıpranma hariç.4 TL den 45000 ( kirkbesbin ) lotumu veririm .normalde 6/7 TL emsal binalar markaları satıp şirkete koyarsak bir hisse en az 6/7 TL arası olması gerekir

8. Bende 10 tl ye satarım. Yada davacı grubun ihtayacı varsa onlara bedava virman yaparım. Rıdvan orta bacağımı alsın

Sayfa 170/309 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •