Sayfa 198/309 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yattara Yazıyı Oku
    pislikler hala pisliklerine devam ediyor neymiş yetişmemiş bankalar bile bialnaço açıklıyor.ahada şişecam bile milyarlık şirketler bilanço açıklıyor faliyet yok bir bina değerlencek yetişememiş hadin lan ordan pislik insanlar
    evet yetişmemesi hiç inandırıcı değil
    Son düzenleme : kon42; 02-02-2019 saat: 00:14.

2. capital rıdvanın başına bela olacak belikide agır ceza alcak savcılıga suç duyurusu yapcak.bu konu rıdvanı iyiden iyie kasmaya başladı .ben çagrı dışında başka seçenek bekler oldum .yüzde 5 yok dediler 21 martda ne diyecek sayın tosun paşa ve yaverin kızı .bizden toz bile alamazlar müdahil olmak isteyenler gelebilir .yoksa özel emir ile davacı grubun malını alırsa yani biz anlaşıp verirsek size yazık olur hakkınızı alırsınız ama bizim kadar kısa ve kolay sürede alamazsınız .

3. etme bulma dünyası dün ky yatımcıya yukardan bakan tosun paşa bugün bakmaya cesaret edemiyor .varsınlar bildiklerini okumaya devam etsinler 6.500.000 lotdan 1 lot almaz bizden gerekirse 20 yl geçsin .hakim yüzde 99 fesih yüzde 1 oratklıkdan çıkma verecek bunuda yazın bir kenara lazım olur yakında 3 duruşma iş çözülür 9 kusurlu oynahyan futbolcu kırmızı gördümü olay biter benim zararım olsada fesih istiyorum .ben 1 tl hisse başı zarar görrüm rıdvan 100 milyon görür ..

4. ...

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. onlar fiat açıklasın onların fiat üstnden mal alcak olan çok .ky sana kaptırmayacak ey rıdvan kendini uaynık sandın bir capitalı alacaksın oda başına bela olacak .

6. lotu olmayan bile açıkladıgı fiat la istedgi fiatla satandan mal alabilir anele ortaksa herkesin dogal hakkı zmanında hissene sahip çıkacakdın yumurta kıçın agzına gelince degil .son manevranız işe yaramayacak hakim fesih vercek .bunu yazın bir kenara .açık artırma çıkınca aç kurtlar saldıracak 33 marka ve para basan mekan .ölüsü 700 milyon açılış 300 olsa 1 saat içinde 800 milyona alıcı gelir kimse çok adamın mekanı falan dinlemez .en son yüksek rakamı sen verirsin elinde kalır .bu işler böyle hacı rıdvo ..

7. kotdadegil artı faliyet yok fesih için 10 kusurlu durum ky magdur etmekden ceza yemiş .
    sen hakim olsan ne yaparsın ? yüzde 99,9 fesihe hazır olun 21 mart günü o suratını bir daha görcem tosun paşa ..

8. birleşme olmaz dedik mi? olmadı
    ceza yiyeceksiniz dedik mi ?yediniz
    anele 1.70 bandına döner mi dedik mi? geldi
    kotdan attırrık sizi dedik mi? atıldınız .
    fesih davası açarım dedim mi ? açtım
    şimdi ya tedbir ya fesih .ha gelecek cezayıda bekleyin oda yolda ..

Sayfa 198/309 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •