Sayfa 205/309 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. garip borsacı kardeş im yanlışlıkla seninkine cevap yazdım...aslında cin ali kişiye cevabim...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    İlk defa böyle kafasına göre hisse senedi alan bir ortaklık gördüm.diger şirketler malmi hisse ucuzken almuyorda kamuya açıklıyor şu kadar lot alacam su kadar fiyat ayırdım alımımin amacı şudur şu kadar para ayırdım diye.Allah aşkına bu haber düştükten sonra hisse yüzde bilmem kaç artıyor alıcı ucuza almak varken pahalı alıyor bu haberi yollayan malmi.yoksa Çelikel ailesimi kurnaz .bu haber o yollasa 35 kuruştan alamicak ta ondan .bunlar tam karaktersiz kişiliksiz insanlar .zaten kottan da hisseleri kafasına göre almaya başlayınca BIST bu kanun tanımaz kişiyle ugrascagina kottan attı.hisseyi kafasına göre aldı diye.benim çoluk çocuğumun kabahati ne bu adilerin pisliklerini yıllarca cekiyom.dikti..sin. Gitsinler yönetimden aramızdan adam seçelim.bu genel kurulda artık yüzleri varmı yönetime aday olmaya gerçi bu ser..lere tukursen utanmazlar

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen Kottan zaten bu cakalliği yaptıkları için atıldı lar olan bize oldu.bu yönetim meşru değildir işleri güçleri gayri meşru knundisi iş ve işlemler sadece menfaat peşinde kosmalardir.bu pislikler muhakkak yönetimden uzaklastirilmalidir.zaten yüzde 7.5 devriyle sırketi soymaya başladılar bu iş tamamen menfaat icindir.anel Telekom yatırımcısına ne faydası oldu 7.5 devrin.celiklletin menfaatine oldu tamamen adice ve serefsizce bir menfaat faydası oldu anel yapının hakimiyetini kaybetmek

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yahu çok komik ya daha yeni Google sokak görünümünden baktım anelin karşısında yeni yapılan binanın daha duvarları orulmemis daha inşaatta katlar çıkmış kolonlar yani iskelet halinde adam 1 yıl sonra bitecek yeri M2 sini 20/30 binden pazaiyor.diger ilginç yanı ortak kullanım alanı çok az 10 bin M2 falan.bizim anel yapının ortak kullanım alanı 44000 M2 yani çok ferah bir yer Maho ustam haklı farklı bir bina ferah en az 1 milyar TL ederi var aynen katılıyorum

4. Sevgili Anelt'zede dostlar;

Bu şeytanLarın yaptığı hangi iş zaten hukuka uygun ki bunlardan hukuk dahilinde işler bekliyoruz. Hisse çöp olduktan sonra oğlu 0,35 ile 0,44 arası mal almaya başladı.

Hisse geri alımı açıklayan şirketlerin çoğu şirketinin arkasında duran ve hissesine sahip çıkan ŞİRKET SAHİPLERİ, KARAKTER SAHİPLERİ kişilerdir. Bu şeytanLar değil mi hisseyi 2,xx lerden 0,3x lere düşüren ve sonrada 0,35'ten mal almaya çalışan..!

o SEBEPTENDİR Kİ, BİZLER ONLARA UYMAYALIM VE...Burada birbirimizi üzmeden, kalp kırmadan eleştiri yapalım. Paramız ve sağlığımız gitti birde insanlığımızı yitirmeyelim.

Allah büyüktür, bizlerden paramızı ve sağlığımızı çaldı şeytanLar ama Rabb'ime hesap vermekten nasıL kaçacak? Bu şeytanların hisseleri tavan tavan yapmasa'da yedikleri KUL HAKLARI TAVAN yaptı!

Saygılar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Sevgili Anelt'zede dostlar;

Bu şeytanLarın yaptığı hangi iş zaten hukuka uygun ki bunlardan hukuk dahilinde işler bekliyoruz. Hisse çöp olduktan sonra oğlu 0,35 ile 0,44 arası mal almaya başladı.

Hisse geri alımı açıklayan şirketlerin çoğu şirketinin arkasında duran ve hissesine sahip çıkan ŞİRKET SAHİPLERİ, KARAKTER SAHİPLERİ kişilerdir. Bu şeytanLar değil mi hisseyi 2,xx lerden 0,3x lere düşüren ve sonrada 0,35'ten mal almaya çalışan..!

o SEBEPTENDİR Kİ, BİZLER ONLARA UYMAYALIM VE...Burada birbirimizi üzmeden, kalp kırmadan eleştiri yapalım. Paramız ve sağlığımız gitti birde insanlığımızı yitirmeyelim.

Allah büyüktür, bizlerden paramızı ve sağlığımızı çaldı şeytanLar ama Rabb'ime hesap vermekten nasıL kaçacak? Bu şeytanların hisseleri tavan tavan yapmasa'da yedikleri KUL HAKLARI TAVAN yaptı!

Saygılar.
    Bunlar inanan insanlar olsa bunu yapparmiydi.Allaah belanızı versin dedi herkes pişmiş kelle gibi sırıtiyolardi.bunlarda Allah inancı ahiret inancı olsa bu şekil davranirlarmi.sibel hanım ne dedi ister müslüman ister hiristiyan ister ataist ol ne olursa olsun bir insan başkasının çoluk çocuğunun hakkina göz koymaz gibi laflar soktu adamlar gülüyor umurunda bile değil birisi benim çocuğumun çocuğumun hakkı sizin çocuğunuz cocugunuzdan çıksın. Dedi gene İbrahim haselciin pişmiş kelle gibi gülüyordu.bu sefer herkes Allah belanızı versin Allah size bu hakları yrdirmrsin dedi aynı tas aynı hamam.bunlar bu işte

6. benim anlamadıgım yeniden dgerlendirme kim görevlendirildi bilen var mı?
    farz edelim sen capitalı al arada birde 3 milyon al geriye aga 17 milyon lot kalır .yüzde 30 denk kabala
    peki napcaksın o zman pay 90 bulmayınca farz et spk da onay vermedi .
    faliyetden başka seçenek var mı ?
    o zmana kadar biz dgerlendirme yaptırrız mahkeme ile ak koyun kara koyun çıkar ortaya .
    yanlış insanlarla ugraşıyorsunuz çogu batsın ama satmam mantıgı hakim .

7. 1 mlyon lot satıp zarar eden bir yatrımcı tazminat davası açtı haklı sebebden .

8. Benim anlayamadığım bir olay da şu; bu adamlar davalı grup ile neden UZLAŞMA YOLUNA gitmek için bir çaba sarf etmiyorlar. Ortada bir mahkeme var ve açılan haklı davalar var, biraz iyi niyet olsa biraz hak hukuk tarafında olsalar DAVALI GRUP ile UZLAŞMA YOLUNA GİDERLER ve uzlaşılır ise aynı uzlaşma oranından gönüllü çağrı yap, herkes bu gönüllü çağrı'ya uzlaşma çerçevesinde katılır.

Uzlaşma olur ise, davalar geri çekilir, mahkemeler biter sende faaliyete mi gireceksin sonrasında kolay birleşmemi yapacaksın ne yapacaksan yap, para kazanılır kaybedilir ama İTİBAR kaybedildiğinde ZOR kazanılır...!
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

Sayfa 205/309 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •