Sayfa 208/309 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bence fiyat yüksek geldiği için(onlara göre ) g.tlerini yırtıyorlar ki 1-1.5 TL arasına düşürebilsinler.. G.T her yerde G.T..

2. çok ciddi bir santraç oynuyoruz onlarla arkadaşlar...bizim her hamlenizden sonra fiyat açıklamayı erteliyorlar...en son hamlede çok morardılar... şunu bilin ki sirket yonetimi sizden coook daha zekiyim...bu hissede ARTIK OPERASYON YAPAMAYACAKSINIZZZ....Herkesin hakkını son kuruşuna kadar ödeyeceksiniz....

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kendileri parasını veriyo degerlemeyi fiyatı istedikleri gibi çıkaracaklar.hileli yoksa 6 TL en az.bunlar mal 1 TL altı çıkarır.ama SPK 5 yılın en yüksek değeri derse bilemem.her gün yeni bir şey ogreniyoz.buda yeni olacak son fiyat karar mercii spkk.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Birleşme basvurularindada hep aynı boku yaptılar hep geç başvurdular yetişmiyor deyip hatırlarsanız sonuç ne oldu 5/1 gene aynı bok çıkacak bence .ben bu soyguncuların duzelecegine herkesin hakkını verecek duruma geleceğine inanmıyorum.ama SPK ya güveniyorum.cunku bunlarda şu zihniyet var hisse sahiplerinin maliyeti ne olursa olsun o binaya mallara ortak olduğunu kabullenmiyolar.ridvanin malı gibi görüyorlar.kanun tanımıyorlar.spk umarım burda kalmicak zaten bunun pisliklerini görüp kottan attı.bu mallari tezgahla kacirtmaz.ha ne oldu bizim sinirimiz bitti moralle sifiir

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar bi bi şirketin ortağıyız ve istediğimiz bilgileri isteyelim. Ben kottan atıldığında istemiştim hatta Adnan'a bağladılar ağzından zorla alıyordum rakamları . Herkes sorsun öğrensin hatta ben bu sefer mailime göndermelerini şsteyeceğim.

İsteyeceğim bilgiler;

1 - Anel iş Merkezi'nden elde edilen yıllık kira,
    2 - Koşuyolu'ndan elde edilen yıllık kira,
    3 - Anel Telekomun borcu,
    4 - Kasadaki nakit.

Bunları bu eş.klerden seve seve öğrenelim ve telefon kaydı alalım. Ki vermezlerse bilgi saklıyorlar denir mahkemede .

YTD.

6. https://i.hizliresim.com/36O2dj.png

Diğer markaları geçtim (galiba 17 taneydi) Anel Telekom'un sahip olduğu bu markayı kaçtan değerleyecek acaba ?

7. gayri menkul uzmanları görüştüm 27 yıl kira çarpanı ile havada kapıyorlar .ümraniye bölgesini diyorlar .
    1 milyar paran olsa binayı alsan bina her gün deger katıyor üstüne ve 30 milyon kira getiriyor
    1 milyar parayı sen olsan nereye yatrırsın .
    asıl işin cabası sadece markadan 2.5 tl ediyor anelt hissesi 33 tane .
    birleşse idi her şey kapanacak gidecekdi.spk izin vermedi .sandılar ki 7,5 devirdeki spklılar var
    spk başkanı oyle taşklı adam kı takdiri hak eden biri .
    davacı gurbu 4 tl versen bile bozamazsın .
    capital kendi malın taşeronun ondanda sana oyle ceza kosecekler ki şahsi ..bekle zmanı var ...

8. Gizli bilgi iş veremezler miş ama zamanında verdiler resmi belgeleri var

Sayfa 208/309 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •