Sayfa 209/309 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bunlar cezasını bulsun hem bu dünyada hem mezarda

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şirkete arıyorum mail ile sordugum sorulara cevap verin diyorum .
    yapının tl cinsinden kira sı ne kadar? borcu ne kadar?
    binanın dgerlendirmesini hangi bagımsız denetci yapıyor?
    mail ile bunları sordum cevap vermiyor .
    yarın avukat mailerimi dosyaya koyacak .
    yatrımcı ilşkileri bana diyor ki gizli degerledirme yapan firma gizli
    var mı? boyle bir dünya
    ya vaz geçtik deyin yada mail yolu ile bana yollayın .

3.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    şirkete arıyorum mail ile sordugum sorulara cevap verin diyorum .
    yapının tl cinsinden kira sı ne kadar? borcu ne kadar?
    binanın dgerlendirmesini hangi bagımsız denetci yapıyor?
    mail ile bunları sordum cevap vermiyor .
    yarın avukat mailerimi dosyaya koyacak .
    yatrımcı ilşkileri bana diyor ki gizli degerledirme yapan firma gizli
    var mı? boyle bir dünya
    ya vaz geçtik deyin yada mail yolu ile bana yollayın .
    Bu adamlar bu şekilde devam etsin ky nin işine geliyor.daha önce dile getirmistim bu adamların pisliginin yazılı ve görsel medyada mutlaka sürekli yayınlanmasının sağlanması basının sürekli gelişmeleri servis etmesi gerek ki devletin başındakiler belki kafalarını gömdükleri yerden çıkarır da ülkede poşet, domates patlıcan dışında insanların nasıl dolandırıcılara karşı nasıl mücadele verdiğini görürler.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. tsbk yeni degerlendirme yapmadan eski degrlendirme yeni yapmış gibi imza atacak çakallıgın daniskası bir dvada tsbk açmak farz oldu sayın arkadaşlar markalrıda koydumu 1.04 çagrı fiatı ahanda ben yazdım buraya boyle terbiyezlik bu kadar olur ky dökme cabası başarılı olmayacak ve spk herkes şikayete devam edcek 115 kişik grub halinde devam ediyoruz .az veya lotu olan bana ulşasın 05337735886 bunlara 1 lot bile kaptırmayın .spk onayından geçmesi mucize .her iddaya girerim haselçin ve adnan ek rıdvan götünüz yiyorsa noterden sözleşme yapalım ..ben davayı bilir kişiye götürecem eger bina sizin degerlendirmeden yüksek çıkarsa niteli dolandırcılıkdan cezai dava açacam tek teke adınıza ve o degerlendirmeyi yapan kuruluşa ayrıca kurluş sizin verdiginiz bilgiler dogrultusunda diye maddde ekliyor büyük ihtimalle siz nitelikli dolandırcık sınıfı otomatik dahil oluyorsunuz ..ben sizle özel bir anlaşma istemiyorum eger olacaksa rıdvan cebinden istedgi fiata alır .115 kişi kapsayacaksa olur bziim mauoyundan saklı gizlimşz olmaz .

5.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    tsbk yeni degerlendirme yapmadan eski degrlendirme yeni yapmış gibi imza atacak çakallıgın daniskası bir dvada tsbk açmak farz oldu sayın arkadaşlar markalrıda koydumu 1.04 çagrı fiatı ahanda ben yazdım buraya boyle terbiyezlik bu kadar olur ky dökme cabası başarılı olmayacak ve spk herkes şikayete devam edcek 115 kişik grub halinde devam ediyoruz .az veya lotu olan bana ulşasın 05337735886 bunlara 1 lot bile kaptırmayın .spk onayından geçmesi mucize .her iddaya girerim haselçin ve adnan ek rıdvan götünüz yiyorsa noterden sözleşme yapalım ..ben davayı bilir kişiye götürecem eger bina sizin degerlendirmeden yüksek çıkarsa niteli dolandırcılıkdan cezai dava açacam tek teke adınıza ve o degerlendirmeyi yapan kuruluşa ayrıca kurluş sizin verdiginiz bilgiler dogrultusunda diye maddde ekliyor büyük ihtimalle siz nitelikli dolandırcık sınıfı otomatik dahil oluyorsunuz ..ben sizle özel bir anlaşma istemiyorum eger olacaksa rıdvan cebinden istedgi fiata alır .115 kişi kapsayacaksa olur bziim mauoyundan saklı gizlimşz olmaz .
    Evet TSKB. Raporuna "Şirketin tarafamıza sunmuş olduğu bilgilere dayanarak" diye bilgi ekliyor. Yani adamlar düzgün bir değerleme yapmıyor. SPK onaylı dolandırıcılar ne derse o çıkıyor değer olarak yani. Ya da geçmişte öyle olmuş şimdi ne çıkar bilinmez ama benim tahminim 1.8TL aşağısı matematik olarak beceremezler ve matematik yalan söylemez. YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Evet TSKB. Raporuna "Şirketin tarafamıza sunmuş olduğu bilgilere dayanarak" diye bilgi ekliyor. Yani adamlar düzgün bir değerleme yapmıyor. SPK onaylı dolandırıcılar ne derse o çıkıyor değer olarak yani. Ya da geçmişte öyle olmuş şimdi ne çıkar bilinmez ama benim tahminim 1.8TL aşağısı matematik olarak beceremezler ve matematik yalan söylemez. YTD.
    dostum 226 milyon 120 borç var markaları koy 1 tl üstü çıkıyor çamura yatmaya devam ala bildigi lotu kısa vade kar sayacak 11 milyon ky captaldan almadımı aldı şimdi ikinci tusanami ama alacagı lot 2 milyon hadi 5 alsın ama davacı grub her dahada güçleniyor 5 tl altında kşmse vermek istemiyor .sen ne dersen o diyorlar ..işlerine bakacaklar artı spk dava varken davacı grubu zorda bırakacak bir onay çıkmaz bu iş olmaz aynı birleşme gibi bir durum yaşıyoruz .pislşkleri bitmiyor ben spk onay geçmesini sadece 1 lot dahi alamasınlar için istiyorum dava kısa sürede biter milletin acele etmemesi lazım dava seney bu zamana bitmiş olur ihtiyadi tedbir 2 ay içinde verilir .

7. amaç burda birincisi ne alırsam kar eger davayıda bozarsam süper olur mantıgı davayı bozamaz dava kendini oyle bozacak ki haberi yok nitekikli doladırıcılıkdan hapse girecek bunuda yazın bir kenara benim adm yusuf yıldız diye yazılır adam diye okunur kimsenin kuruşuna tenezül etmişligimiz yok .bizim paramızı yemege kalkana kustrurruz onu .

8.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    dostum 226 milyon 120 borç var markaları koy 1 tl üstü çıkıyor çamura yatmaya devam ala bildigi lotu kısa vade kar sayacak 11 milyon ky captaldan almadımı aldı şimdi ikinci tusanami ama alacagı lot 2 milyon hadi 5 alsın ama davacı grub her dahada güçleniyor 5 tl altında kşmse vermek istemiyor .sen ne dersen o diyorlar ..işlerine bakacaklar artı spk dava varken davacı grubu zorda bırakacak bir onay çıkmaz bu iş olmaz aynı birleşme gibi bir durum yaşıyoruz .pislşkleri bitmiyor ben spk onay geçmesini sadece 1 lot dahi alamasınlar için istiyorum dava kısa sürede biter milletin acele etmemesi lazım dava seney bu zamana bitmiş olur ihtiyadi tedbir 2 ay içinde verilir .
    Benim yazdığımla bu cevabın ne alakası var anlamadım. Zaten aylaradır bu yazdıklarınıza katılan biriyim ben . Onaylanır onaylanmaz ama düzenbazlık yapıp her şeyi en düşüğünden, borcu da fazla fazla gösterseler min. 1.8TL açıklayabilirler diyorum(hani siz 1.04 yazmıştınız ya ona binaen). Ha şahsi görüşüm ise hisse başı min.3.5TL eder bu VARLIKLAR. "min." lara dikkat. YTD. Seneye 4 sonraki sene de 5 TL eder. Yani dava ne kadar o uzar değeri her seferinde artar zaten . Dolayısıyla şirket değeri de sonraki senelerdeki getirilerine bakılarak 5TL eder tabi şu an.

Sayfa 209/309 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •