Sayfa 231/309 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Ben de yine şikayet edeceğim. Anel Kule'nin değerinin düşük gösterilmek istendiğini ve ellerinde bulunan 20 nin üzerinde markanın üstüne yatmak istendiğini ve bugüne kadar yaptıkları açıklamalar ile spekülatif hareketlere neden olup SPK yı yanıltma ve aldatmaya yönelik açıklamalar ve borsa işlemleri yaptıklarını yazacağım. Bundan önce yaptıkları ve yapmaya çalıştıkları işleri de yazıp aile hakkında idari dava açılmasını ve devleti zarara uğratmaktan gerekli tüm işlemlerin en sert cezasıyla uygulanmasını isteyeceğim. Sert ceza verilmezse bu ve bu gibi kişilerin kamunun zarara uğratılması ve borsa istanbul'un hem marka değerini hem de güvenilirliğini zedelemesiyle yabancı yatırımcının uzaklaşmasını ve ülkenin yatırım yapılmasında süpheli hale getirilmesine neden olacağını da belirteceğim. Madem faizlerin düşmesini istiyor devletimiz, o zaman faizden daha karlı seçenekler sunmalı bireysel yatırımcıya. Borsaya güvenmeyen bir bireysel yatırımcı istmemiyorlarsa borsadan çürük elmaların ivedilikle uzaklaştırılması ve gelebilecek çürük elmalara karşı sert cezaların uygulanması gerekliliğinden de dem vuracağım. Ve sadece Rıdvan Çelikel değil bu işte direkt ve dolaylı olarak parmağı olan ve haksız kazanç elde eden kim varsa hepsi hakkında inceleme, soruşturma ve hesaplarının incelenmesini isteyeceğim.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

2. TSKB'ya yazdım bir bilgi ver ne iş değerleme yaptınız mı neden vazgectiniz baabindan dönüş yapmadılar demek ki firmanin haso taseronu bunlar.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu güne kadar neden fiat açıklanmadı
    1- tsbk dgerlendirme kabul görmedi çünkü tsbk ben şirketin verdigi bilgiler ile hazırladım maddesini eklerim dedi
    şirket dava var canımıza okursun dedi. tsbk yerine gedik gayri menkul ile anlaşıldı .
    2- tansel beyin savunması planları bozdu .oturdular dediler ki biz en iyisi baş vuru yapmayalım spk red gelirse işimiz biter .
    3-plan boyle işlerken pat diye hakimin istekleri .apışıp kaldılar .
    hakimin istekleri fiat açıklayıp davayı yanıltma düşünceleri hiç bir işe yaramayacagını anladılar .belki 1 milyon lot yalama takdikleri ile açıklarlar.
    5 - spk capiatal ile ilgili araştırma yapıyor olabilir çünkü o capital başına bela olcak .hırsızlıgın kibar modeli taşeron tutu lot toplat sonrada bir başkasına fırsatcı de .ben odedigim faiz ile hisseyi 3 alsa karşılamıyor her gün deli faiz ödüyorum .
    maliyet inclemek hakimin işi degil .hakim elde ne var ne yok ona bakacak müdahil çogalmış .bir haksızlık ve hırsızlık oldugunu bebeler bile bir bakışda çözer .hem sayın tosun paşanın savunmaları bir birini tutmuyor .tek çıkış yolu faliyet .onuda yapacak göt yok çünkü kendi cebinden para koycak . iş alacak ihale alcak .ama bedavadan malı götürma varken o riske girmez .zorda olsa rıdvan amacanız kesenin agzını aöacak er veya geç yada hakim güzel bir şey ile bilir kişi ile çözecek .

4. malına sahip çıkan ilerde bize dua edecek .

5. bizim grub dagılır diye umanlar avcunu yalasın .biz 3 yıl daha bekler ya kira alırız yada adam gibi ayrılma hakkı .sıkıntı yok her şey ölse gayri menkul ölmez .

1 ve tek nedeni var geç bırakılmasının.bunlar ciddi değil surundurme eziyet insanlarla uğraşma pesindeler.kurnazlik yapıyorlar.mahkeye yakın bir süreçte 70 ile 90 kuruş arası bir açıklama yapacaklar.ama mahkemeye birkaç gün kala.cunku SPK nin reddetcegi 1000 de 1000 .durusma öncesi red yerse kötü olur diye duruşmaya yetismemesini ama habber yürürlükte diyerek 6 ay işi uzatma pesindeler.ve bir taşla iki kuş vuruyorlar.ikinci kus yatırımcıları bu şekilde çağrı yapcaz diye uyutarak fesih davasina katılma niyeti olupta dur şu çağrıyı bekleyim diyenleri avutuyolar .başka bir neden yok TSKB gedik olayı hikaye.amac SPK dan gelecek reddin ilk duruşmaya yetismemesi ayarı yapılıyor.ve fesiihe katılım engellenmeye çalışılıyor.p tesi basvursun hadi 3 günde red alır.napcak 20 Mart'ta başvurur yada haber yaptık değerleme yapiyoz der duruşmadan sonra basvuracaz der.mahkeme davayı reddederse çağrı isinide çeker.bu imkansız ama adamlar mal abi degisik düşüncelere giriyorlar.salak sallak hareketler yapıyorlar.en son ellerindekide gidecek

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

7. Bu iş mahkeme tarafından belirlenecek bağımsız bilirkişi çõzülecek itiraz eder kararına biraz uzar süreç bu arada mahkemeden iyi bir tokat yiyip ihaleye fesat karıştırma, yalan beyanda bulunma, nitelikli dolandırıcılıktan içeri girerse ki tüm yönetim avukatı vs., ihtimal yüksek, bu aile şirketine kayyum atanır.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. savcı tutuklama vere bilir bizim mahkeme detayına göre veya suç duyurusu buluna bilir yakın bir takvimde gidişat onlar için iyice kötüye gidiyor semrada yargılana bilir yalan beyan vermekden.

Sayfa 231/309 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •