Sayfa 236/309 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. haydi elmi yaman bey mi? bir gün eli kelepce takılı görcem sizi ..şu seçim bir bitsin bak ne yapıyorum size izleyin yakında anele göz altına düşecek ...ytd şahsi düşüncem ..

2. yüzde 95 payı yakalamadan sen rahat edemezsin yada faliyet ..yok oyle elini kolunu sallayarak hırsızlık yapmak ..hadi kimden ne alcan görcez ben 2 tl dedim 1.5 satan var .sen capitalı alırsın vertu alırsın ..aranızda ne geçiyorsa ama biz senin başına belayız ..hele tedbir gelisin oyle çift bodro anlaşmayı ben yaptırrım sana ..

3. Bu kez küfürlü konuşmayacam. 22.000 lotum var. Davacı grup isterse bedava...yok bu dolandırıcılar isterse 22.000x 10₺

4. İmkanıyok davacı gurup bozulmaz Adnan, Rıdvan boşuna cebelleşmeyin buişi hakim çözer 4 yıl önce 2.50 den aldım 4 yıl geçmiş öyle ucuza malyokkk vereceksin 7 TL alacaksın hala dalavere peşindesin bu iş arcatel işine dönecek bu yapıyı 350 ye vereceksen alalım atalım imzaları

5. Anele'deki düşüşün nedeni birleşme için herhangi bir plan olabilir mi?

6. Anele daha da düşecek şu mahkemeden bir tokat yesinler bakın 20 kuruşa düşecek izleyip göreceğiz.

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yapcagınız iki seçenek var .1- cebinden yüksek fiat verip almak 2 -faliyet
    bugün savcılıkda ifade vermişsiniz .ama kimse duymadı .
    peki sayın tosun paşa haklarını vercez demiş 1.25 mi bu hissenin hakkı .
    benim bozulan saglımı geri verecek mi?
    bunun bedeli para ile ölçülebilir mi?
    kaybetdigim zmanı geri getirece k mi ?
    size göre hava hoş .anele şiririp çaktınız
    bunlar suç en kralı burası borsa ama ********ler tezgahı degil kumar hane degil .
    yatrımcını rezil edecek yer degil .spk senin gönüllü çagrına anele kasadan para verdirmez
    sen hala paranın yarısını diger yatırımcının cebinden vermek istiyorsun .
    nasıl olsa anele yi 60 kuruşa getirip miletden mal alırsın .
    aneltde yaptıgını ordada yaparsın .
    sana son sözüm şu adam gibi ticaret yap .yapmıyorsan çek git kotdan adam gibi
    artık millet anel isminden kusası geliyor .
    borsa senin hırsızlık yapcan yer degil .

Adanan bey yeter artık gerçekten artık pisliği çıktı bu işlerin siz ne yapmaya çalışıyorsunuz lütfen adam gibi faliyete geçmek için bir adım atın cinnet gecirtceniz bize yeter artık ya .700 milyon luk binayı utanmadan hala arsa parası kadar gösteriyoruz hakkımızı verin kardeşim alcetelin arsayı nasıl goturemedi Rıdvan burdada hakkımızı yiyemiyecek 1 yada 2 TL iciin SPK ya hiç başvurmayı ceza alacaniz bak uyarıyorum sizi cumhurbaşkanına spk ya şikayet ettim herkes ediyor çağrı yapmayın kardeşim kimse vermez 2014 te 3 TL den alacağız dediğiniz hisseye şimdi daha degerliyken kaç TL diceniz .2023 yılında bir hissemiz 14 TL bizi 2 TL den çağrı kurtarmaz 5 yıldır bekliyoruz magduruz .

Huawei Mobil'imden gönderildi

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

Sayfa 236/309 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •