Sayfa 253/309 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. faliyeti sollandırmadki amaç buraya kadar iyi işledi yapıyı yutma .
    harbiden helal olsun .
    capitaldan 11 milyon lot almak her babayigitin harcı degil .
    ama maliyet 40 kurş fazla oldu ceza ile
    daha cezalar bitmedi arkası var biraz sabır ..
    ky adamdan saymamak nasılmış .
    hani yüzde 5 yoktuk .avukat gitti mhk aldı yüzde 5 i
    hakimin eline verdi ..
    tosun paşam pek ciddiye almmaış davav-yı stajer gönderiyor .1.26 ya güveniyorsun anlamadım .
    kaç tane ky döke bilecdeksin.davacı gurubdan 68 kişden alcan lot 100 bin olmaz ..

2. anelt

HAYALDİ GERÇEK OLDU
    satış olacakdı .olmadı hayeldi olmaması ky için hayel oldu.
    göz altına düşmezdi şirket bazında hayeldi gerçek oldu
    birleşme red yemezdi tosun paşa ve güccük enişte için
    her şeye hayeldi gerçek oldu .ceza yemezlerdi çünkü iyi yemlemişlerdi birilerini.
    ceza tarihi ceza yediler hayeldi .gerçek oldu .ky dava açamazdı hayeldi gerçek oldu .
    kotdan gitmezlerdi kotdan sille tokat kovuldular hayeldi gerçek oldu.
    şimdi tedbir hayel ,bilir kişi binaya tayin hayel .ky hayel kuruyor .bakalım hayelmi gerçek mi?
    5 bir anelt 20 kuruşdu hayel oldu ..önümüzde sıkı sımkısıkı bir zman var
    Son düzenleme : yusuff_yildizbeyy; 24-03-2019 saat: 17:19. Sebep: hata

3. anele yüzde 90 paya ulaşırsa dava açar ortaklıkdan çıkarmak için
    95 paya ulaşırsa mevzuat geregi yüzde 5 degerlendirme yaparak spk başvurma hakkına sahip .
    hedef önce ky ona göre fon ayrıldı ky alırsa digerleri blok .anlaşması kolay .
    borsa gündemden çıt yok yalını aldı bekliyor orhan pala nihat .
    her kurgu ky üzerine kuruldu vertuya 6 tl ky 1.26
    ky dagılmaz ey çelikel ailesi boşuna gönüllü çagrı yaptın ..alcan lot sana kar kalır sanma .
    bilir kişi tesbiti ile sen satış sürecinden bu yana satan ky sana dava açarsa hakkını alır .
    öyle kolay degil bir ceket parasına akılı yapı metre karesi .
    bizim orda bir laf var kızın kıymetli ise kocaya verme .seninde şirketin degerli ise halka açmayacaksın ..

4. yalının etfarfına kamera koyduracagına adam gibi ticaret yap ayakda alkışlayalım .has eliçin istanbulun en zengin insanlarının arasında oturuyor hayırdır bu kadar parayı nerden topladınız .yok sa para gacımı buldunuz ektiniz .ky anasını aglatı aglatı vicdanınız sızlamaz sizin çünkü inancınız yok .insana emege saygınız yok .öbür dünya inansanız bunları yapmazdınız .tedbir geldim geliyor sıkı durun kemerleri baglayın ...

5. anele tedbir konacak demiyor ki aneltde kondumu anele yi etkiler diyorum ytd kendi fikrim .tedbir biz istedik mahkeme vermedi üst mahkeme gittik ..eger aneltciler yapının degerini tespit ettirise anele 6 tl olur bu kendi fikrim ytd ..plaza en kötü edecegi 700 milyon .

6. halının metre karesi bin tl akıllı binada 3 bin tl buyrun
    tencere vermiyorlar 3 bine sen akılı binaya 3 bin diyorsun .

7. Spk'dan başvururuya bu hafta cevap gelir mi? SPK'yí da Cimer'e şikayet etmek mi lazım birine 3 günde birine 10 günde işlem yapıyor atla deve değil getir bana sana 5 dakikada cevap vereyim o ki SPK tüm detaya da sahip.danisikli dövüş ve içerden birilerini yemleme olayı mı var acep nedir bu gecikme??????????

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. spk dese 7 tl anele kasadan ver yeminle verir .maksat yapı marka .adamın istedgi bu .
    cebinden tasfiye etse vergisi bir dünya çıkış yolu tıkanmış .
    yok anele gönüllü pay alımı .
    cebimden neden demiyor sizce .hala anlayamadınız .kolay birleşme sayın arkadaşlar kolay .
    işin en güzel kısmı kılçıksız o kadar lot topladım boşunamı .
    ama anele kotdan gide bilir şahsi düşüncem ytd bana bakmayın .
    nisan ayını süprizler ile dolu bekliyorum .
    dava 2 yıl sürermiş sürsün amk nolcak ki mal mı vercez 1.26 dan sana borcu öde dur .nasıl olsa bilir kişi atanacak oyle veya boyle .
    gayri menkul tl gibi eriyip gidecek mi? yok dursun be ..parayı alsak 3 günde yeriz .ateşle oynamaya devam etsinler bakalım kim güçlü çıkacak benim arkamda vertu var 13 milyon lot ile 5 de bizde eeee geriye üç beş kişi var lotunu alcan .sen hesap yapıyorsunda ben yapamazmıyım .3 milyon aldın alırsın almadın bakarsın..çokkkk bakarsın .şu tedbir bir konursa ..

Sayfa 253/309 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •