Sayfa 258/309 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Ne oldu şimdi bu acredeto açtığı dava reddolmuş nedenki

yatırım öngörüsü değildir.tahmindir doğru olmayabilir

2. yurt dışı kaynaklı adam belge ye imza atmış .kapora için 2 milyon karşılıgında hisse demiş .benim anlmadıgım mevzu ortaklık davası diyor 800 bin falan hisse yapıyor .bu hisse arkedonun hesapda gözüküyor .eger o zmandan hesaba düştü ise arkedo dava sollanması kadar dogal bişe yok .hisse devir durumunda dan kaynaklı hata var gibi geldi bana .

3. bizim dava ile hiç bir alkası yok uzakdan yakından bizim dava en saglam dava hakim o kadar müdahili kabul etmiş ..spk ve mhk cevap ayrıca tedbir beklenmekde .dogal olarak haziran .o günde gelir ..spk bu gönüllü çagrı yaptırmaz ahnda iddaya giren varsa ben burdayım ne yüksek ne düşük fiat çıkar ..bekleyin görün spk geniş çaplı ne yazıyor yakında görürsünüz .
    1 gayri menkul degerlendirme çok düşük . 2 .5 yıl içinde faliyet yok borsa degerlerinden çok degişik profil çizmişsin .bu süreçde faliyet yok yüklü borç ödemişsin bunu bültende yazmak zorunda degil şirkete gerekçesini yazacak ve red diyecek ..

Yav bir kere borç 18 milyon euro 110 milyon falan ama bunlar 150 milyon TL gosteriyor borcu sordukmu e ben binayı satarsam bunun 40 milyon vergisi var diyor bunu düşüyorum diyor.yahu benmi yanlış baktım bir mülk 5 yıldan fazla süredir kişide ise satış esnasında kazanç vergisi ödemez diyor kanun.5 yıl içerisinde alınıp satilanlar da kazanç varsa bu vergiye tabidir diyor.burasi kaç yıldır sizde hem sonra burayı satacanizmi ki hemen 40 milyon TL dusuyonuz.yazik günah yarısı 20 milyon TL yani çağrıda 40 kuruş oynatiyorsunuz.zaten binayı 3/1 değerinde gösteriyoruz onun üstüne yalan yanlış şeylerle yatırımcının hakkını caliyonuz.

5. Garip borsacı kardeşim sana katılıyorum ben gereken i spkya gönderdim belgelerle zaten spkda bunun üzerinden gereken işlemi yapmasılazım eğer hala yapmıyorsa bunların hakkından cumhuriyet savcılığı gelecek

6.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Yav bir kere borç 18 milyon euro 110 milyon falan ama bunlar 150 milyon TL gosteriyor borcu sordukmu e ben binayı satarsam bunun 40 milyon vergisi var diyor bunu düşüyorum diyor.yahu benmi yanlış baktım bir mülk 5 yıldan fazla süredir kişide ise satış esnasında kazanç vergisi ödemez diyor kanun.5 yıl içerisinde alınıp satilanlar da kazanç varsa bu vergiye tabidir diyor.burasi kaç yıldır sizde hem sonra burayı satacanizmi ki hemen 40 milyon TL dusuyonuz.yazik günah yarısı 20 milyon TL yani çağrıda 40 kuruş oynatiyorsunuz.zaten binayı 3/1 değerinde gösteriyoruz onun üstüne yalan yanlış şeylerle yatırımcının hakkını caliyonuz.

yedigi cezayı nerden çıkaracak .sen 4 verdinben 40 milyon çalarım diyor ..öbür yandan degerlendirme onda 1 fiat ohhhh ne güzel istanbul ..

7. arkedo 2.30 hisemi alcak şimdi (ben inanmıyorum yarın görcez nasıl ödeme haberi yapcaklarını) her şeyleri üçkagıt olmuş .verusa oldugunu bilmeyen yok .zaten anlaşmışlar .yalını alan borsa gündem ses yok ..şu an güçlü rakip biziz capitalda kendi ..biz yüzde 6 üstünde kalmamız hatta yüzde 7 veya 8 garanti .rıdvan nasılda kıvranacak izleyelim görelim isterse 1.26onaylansın .

8.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    kotdan atılacakmış diye borsa kulislerinde konuşulmaya başlanmış .galiba aralaıkda atacaklrmış .ytd
    ben bu nic ile demiştim . mahoney nici bende idi

Sayfa 258/309 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •