Sayfa 268/309 İlkİlk ... 168218258266267268269270278 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Onaylanan bir şey yok normal prasodur işliyor.zaten onaylanmisti halka açıklama yapıldı bu bir kaç gün sürer.haberler .aynen dediğim gibi 10 gün bir çağrı olacak talep toplanacak .aynı halka açılma gibi.talepte bulunanların lotlari eşit oransal hesaplancak.12 milyona kadar alcaklaar arta kalan lotlar hesaplarımıza geri yollancak.gonullu alım dediğimiz gibi Çelikel ailesi ve doğal olarak anel e disiindaki paylar için olduğu belirtilmiş.toplam 32 milyon hisse iciin 12 milyon fon açıklanmış .

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

32 milyon lotta 11 milyon capital var.kaliyor 21 milyon lot.davaci kişiler 7 milyon olsa onlar kesinlikle vermeyeceklerini beyan ettiler .geriye kalir 14 milyon lot .yada bunlar tahminim talep e bakcaklar yüzde 95 i bulursa yönetim onaylicak fon aşımını eğer bulamazsa 12 milyonu arttirmayabilirlerde nasilsa istediğimiz oluyor diye

Bu 12 milyonu aşmamak kaydıyla denen işte bu gün yapılan haber ile SPK ya başvuruldu mevzu o mevzu SPK şirketin başvuru şeklini yazmış isterse sirkket her türlü arttırır kimse karisamaz.

4. ben vermiyorum.şahsi kararım 22.000 (yirmiikibin) lotum var.Kalsın sonuçta hissedarım.

Şirket kurnaz çıktı capital ile cekikell ailesi ile yüzde 95 e ulaşılacak bir talep gelirse fonu arttıracak.bu oran yakallanmaza nasılsa işimizi görmüyor diyerek kalan lotlar geri iade edilecek .burada hacı Maho sıkıştı hisseyi verse yüzde 30 unu alacak gerisini iade edecek hacı Maho yüzde 5 ten aşağı düşecek .hacı Maho vermese şirket çağrı yaptım hacı Maho vermedi diyecek .yani hacı mahoda hakkı şirket hisselerin tamamını alma garantisi vermiyoki.sirketin amacı hacı mahonun oranını düşürmek .

Tamamen seneruodur

6. burda iş küçük yatırımcıda.birlik olamazlarsa balık gibi avlanacakalar.birlik olmak ne demek vermiyoruz deseler yeter.adam bu hareketle hile yapıyor.elimizdeki hisselerin yüzde ellisini alırsa hisse gelecek 0.62 tl ye.

7. 12milyonluk hisse alsalar üzerine capitali eklesen bile yüzde 76 ediyor amaçları ne acaba tamamını almayıp ellerine ne geçecek

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bügune kadar herkes beni yusuf yıldız sandı yusuf yıldızın nic yok .ben orhan antalyalıyım ..
    neyse yusuf vatsap grubu kurmuş orda bilgi veriyor bizim haberimiz dahi yok .sayın yusuf bey sana ihtiyacımız var zorlu aklımızın ermedigi sürece girdik bizde gruba al .en iyi sen bilirsin abi senin adına nic açtım özür dilerim .

Sayfa 268/309 İlkİlk ... 168218258266267268269270278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •