Sayfa 271/309 İlkİlk ... 171221261269270271272273281 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by serhat8001 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir şey sorabilir iyim. Bu hisseyi topladı diyelim geri kota açılacak mı... Bilen biri cevap verebilirsen sevinirim.
    Valla çok büyük kısmını toplarsa yani kendi hissesi hariç yüzde 88 falan kendinde yüzde 11 mi var eder yüzde 99 en fazla faliyete sokar.1 yıl bekler hisse çok pirimlenir sonra kolay birleşme yapar.telekom 8 TL falan olur birazda bilançoları sisirirler anel e tam tersi olur yani eski birleşmenin tersi.kolay birleşmede 1 Telekom 3 elektirik yaparlar böylece Rıdvan 18 milyon elektrik hissesi alır .eskiden 5/1 de 1 milyon elektrik alıyordu .17 milyon lot anel elektrik hissesi cepte kar olur.yani eskiden telekomda azınlıkti az hisse veriyodu telekomda çoğunluk olursa bu sefer tersine çevirir 1 Telekom 2 hatta 3 elektrik hissesi alırsa o biçim avantaya geçer.dusunsene ridvanda 6 milyon telekom hissesi var 1 Telekom 3 elektrik ayarı çekerse 18 milyon lot anel e hissesi alır .eskiye göre 17 milyon elektriik hissesi fazla alır.17 çarpı 2 TL desen 34 milyon kar.yani ridvan her türlü zararını çıkarır isterse.yeterki anel Telekom hisselerinin çoğunu toplasin.kota döner faliyete sokar gene birleşme yapar ama rüzgarı tersine cevirir.ama tabiki belki de yapmaz.kimse ne olacağını bilemez dostum bilsek ona göre hareket ederiz.tamamen hayal ürünü olup al sat tavsiyesi değildir .

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    30 bin lotumun 10 bin lotunu alıp geri kalan 20 bin lotumu bana iade edeceksen neden bu çağrıyı yapiyon.cinsmisin nesin. isim cisim hepsi eline geccek icabında ona göre alım yapcan geri kalanı iade etcen yillik kirası 30 milyon olan bir yer için 40 milyon fon ayirmiuon.ulen bu hisse kotta olsa 32 milyon lotu 1.26 dan alabilirmisin .10 milyon lot alsan kotta iken hisse 3 TL olur.

İsterse hepsini alır 12milyon TL ile sınırlı diye bir durum yok o sadece başvuruydu. Mevzuata göre uygun biçimde yönetim kurulu kararı ile çağrı süresi içinde bu kararı alıp tümünü alabilir. Aksini iddia eden hiçbirşey bilmiyor demektir. Hatta kendiniz de okuyabilirsiniz bilgilendirme notu madde 8 b bendi.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...6a44cd4cc348a5

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by unknown Yazıyı Oku
    Ziraat yatırımdan talep formu ve talimatlarla ilgili bilgilendirme yapılmış yatırımcılara diğer kurumlardan gelen bilgi varmı? Ben iş bankasındayım, herhangi bir haber olmadığı gibi şubedeki arkadaşlar genel müdürlüğü aradıklarında oradada bilgi yok?!?!
    Bende iş ile çalışıyorum,hala ortada bir şey yok.

4. Ziraat yatırımdan bana da geldi mesaj.
    Müşteri temsilcisiyle görüştüm.
    13 mayıs saat 16 ya kadar mail atmaniz gerek diyor.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bende iş ile çalışıyorum,hala ortada bir şey yok.
    Hocam şubedeki memur arkadaş genel müdürlükten sermaye piyasaları bölümünü aradı bilgi aldı pazartesi duyurıçu atıcaz demişler dedim pazartesi 9da talep toplama başlıyor biraz geç değilmi diye gelen cevap değil! Oldu

6. Arkadaşlar Burada davacı gruptan kimse. Varmı acaba nasıl bir yol izleyecekler.

Kardeşim çoğu kişi çağrıya verecek gibi görünüyor ..aradim sordum bu gün cagriya vermek istemiyorum vermeyenler için ne olacak bana Adnan Bey'in cevabı gayet sakin bir şekilde vermeyrbilirsin zorla almiyoz kimseden hissesini .hisselerini vermezsen senle ortak olmaya devam ederiz dedi.cagridan sonra ne yapacağımız hakkında bir düşünceye sahip değiliz dedi.peki tamam dedim hem vermeyebilirsiniz vermeyenler için bir dusuncemiz yok diyorsunuz hemde hisselerini veren kişiden tüm lotlari almiyorsunuz böyle is olurmu? dedim .gelecek talep sonucunda kesin konuşamam ama degerlendirme ihtimali yüksek yönetim arttırabilir dedi.bana göre verenlerin hepsini alacaklar gibi sanki.cok kişinin aradığını ve çağrıya vereceklerini söylediklerini belirtti bilmiyorum artık .eğer tüm hissedarlar haberdarsa yüzde yüze yakınını toplayabilirler.halkban 5/1 fiyatına Vakıfbank 4/1 fiyatına işlem görüyor.anel e de 3/1 fiyatına düşünün ki anel Telekom borsada evet ederi 5/6 TL ancak düşünün ki 1.26 dan işlem görüyor .benim dusuunecem bu ama hisselerin tamamını almazlarsa kendileride bir sonuca ulaşamaz bu sorunda devam eder ve gün geçtikçe 1.26 nin üzerine faiz yazar biz zararlı cikmayiz.yillik 30 milyon kira geliri olan yere 40 milyon fon ayirmazlarsa kendileri bilirler.sahsen ben egerki hisselrin tamamini almayacaklarsa neden vereyim hissemi bu aptallık benim icin ama sanki alcaklar yazmayacaktim yüzde 30 alıyorlar diye ama bu günkü görüşmeden sonra sanki hepsini alacaklar gibi yazmayı düşündüm .

8. 1 kolay birleşme gidemeceksin ey rıdvan yüzde 7 lotla küçük yatımcı ensende sen 90 paya ulaştıgında bize ortaklıkdan çıkma açacaksın ..hiç bir yatrım yüz bin lota 44 bin yıllık getiri yapmaz ev alsan 300 bine yılda sana 12 bin getirisi olmaz .capital ve vertunun mallarını özel anlaşıp aldıgınızı biliyorum .bütün hesaplarınız kolay birleşme benim adam yusuf yıldız ise size o şansı vermeyecegim mazlumun ahını si si alcagım .

Yusuf yıldız

Sayfa 271/309 İlkİlk ... 171221261269270271272273281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •