Sayfa 51/309 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. bizde yöntem iki türlü var bir kira geliri 2 metre kare hesabı 3 borç topla böl çıkar ytd kafamız basmaz fazla

2. zaman çabuk geçer çocuk bile 9 ayda doguyor 5 yıl sonra yürüyor

3. eger kanser olacak biri varsa oda anelt patronu şeytan eşitigi kuyuya düştü bundan iyisi olmaz faliyetde olsa bir şeyler yapıp karlı çıkardı şimdi faliyetsizim diye o düşünsün aman faliyete geçmesin faliyete geçerse mahkeme düşer eee faliyete geçmek için para lazım bedelli yapayım diyemez spkdan sert cevap alır .faiyetsiz bırakmasaydın .ama biz faiyetdeyiz diyorlar .güzel kira gelirleri var gyo olma ihtimali 1 seçenekde mevcut gayrı meşur topladıgı lotlar tatmin etti ise gyo en büyük ihtimal gyo olursa anele yatrımcısı yandı çünkü 47 i bir şekil anelte devredecek hazırlıklı olsunlar onların ne düşündügünü biliyorum beyindelerinde hangi kıvrımlarda ne dolaşıyor .alyuvarlarında hangi şeytanlık var ytd biz kotdan attırmak için girişimlere başladık ..ytd

4. faliyet solanırken kap haberi ayrılma yok şimdi göz altına düşmeden alan yatrımcı hukui açıdan haklı eger malyeti 2 tl ise bugüne kadar enflasyon ve paranın işletim degeri libor trilibor faizleri ile dava açsa hak kazanır avukata vereceginiz 2 bin tl para spk size yol açtı daha neyi beklersiniz bügunkü degeri ile elinize 5 tl vermek zorunda dava açmak için neyi beklersinzi ey cemiyet biz açtık bize katılın diye yalvardık tren akçtı ama size spk yeni sayfa açtı ne beklersiniz ya 10 bin lotum var demeyin 10 bin lot 4 bin etmiyor ama 5 tlden 50 bin bir araya gelmenize gerek yok bu fesih davası degil ki bir araya sadece dava masragfı için gele bilirisiniz .ayrıca 91 kuruş magdurları mevzuta uygun olmadıgı için bilinçsiz bir ayrılma hakkı açıklaması 9 kurusurlu onun içinde dava açabilirsiniz bu adamın hakkından dava gelir yoksa bu forumda yazı okumak çare degil .güzel kardeşlerim bakın size yol çiziyorum ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    bizde yöntem iki türlü var bir kira geliri 2 metre kare hesabı 3 borç topla böl çıkar ytd kafamız basmaz fazla
    Maho keşke herşey senin istediğin gibi olsa.kar yazacak dedin yeni kanun SPK dedin .patron isterse kanun ona bırakmış dedim.yok dedin benide kandırdın şirkete mail attim.birlesme haziran son dedin temmuz 30 dedim tebliğ açık dedim yok dediniz 30 haziran şirket yanlış yazmıştır dedik aradık.gene kandırdın.degerleme belirli durumlara göre oluyor sadece bir yöntem değil.burasi bir şirket çoğu öncelik patrona genel kurula verilmiş istediğini yapar.bak mesela yüzde 7.5 pay devrinde genel kurul şirketin faaliyetlerine etkisini inceleme gereği duymadi.aslinda bu ayrılma hakkı tanıyacak maddeydi.spk bile buna genel kurul diyor itirazın varsa mahkemeye git diyor.yani genel kurul TBMM gibi düşün .anladiinmi Maho güç kimde onda.markalarin devrini bile SPK iptal etmedi.sadece yeni bir değerleme yap uygunluğunu görelim dedi.ridvan kendisi geri verdi.sende var 7 milyon ridvanda var 66 milyon lot nasıl basedecen.verusa bile bu soyguncularla başedemedi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Maho euro 6.12 oldu. Böle kapatırsa yıl sonu zarar 7 milyona düşer.euro 5.50 ye düşerse zarar 0 olur Özkaynak 43 milyon TL.4.50 olursa 9 milyon kar yazar.euro 1 TL olursa Özkaynak 85 milyon olur mahoney bey bunlar kısa vade düşünenler için çözümler euronun dusmesi.ama euro 10 TL olursa Özkaynak 0 kalır.ama 50 milyon kira alır.euro 1 TL olursa 5 milyon kira.nasilsa kendi aldığına borcu ödüyor.uzun vadecisen Euro yüksek olursa borç bittiğinde daha avantajlı son.kisa vadecisen euro düşsün hemen kurtulayım dersin.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sizin açtığınız fesih davasına dahil olabiliyırmuyuz. Avukat falan tutmaya gerek var mı..

8.  Alıntı Originally Posted by Zcoh81 Yazıyı Oku
    Sizin açtığınız fesih davasına dahil olabiliyırmuyuz. Avukat falan tutmaya gerek var mı..
    adliye gidip yaptırıyorsun bakırkoy anelt davsı de çıkar ytd 27 aralık duruşma

Sayfa 51/309 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •