Sayfa 52/309 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. milletin alın terine göz diken kim varsa kafir oglu kafirdir .2005 halka açarken 33 marka içinde dedin iştiraki p kartı satın yapı yaptım 3.50 gibi fiatdan açtın üzümünü yedin şimdi bagı kökden kurutmaya çalışıyorsunuz .yok efendim bu borsa imiş çocuk oyuncagımı lan bu elinde 1.500 milyon deger var sakalmıyız biz bir tek sen mi uaynıksın bu ülkede .3 bine metre karsi sen külahıma anlar adam karşında 172 metre kare yeri 2 milyon diyor .bu kadar insan salak oylemi tsbk imiş vertu degerlendirme yapmaya kalkdı .anlaşmadan izin verseydin yemedi .20 milyon yani 20 bin metre peşindesin 3 bin nerde 30 bin nerde bire on tabi yıldırma politikası izlersiniz .balık büyük birde marka 33 tane patent başvurumuz tescilledik mahkeme sunduk .sen halka çarken kaçdan açtında m,llete maliyet soruyorsun ne hakla kaç lotun var diyorsun .senin kaç lotun var gayri meşru bey efendi .capital kim ..ama spk hala peşinizde bist yakında uyarı verir 4 yıl dile kolay satış,birleşme dediniz noldu .hanı plan yazdım size plan oalanlar çok pahalı çokkkkk ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    milletin alın terine göz diken kim varsa kafir oglu kafirdir .2005 halka açarken 33 marka içinde dedin iştiraki p kartı satın yapı yaptım 3.50 gibi fiatdan açtın üzümünü yedin şimdi bagı kökden kurutmaya çalışıyorsunuz .yok efendim bu borsa imiş çocuk oyuncagımı lan bu elinde 1.500 milyon deger var sakalmıyız biz bir tek sen mi uaynıksın bu ülkede .3 bine metre karsi sen külahıma anlar adam karşında 172 metre kare yeri 2 milyon diyor .bu kadar insan salak oylemi tsbk imiş vertu degerlendirme yapmaya kalkdı .anlaşmadan izin verseydin yemedi .20 milyon yani 20 bin metre peşindesin 3 bin nerde 30 bin nerde bire on tabi yıldırma politikası izlersiniz .balık büyük birde marka 33 tane patent başvurumuz tescilledik mahkeme sunduk .sen halka çarken kaçdan açtında m,llete maliyet soruyorsun ne hakla kaç lotun var diyorsun .senin kaç lotun var gayri meşru bey efendi .capital kim ..ama spk hala peşinizde bist yakında uyarı verir 4 yıl dile kolay satış,birleşme dediniz noldu .hanı plan yazdım size plan oalanlar çok pahalı çokkkkk ytd
    Neyin patenti zaten patent telekomda deilmi.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Anel İş Merkezi, seçkin kullanıcıları ve yeşil bina özellikleriyle prestijli bir çalışma ortamı sunuyor. Binadaki diğer katları çelebi Holding, SAP, Nycomed, Orange Telekom, Redbull, Watsons, Kariyer.net, Sigortam.net, Hobby Kozmetik gibi ulusal ve uluslararası şirketler paylaşıyor. Anel İş Merkezi, ortak alanlar için kullandığı enerjiyi kendi üretiyor. Enerji ihtiyacını çatıdaki ve terastaki güneş panelleri ve rüzgar tribünleriyle karşılıyor. Ayrıca bina su tüketiminin geri dönüşümlü olarak kullanılmasını sağlayan gri su teknolojisine sahip.
    Anel İş Merkezi, kullanıcılarına merkezi konumuyla kolay ulaşım ve görünürlük avatajı sağlıyor. Bina dahilindeki sosyal olanaklar ve teknolojik altyapı sayesinde emsallerinden bir adım öne çıkan Anel İş Merkezi'nde kafe, fuaye alanı, spor salonu, konferans salonu, toplantı salonu, yemekhane, kuaför, kuru temizleme gibi olanaklar bulunuyor.
    Prestij, konfor ve kaliteyi bir arada sunan Anel İş Merkezi"nin pazarlama danışmanlığını tek yetkili olarak Propin

Alıntı Originally Posted by Zcoh81 Yazıyı Oku
    Peki şu an biz ne yapalım. Elimde çok Bi lot yok ama maliyet yüksek 1.45 .6000 lot vardı.. Ne yapacağım bilmiyorum. Maliyet düşürsem yarın birgün kottan atsalar ne yapacağım. Sizin davanıza katılmak istiyorum ne yapmalıyım
    nacizane tavsiyem maliyet düşürmen iyi lur neden dersen şirket batık değil.
    davaya müdahil olmanız lehinize olur şirket fesih lmaz sizin değerleme snucu hisse payınız hakim ortakça karşılanır.
    kt dışına çıkması çk önemli değil şirket batık lmadığı için
    yt.tav.değ.

5. Söz konusu markalar halen şirketin en değerli varlığı olarak görülüyor çünkü, Brand Finance tarafından yapılan 'en değerli markalar araştırması' sonuçlarına göre 2012 yılında Türkiye’nin en değerli 83. markası olan Anel Elektrik 19 milyon dolar, listede 85. sırada yer alan Anel Telekomünikasyon ise 17 milyon dolar marka değerine sahip. 2013 yılında ise Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında olmaya devam eden Anel Elektrik’in marka değeri de 15 milyon dolar.ytd

6. eksi 50 milyona düşürün elinize ne geçecekse 2022 son aralıgı borçbiter ..biz oyle sabırlıyız ki bu ortaklıkdan çıkma davası düşmez ..siz bilidginizi okumaya devam edin o bi naya markalara biliri kişi atanacak sakladınız çok şey var yatımcıdan tek tek deşifre edilecek .2013 de 7.5 pay usulsuz mahkeme onuda degerlendirecek ayrıca 2013 ayrılma hakkı var 3 tl faliyet gene yok ayrıca o dgerlenecek 13 milyon kira geliri alırken 3 tl 33 milyon alırken 40 kuruş o zmanda faliyet yok 2013 bu yana o kaar borç ödenmiş bir tek uyanık sizmisiniz bizim borcumuz yok harcımız yok gelirimizde iyi boşuna hayeler kurmayın.faliyete hiç geçmeyin benim işime hiç gelmez .100 lot demek bir metre kare yer demek .bir matre kare yer 30 bin demek en az 3 degil 3 bine tavuk kümesi yok ytd

7. HANGİ HIRSIZ AKILLI BİNADAN BİLGİSAYAR ÇALAR?

14 bilgisayar adi bir hırsızlık olayıyla ortadan yok olmuş! Peki, hırsızlar sokakta bile tanesini 200 liraya satamayacağı bilgisayarları neden çalsın? Hangi hırsız İstanbul’un en korunaklı, en akıllı binasına, tanesi 200 lira etmeyecek bilgisayarı çalmak için girer? Daha da ilginci Türkiye’nin en akılı binasında hırsızların görüntü kayıtları da alınamamış!..

AKILLI BİNADA KAMERA KAYDI YOKMUŞ!

Haliyle, Anel Grup’un Muhasebe Bölümü’nde yaşanan akıllara durgunluk verecek hırsızlık olayının kamera kayıtlarının olmaması kafalardaki soru işaretlerini artırıyor…
    Acaba muhasebe bilgileri tanesi 200 lira bile etmeyecek ikinci el bilgisayarlardan daha mı önemliydi? O zaman hırsızların eline geçmesi tehlikeli değil mi? Ama Anel zaten halka açık ve tüm bilgileri kamuoyuyla paylaşıyor.

YATIRIMCILARIN SORGULADIĞI BİR DÖNEMDE YAŞANMIŞ

Olayın vahametini artıran bir diğer nokta ise hırsızlığın, Anel Elektrik ile Anel Telekom arasında yaşanan varlık ve marka devirlerinin yapıldığı bir dönemde yaşanmış olması. Davacı tarafın son 3 yılın incelenmesini, denetçi atanmasını istediği bir dönemde muhasebe servisi hırsızlar tarafından talan edildi. Anel Telekom’un yüzde 55 oranında iştirak ettiği Anelyapı Gayrimenkul’deki yüzde 7.5 oranındaki pay, grup şirketi Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret’e devredilmişti. OAnel Telekom’un aktifinde bulunan markaların 500 bin liraya Anel Elektrik Proje Taahhüt Ve Ticaret’e satılması ve Anelyapı Gayrimenkul’deki kontrol payının kaybedilmesi yargıya taşınmış, İstanbul Anadolu 3. Asliye Ticaret Mahkemesi şirkete kayyum atamıştı. Yapılan işlemlerden mağdur olduğunu öne süren yatırımcıların şirkete denetçi atanmasını istediği bir dönemde Muhasebe Bölümü’nde hırsızlık olayı yaşanması ise, borsa çevrelerinde büyük şaşkınlık yaratacak bir gelişme olarak gösteriliyor. Yatırımcılar bu hafta Cuma günü yapılacak olağan genel kurul sonucunu bekliyor. her şey uygun mevzuata degilmi bu kadar pis işlere bulaşmış insanlarsınız ytd

Sayfa 52/309 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •