Sayfa 53/309 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Anel Telekom hisseleriyle ilgili olarak Anel Elektrik tarafından MKK'ya hisse satış kaydı yapıldı
    Son aylarda yaşanan sert fiyat hareketleriyle piyasa gündeminde olan Anel Telekom paylarıyla ilgili olarak, Anel Elektrik tarafından Şirket sermayesinin yaklaşık yüzde 20'sine denk gelen miktarda MKK'ya hisse satış kaydı yapıldı.

Halka açık şirketlerin, borsada işlem görmeyen paylarının borsada satılabilir tipe dönüşmesi için Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurular arasında 9.807.954 adet Anel Telekom hissesi de bulunuyor. 50 milyon TL sermayeli Anel Telekom'un yüzde 16 halka açıklık oranıyla yaklaşık 8 milyon adet hissesi borsada işlem görüyor. Anel Elektrik tarafından MKK'ya kaydettirilen hisse miktarı ise şirketin halka açıklık oranınında üstünde. Bu haliyle yapılan başvuru, piyasa çevrelerinde halka arz gibi hisse satış başvurusu şeklinde yorumlandı.

MKK'ya yapılan bu başvuru, hisse senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde hisse senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu’na yapılan başvurular arasında yer aldı.

Anel Telekom hisselerinde son aylarda 1.80 TL ile 3.80 TL arasında dalgalanmalar olmuş, sert fiyat hareketleri yatırımcılar arasında soru işaretlerine neden olmuştu.
    Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.hani siz bir şey yapmamışsınız satış haberi ile yukarlardam mal satıyorsunuz bugünlere denk birleşme için tezgah yapan benmiyim sonunuz geldi şimdi faliyetde olmadıgına yanarsın ..ytd

2. Anel telekomun yetkili patronu adnan ek olmuş sanki a.b.c.d planlarımız vardeyip yıllarca bizleri mağdur edenler semrada dahil yıllarca kendi planlarını harekete geçirmek için yatırımcıyı mağdur ettikleri yetmiyorgibi adnan efendi kalkmış benim lotumun hesabını yapıyor senkimsinlan benim lotumun hesabını yapıcan yıllardır boş şirketi yöneten haksız yere milleti sömüren kendini zor yöneten sahıs kalmış benimlotun hesabını yapıyor alırken banamısordun diyecene onca milletin yattırımı üzerinden boş şirketten maaş alıcan birde yatırımcıya klıp çekicen yokyaaa 1 lotum dahi olsa hesabını sorarım sende bana cevap verecen yok öyle bidünya

3.  Alıntı Originally Posted by Wolkır Yazıyı Oku
    Anel telekomun yetkili patronu adnan ek olmuş sanki a.b.c.d planlarımız vardeyip yıllarca bizleri mağdur edenler semrada dahil yıllarca kendi planlarını harekete geçirmek için yatırımcıyı mağdur ettikleri yetmiyorgibi adnan efendi kalkmış benim lotumun hesabını yapıyor senkimsinlan benim lotumun hesabını yapıcan yıllardır boş şirketi yöneten haksız yere milleti sömüren kendini zor yöneten sahıs kalmış benimlotun hesabını yapıyor alırken banamısordun diyecene onca milletin yattırımı üzerinden boş şirketten maaş alıcan birde yatırımcıya klıp çekicen yokyaaa 1 lotum dahi olsa hesabını sorarım sende bana cevap verecen yok öyle bidünya
    halka açamayıp külan beyligi yapacakdı .papuç çok pahalı onlarda biliyor bu cendere onları bogar bizde peygamber sabrı var ytd

4. oyakdan mallanıyorlar kagıda baskı artdı artsın bakalım gerçi bizi fiat alakdar etmiyor.ytd

5. kotdan atılacak galiba ytd büyük ihtimal bu satış onu gösteriyor ytd

6. Kottan atılması işimize gelir nerde ogünler

7. Hayal üretmeye gerek yok hem 35 kuruştan mallaniyor diyor.hem kendi kendine satıyor diyor.kendi malını başka bir hesaptan hisse fiyatını düşürüp alıyorsa burda malmi toplanmış oluyor.mal bile kaptırır.bu hareketler bıkan ve satan küçük yatırımcı hareketleri.45 kuruşa alan bile 35 ten satar.baska bir hisseyi gözüne kestirdiyse hayal kurmaya gerek yok

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. onun bunun cocugu versene 35 e ...oyun mu oynuyorsun...alış yazdim işte...hadi ...ytd

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 53/309 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •