Sayfa 63/309 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Hadi hayırlısı 34 kurusada verdi 4200 lot.gecen yıl 30 kuruş olur dediğimde mahoney bana mal toplamaya çalışıyor patronun adamı diyordu.her aldığım kademeden zarar ettim.35 kuruşa 15 bin lot oldim o bile zarar yazdı.verusami topluyor pusudami acaba.herkes zarar etti Rıdvan gene neler düşünüyor.1/2 yıl sonra tekrar birleşmeye başvurup 30 kurusami denk getirmeye çalışıyor.buna müsade olmicagini o küçük beyni bilmiyormu anlamıyormu acaba.buranin yıllık kira geliri 25 milyon.15 milyona yutturmazlar Rıdvan Çelikel.milletin bedduasinla mal götürmeye çalışıyorsun.birleşme gozaltindan bu fiyattan kabul olamaz fırsatçılık olur.2024 te anel yapının hiç değerlenme olmasa da ozkaynagi 197 milyon yarisi telekomun.100 milyon TL .1 hissesi 2 TL olur.simdiiden burayı yutmaya çalışmak ky nin hakkını gasp etmek olur.firsatcilik olur.
    Son düzenleme : babasultan_1234; 19-11-2018 saat: 13:41.

2. tavuk dünyasınından marka için baş vuru yaptım istededgi para 15 milyon buyrun markanın önemi yok sadece tabelaya tavuk dünyası yazmak 15 milyon koskaca anel markası 500 bin hemde 33 tane ytd

3. hala bu adamlar utanmadan sıkılmadan konuşuyor ayıp hala bazı sipastik özürlüler yorum yanıt yazıyor marka neymiş anele markası bize ait 33 tane patentden evfraklarımız geldi mahkeme sunacam .eger size bu forumda zmanı geldiginde kimin haklı oldugunu göreceksinsiniz ama ben davanın erken bitmesini istemiyorum ytd 4 yıl sürsün bakalım rıdvan efendi plan ne açıklyacak 95 payı rüyasında görür.

4. hala gerzek gerzek yazıpda o yazılanları okuyan yönetim cesaret alıyor .ama papuç çoooooookkkkkkk pahalı sert kaya çarptınız sizin için bişe olmaz 15 tl verir geçersiniz nolcak tatil paranız o kadar para kazandınız 90 kuruşdan alıp 4 tl verdiniz insanlardan 3.50 halka açıp 40 kuruşdan topladınız mallardan ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    hala gerzek gerzek yazıpda o yazılanları okuyan yönetim cesaret alıyor .ama papuç çoooooookkkkkkk pahalı sert kaya çarptınız sizin için bişe olmaz 15 tl verir geçersiniz nolcak tatil paranız o kadar para kazandınız 90 kuruşdan alıp 4 tl verdiniz insanlardan 3.50 halka açıp 40 kuruşdan topladınız mallardan ytd
    Burada senin kadar ßoş yazan kimse olmadı..Yıllarca milletin kafasını ütüledin.Ne geçti eline.Senin boş muhabbetlerini buralarda yıllarca dinledik.Yok hedef şu kadar olacak diye diye hisseyi 35 kuruşlara kadar getirdin.Yazık sana hala utanmadan yazabiliyorsun....Yazma be bıktık senden Yusuf Yıldız!!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    Burada senin kadar ßoş yazan kimse olmadı..Yıllarca milletin kafasını ütüledin.Ne geçti eline.Senin boş muhabbetlerini buralarda yıllarca dinledik.Yok hedef şu kadar olacak diye diye hisseyi 35 kuruşlara kadar getirdin.Yazık sana hala utanmadan yazabiliyorsun....Yazma be bıktık senden Yusuf Yıldız!!!!!
    bıktınsa okuma kardeş ytd

7.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    ama sana bir sana bir süprizim var nisan ayında özel mesaj atacam sana söz bizim için hissenin 1 kuruş olmuş önemi kalmadı ortaklıkdan çıkma davamız var sen sürün burda ytd size acırsam namerdim ne sana ne mehmete gömlekcilik yaparken zrar ettiniz daha çok ders çalışmanız lazım ytd biri daha zoza hamdi onada acımam gıdaccıyada acımam anele yatrımcısınınada acımam beter olun size zmanında gelin fesih davasına dedik siz birleşme degişim dediniz .5 kuruşa tenezül ettiniz .işinize bakın bura senin babanın tarlası degil ytd begenmiyorsan okumazsın çok mu acıydı melemen taze çayı ter ettin ...

8. ben adam gibi söznünün eri 23 kşi ile yola çıkdım sizle yola çıksak satardınız yarı yolda ytd biz 5 yıl bekleyecez siz bekleyemezsiniz o gt yok sizde anca alıp satıp burda gömlekcilik yaparsınız ytd

Sayfa 63/309 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •