Sayfa 64/309 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. okan teksilde 18 kuruşdu 10 tl yi gördü ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    ben adam gibi söznünün eri 23 kşi ile yola çıkdım sizle yola çıksak satardınız yarı yolda ytd biz 5 yıl bekleyecez siz bekleyemezsiniz o gt yok sizde anca alıp satıp burda gömlekcilik yaparsınız ytd
    Usta burda bana laf sokma .ben hisse 60/70 kuruş olsaydı satıp cikacaktim evim yok ev alacaktım durumumu biliyorsun borclanip mutahitten her kesin bir durumu var nedeni var hisse bu fiyatlara dustu mecbur kaldım batakta ayıp olmuyomu ne kadarda olsa iyi kötü geçmişimiz maziimiz var.neden laf sokup sokup duruyoruz malum kişiyle beraber.batmisim zaten zarar etmeyen mi var yüzde 99 deil yüzde yüz yatırımcı zararda.

3. Burada hala ayrımcılık yapmanızın ne faydası var yatırımcının dağılması ridvanin işine gelir.seneye burayı gene götürmeye çalışırsa ne olacak Yusuf usta kar eden varmı yatırımcının tamamı zararda.ben uzun süre bekleyemem diye fesihe girmedim ama hisse düşününce o kadar zararına da satamadim şimdi satisci yaptınız beni öle olsun ne diyim

4. Sayın yöneticiiler hissemizin fiyatı 34 kuruşa kadar düştü.Anel telekomün piyasa değeri 17 milyon TL ye kadar geriledi.oysa yarısına sahip olduğu anel yapının yıllık kira geliri 25 milyon TL civarı.bu değerler hayatın olağan akışına aykırıdır.hicbir yer 1 yıllık kira parasına borsada degerlenemez .hissemizin fiyatı çok ucuz kaldı.yöneticiilerden acil tedbir alınmasını talep ediyoruz .sirketin piyasa değeri 17 milyon sahip olduğu binanın yıllık geliri 25 milyon.lütfen anel yapının döviz borcu bitene kadar yani 2024 yılına kadar bu değerlerle satış birleşme o yada bu işlemlere kalkışmayın.aksi halde fırsatçı izlenimi yaratirsiniz.butun yatirimcilarin parası pul oldu.benim 400 bin TL param 100 bin TL kaldı.artik mecbur 10 yılda olsa beklicez.lütfen 2024 yılından önce anel Telekom şirketine hiç dokunmayalim mağdur oluyoruz .yapacağınız işlemde de bu kadar mağdur varken hayır görceğinizi sanmamda.gercekten yatırımcıların yüzde 99 u deil yüzde 100 ü mağdur.bilinmeyen boş birlesmeyle bizi 2 yıl beklettiniz satis 2 yil oldu 4 yil..dahada 7 yıl daha bekleyelim artık bataklığa*battik.beklicez 2025 yılında anel yapı borçsuz.hic değerleme yapmasınizda 197 milyon özkaynaki var yarisi telekomün*bekleyecek.baska caremiz yok.

Huawei Mobil'imden gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Sayın yöneticiiler hissemizin fiyatı 34 kuruşa kadar düştü.Anel telekomün piyasa değeri 17 milyon TL ye kadar geriledi.oysa yarısına sahip olduğu anel yapının yıllık kira geliri 25 milyon TL civarı.bu değerler hayatın olağan akışına aykırıdır.hicbir yer 1 yıllık kira parasına borsada degerlenemez .hissemizin fiyatı çok ucuz kaldı.yöneticiilerden acil tedbir alınmasını talep ediyoruz .sirketin piyasa değeri 17 milyon sahip olduğu binanın yıllık geliri 25 milyon.lütfen anel yapının döviz borcu bitene kadar yani 2024 yılına kadar bu değerlerle satış birleşme o yada bu işlemlere kalkışmayın.aksi halde fırsatçı izlenimi yaratirsiniz.butun yatirimcilarin parası pul oldu.benim 400 bin TL param 100 bin TL kaldı.artik mecbur 10 yılda olsa beklicez.lütfen 2024 yılından önce anel Telekom şirketine hiç dokunmayalim mağdur oluyoruz .yapacağınız işlemde de bu kadar mağdur varken hayır görceğinizi sanmamda.gercekten yatırımcıların yüzde 99 u deil yüzde 100 ü mağdur.bilinmeyen boş birlesmeyle bizi 2 yıl beklettiniz satis 2 yil oldu 4 yil..dahada 7 yıl daha bekleyelim artık bataklığa*battik.beklicez 2025 yılında anel yapı borçsuz.hic değerleme yapmasınizda 197 milyon özkaynaki var yarisi telekomün*bekleyecek.baska caremiz yok.

Huawei Mobil'imden gönderildi
    haci beklmezen para vermezler yedirmezler bütün yollar kapalı açılmaz tek mantık 2023 başı ytd 10 kuruşa gelse üzülmem çünkü biliyorum davam var piyasa degeri hikaye ışıklarda aynısını yaptı fesih davası var .peki beklemkle yapı çözer markalrı nasıl çözecek hadi bakalım ytd marka deyip geçme tavuk dünyası sadece tabeladaki isma 15 milyon istiyor

6. Bu şirketin işbilirlericok rıdvana ne hacet adnan var herşeyi iyibilen semravar yatırımcıyı oyalamak için a.b.c.d planlarının olduğunu söylüyen yalan bunlar kayıtlarda var alurken banamı sordun diyen adnan var koskoca boş şirketi yöneten yönetimvar sıra bunlarada gelecek

7. Oku adnan semra burayı iyi okuuuu

8.  Alıntı Originally Posted by Wolkır Yazıyı Oku
    Bu şirketin işbilirlericok rıdvana ne hacet adnan var herşeyi iyibilen semravar yatırımcıyı oyalamak için a.b.c.d planlarının olduğunu söylüyen yalan bunlar kayıtlarda var alurken banamı sordun diyen adnan var koskoca boş şirketi yöneten yönetimvar sıra bunlarada gelecek
    boş şirket deme 2.5 milyon kira geliri var 33 markası var ytd . adamların beynı
    i hırsızlık yönüne basıyor .nasıl çalarım .muhasebe den bilgisayarlar çalınıyor .
    sözde dürüst bunlar birleşme olacak diye oyle inanmışlardı ki birleme yattı füçürlar ekside
    yeni bir hırsızlık senaryosu nasıl yazılır onun hesabını yapacaklar amma dava var .27 bütün kirli çamaşırlar mahkemede olacak .gün atılacak işallah dava 4 yıl uzar 4 yıl kılını kıpırdatamaz ytd her yıl ödedigi borç bana tememtttü gibi yansıyacak .bilir kişi binaya deger biçtimi 7.5 usulsuz satan yönetim ceza yiyecek .capital araştırmada bir ip ucu çıkarsa 4 milyon yedi ceza 34 milyon daha yer ytd şahsi düşüncem benimsemek sizin dogal hakkınız .görünen köy kılavuz istemez .ytd

Sayfa 64/309 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •