Sayfa 7/309 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Nasıl bir iştir arkadaş. Ne cins bir kuruma ve şirkete tosladık. İkisi de birbirinden beter. Kendin çal kendin oyna. Ya bir zahmet bir bilgi de mi vermezsin küçük yatırımcıya... Rezillik değil de nedir bu...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. http://m.borsagundem.com/haber/anel-...kliyor/1331527 arkadaslar tum magdurlar borsa gundemin bu vefasi karsisinda her kes en az 4/5 yorum yapsinki bizde vefaya karsi borcumuzu odeyelim mumkun oldugunca paylasalim tiklayalim ufakta olsa bir yorum yapalim.saolsunlar birileri bi ara verusanin diyodu borsa gundem icin deil dememize ragmen.

asla yatìrìm tavsiyesi deildir.kendi fikir ve dusuncelerimdir

3. Vallahi benim gorusum yani tahminim yani varsayimim spk bu birlesmeye yatirimciyi magdur etmeden 1.50 yada 3 tl ayrilma hakkiyla onay verirdi.ancak mahoneyin dedigi gibi ve spk ya giden capital arastirilsin uyarilari neticesinde spk capitaldeki 11 milyon lotun ridvanla baglantisini bulduysa 3 tl ye anel elektrike satmasina izin vermemek icin eeee 46.5 kurusada bizi magdur etmemek icin bu sekil davraniyordur baska nasil bir izahi olabilir.3 basvuruyada cevap vermemek ben hayatimda gormedim bole bir olay.

4. Twitter da yazıyoruz arkadaşlar. Lütfen retweet yapalım.

5. Tamam ben twittere geciyom.biraz kalabalik olsakk.ridvan celikel haselcin engellemis beni.spk baskanida pek kullanmiyo galiba ali fuat taskesen ama bist baskani ve varlik fonu baskani himmet karadağ ve digerleri sik kullaniyo twitteri

6. Herseyin hayirlisi sabir sabir saburrrrr

Son düzenleme : garip_borsacı; 03-08-2018 saat: 00:17.

7. Merhaba arkadaşlar. Şirketi ya da spk yı arayan oldu mu.

8.  Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. Şirketi ya da spk yı arayan oldu mu.

Ben aradim.spk dan cevap bekliyoruz ona gore tavrimizi belirlicez diyorlar.yani eksik ne gibi sanirim tekrar basvur lafimi bekliyolar yada eksik neyse bunlar birlesme manyagi olacak.spk dan selim beyle gorustum kararimizi sirkete gonderirirz aciklamayi o yapar diyolar.red verseydi bence bultende aciklanirdi .dolayisiyla red yok ama onayda yok.olan biz yatirimcilara oluyor.ridvan çelikel insanligina donse bu is cozulecekte diger kurumlarda vurdumduymaz.kimse kimsenin halinden anlamiyor.bir iki kisinin yaptigi hatayi hepimiz cekiyoruz.hakkimi helal etmiyom 40 bin zararla satip cikarsam bu kadar ugrasmamdan sonra 6 arkadasimla bana 172 mail yollamis spk bimer cimer.ne oldu hepsi fis.onay gelmedide ne oldu.yildan beri yok su olsa su olacak bu olsa bu olacak.yahu ridvan yapmadan bu tahtaya kimse girmez adam olmaz.bu yilin sonuna kadar akalim ne olacak insanlarida biktirdi yatirimcisida kendiside Allah hepimizin yardimcisi olsun.ilk birlesmeyi onaylasaydi spk simdi rezil ettikce ediyo kardesim reddet bari nedir bu cevap vermemek.olan bize oluyor.

Son düzenleme : garip_borsacı; 03-08-2018 saat: 19:38.

Sayfa 7/309 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •