Sayfa 88/309 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 697 - 704 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Birleşmiş bir gücü hiç bir kuvvet yenemez

2. Spk neden dava yaklaşınca Kottan attı! Davayı neden beklemedi!

Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    çözüm bize katılın. mahkemeye mudahil olun yada avukatımıza vekalet verin hiç bir masrafı yok..elinde 100 bin üzeri lotu olanlarla belke şirket pazarlık yapacak amaaa ky yapmazlar.
    bize katılın
    yusuf yıldız a ben güveniyorum ve en çok ta avukatımıza güveniyorum.

yt değildir
    27 Kasım 2018 de davaya katılma dilekçemi vermiştim. Umarım hakim davaya müdahil olma dilekçemi red etmez. Malum Spk Anelt’i korudu.

Bu Spk kottan atarak kime ceza veriyor! Onun yerine yaptırım uyğula, deki birleşeceksen kottan atmadan önceki serbest piyasa 6 aylık ortalamadan birleş veya faaliyete girmen için şu kadar süre diye ihtar çek! Hadi Şeytan Rıdvan soydu soğana çevirdi, peki SPK sende mi yangından maL kaçırır gibi kalemimizi kırdın!
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

3.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Artog mağduruyum. Ondada hiç bilgilendirme falan olmadı. Artog için de tarlamız var artık dedik. Dikildiğimizle kalıyoruz. Adam tarlayı ekiyorsa dahi kimin haberi vardırki. Bu ********te yarın zarar der o der bu der üste para bile ister. Bunların ecdadını sikiyimki kanun yok. Bir emir olacak diyecekki yedi ceddinin donuna kadar satın ky yatırın. Var mı öyle babayiğit ? Yok. O halde geçmiş olsun.
    Peki herhangi bir bilanço falan talep ettiniz mi şirketten ?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

4. Ortada şirket yok kimden talep edecez

5.  Alıntı Originally Posted by zirve0638 Yazıyı Oku
    Ortada şirket yok kimden talep edecez
    Burada var . O zaman kiyas saçma geldi .

"Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

6. Batip kottan atilanla lutfen kiyas yapmayiniz çünkü mantikli değil. YTD

Yeni yatırımcı Guest
    hisse kottan atıldıkten sonra şirketin borsa dışı hisseleri toplaması satın alması ihtimal dahilindemidir?

8.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    hisse kottan atıldıkten sonra şirketin borsa dışı hisseleri toplaması satın alması ihtimal dahilindemidir?
    İsterse neden olmasın.memsanın patronlarıda 2 gün belirlemişlerdi,o iki günde satan sattı patrona borsa dışı.dört beş ay falan oluyo herhalde bu olay olalı.tam hatırlamıyom.ben satmadım

Sayfa 88/309 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •