Sayfa 91/309 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Rıdvan Çelikel imtiyazlı paylarını anel elektriğe satsin.anel Telekom tasviye edilsin anel elektrik malları alsin.bilmiyoruz olurmu ama seçenek çoktur sanırım .umarım art niyetli değillerdir.hafta içi bakalım haber gelecekmi.

2.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Rıdvan Çelikel imtiyazlı paylarını anel elektriğe satsin.anel Telekom tasviye edilsin anel elektrik malları alsin.bilmiyoruz olurmu ama seçenek çoktur sanırım .umarım art niyetli değillerdir.
    imtiyaz bitti başın sagolsun ytd

3. bu kadar uyanık olunmaz 20 bin lot alım yap ses yok devam sesin kralı getirdi .bu şirket kotdan tek sebebden atıldı .kuruşlu rakamdan lot toplamasından şimdi bana fırsatcı diyeceksin oylemi ? uzayacak mahkeme 2 duruşmada bitirmeye koz verdin yok faliyet dersen bişe demem tükürdügümü yalarım o zman tek akıllı rıdvan ve oglu bu ülkede o bina 1.200 milyon oyle tsbk falanda yok artık sökmez haci maho yönetime büyük supriz oldu şimdi bir araya gelin bizden ayrı grublaşın mahkeme masrafını üstlenin açın davanızı yüzde 5 gerek yok bize müdahil olmanız yetmez açın davanızı sandalye oynatamaz .ytd

4.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    kotdan atılacakmış diye borsa kulislerinde konuşulmaya başlanmış .galiba aralaıkda atacaklrmış .ytd
    ya işte belgesi bzim kulak agır duyar ama sayfa 55 ben 2 yıl doldugundan ama faliyete geç derdi patron faliyte geçme yerine lot toplarsa indirirler adamı yok oyle spk denetime devam edecek yanlış bişe yapmasına kşmse izin vermeyecek ytd

5.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Evet ridvanin adamıyım.bilader adam kafadan sallıyor kottan atılcak diye burda insanları korkutuyor bu bı kere bariz suç.bu sirketin kottan atilma nedeni yuzde 0.para cezası gerektirir.bende bildiğim şeyi söylüyorum.anel elektrik Telekom hisselerini alırsa anel Telekom otomatik faliyete geçer diyor yüzde yüz yalan.tersi olursa faaliyet olur insannlara yalan yaziliyorsa doğrusunu solemiyelimmi.sana ne oldu anlamadım .ve bu hissede bir şeyler olacaktı olmadi bunun sebebini ben biliyorum.ve bir kaç kişi bunun nedeni.mahkemeden alsınlar hakkını helal olsun ama burda insanları korkutmak iyi değil.yalan iyi deil
    Hani bu şirketin, kottan atılması size göre sıfır idi?

Yüzde Sıfır gerçekleşti o zamaN!

6. patron beklemiyordu ama faliyete geçiyorum derse bişe demem spk tasfiyede zorlayacak kimsenin hakkı kalmaz burda ama en iyi yol dava .cem .adnan ,semra ,avukat istifa etmeli yada patron kovmalı anca oyle sicilini temizler sen iş adamsın .kuruşlu rakamdan oyle lot toplanmaz boyle toplanır dedi bist şimdi top spk tasfiyeye zorlar .ama bizim davada tasfiye yönünde bilir kişi ile çözülecek olay patron arasın beni 15 tl vereyim kendine bilir kişi giderse daha fazla çıkar ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku

Evet öyleydi çünkü bundan 1 milyon kat beter hisseler gözaltında duruyor.sermaye kaybı yok 200 milyonluk gayrimenkulü var neden nedir.anlamadim .yoksa dururmuydum burda yanildim.bilader tartiscak durumda değilim moralim çok bozuk.bakalim hafta içi ne olacak.hic uyarı olmadı çok acayip bilmediğimiz bir seymi var.6 ay süre 1 yıl süre vermedi.islemlerde capitalde usulsüzlük mu yakaladı

8.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku

patron lot almasa bist uyarı verirdi 1 yıl içinde faliyete geç spk ile bist karar verdi atalım gitsin dedi spk nasıl olsa ben tasfiyeye zorlarım dedi bu ülke sahipsiz sandı .ytd

Sayfa 91/309 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •