Sayfa 93/309 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yeni yatırımcı Guest
    dışarıdan nasıl alıcı bulunabilir hisseye? ben hemen satayım bulunabilirse fena da lotum yok yarım milyona yakın

2.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    dışarıdan nasıl alıcı bulunabilir hisseye? ben hemen satayım bulunabilirse fena da lotum yok yarım milyona yakın
    Ben talibim.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ridvana eğer bir şey yapmazsa yeni cezalar geleceği ve savcılığa verilebileceği kaçınılmaz oldu SPK tarafından .ee aptallık kolay değil açık açık soygun yapmaya kalktı ve Çelikel ailesini mimledi yakında çocukları onun yüzünden sabıkalı duruma duserse üzülürmu acaba.3 TL dedi 1.70 dedi 91 dedi acredto dedi birleşme dedi hangini adam gibi yaptı .birleşme anel yapıyi ucuza yutma olayı kapandı bu saatten sonra su akar yatağını bulur.pazartesi ariyalim açıklama isteyelim.bu kadar sorumsuz yönetim olurmu.birakin yönetimi mağdur oluyoz dedik birakmadilarda yapistilar kene gibi.bunlari yönetimden devirmenin tam sırası ama lotlari çok gene.bina icradan satılırsa ne olacak kaç kez uyardık yapma etme kardeşim bizim senin cebinde gözümüz yok sende çek elini dedik şimdi alketel arazisinde yapamadigi vurgunda olduğu gibi bu anel binasıda elinden giderse kına yakar artık cem Adnan ibrahim

Yeni yatırımcı Guest
     Alıntı Originally Posted by gidaci.org Yazıyı Oku
    Ben talibim.

maliyetine veririm gerçekten almaya niyetliysen özelden mesaj at bana

Geçmiş olsun arkadaşlar. Yorumları okudumda bazıları, nasıl olur birden attılar,uyarmadılar demişler.,başka hisse yok demişler...olmaz olur mu, bir gün esems in haber verilmeden atıldığını öğrendik...Bekliyoruz, dönermiyiz yine diye....memleketteki düzen ky öpmek için kurulmuş maalesef...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    maliyetine veririm gerçekten almaya niyetliysen özelden mesaj at bana
    Özelden mesajım kapalı atamadım. Yarın ben size ulaşırım. İyi geceler.

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaslar
    1.spk.burda haklıdır 1 yıl sure sonunda faaliyetsizligi giderilmemistir.sirket bunu bildiği halde yapmıştır.
    2.bu kottan atilma diger sirketlerine benzemez mali durum iyidir.
    3.kot disi olmasi ortaklarin haklarini kullanmaya engel degildir.
    4.isteyen alici bulursa disardan da hisseye alici bulursa ki bulunur satabilir.virman yoluyla devreder.
    5.sirket gonullu cagri yapabilme hakkini kullanabilir belirledikleri fiyata isteyen verebilir.
    6.fesih davasinda yusuf bey grubu daha guclu oldular bu kararla.durusmada sirketin feshini sirkette kabul edebilir bu ihtimal dahilindedir.
    7.anel elektrigi olumsuz etkilemesi mumkundur.
    8.sirketten aciklama mutlaka gelecektir.cunku boyle olmasi yonetmelik geregidir spk.ya ben defalarca giydirmis biri olarak bu konuda haklidir ve yatirimcilarin belirsizlikten kurtulmasini hizlandirmistir.
    Saglikla kalin
    spk tasarufu degil bist attı kotdan bunu has elçin bilmiyormuydu bilslerdi lot almaya kalkmazlar dı lot almalarıda attırmış ihtimali var aslında süre vermesi lazımdı 1 yıl içinde kotdan atarım diye ama göz altına gideli 2 yıl olmuş birleşme ile kafayı bozan yönetim hayelleri suya düştü galiba onun sarhoşlugu atamadılar tokat sert indi ytd

8.  Alıntı Originally Posted by babasultan_1234 Yazıyı Oku
    Ridvana eğer bir şey yapmazsa yeni cezalar geleceği ve savcılığa verilebileceği kaçınılmaz oldu SPK tarafından .ee aptallık kolay değil açık açık soygun yapmaya kalktı ve Çelikel ailesini mimledi yakında çocukları onun yüzünden sabıkalı duruma duserse üzülürmu acaba.3 TL dedi 1.70 dedi 91 dedi acredto dedi birleşme dedi hangini adam gibi yaptı .birleşme anel yapıyi ucuza yutma olayı kapandı bu saatten sonra su akar yatağını bulur.pazartesi ariyalim açıklama isteyelim.bu kadar sorumsuz yönetim olurmu.birakin yönetimi mağdur oluyoz dedik birakmadilarda yapistilar kene gibi.bunlari yönetimden devirmenin tam sırası ama lotlari çok gene.bina icradan satılırsa ne olacak kaç kez uyardık yapma etme kardeşim bizim senin cebinde gözümüz yok sende çek elini dedik şimdi alketel arazisinde yapamadigi vurgunda olduğu gibi bu anel binasıda elinden giderse kına yakar artık cem Adnan ibrahim
    bunlar bitecek dostum az ömürleri var ytd hele bir dva görülsün

Sayfa 93/309 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •