Sayfa 264/309 İlkİlk ... 164214254262263264265266274 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. kibarca capitalın lotu bloke oldu .bundan sonra izle dalgayı ..

2.  Alıntı Originally Posted by yusuff_yildizbeyy Yazıyı Oku
    kibarca capitalın lotu bloke oldu .bundan sonra izle dalgayı ..
    vertununda şimdi diyecek ey hali ben cebimden alıyorum .amma işin aslı oyle degil tosun paşam .bu köprüden çok su akar ..

3.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Fon arttırır bence orda şirketin başvurusunun o şekilde olduğunu ve kabul ettiğini belirtiyor.12 milyonu aşmamak kaydıyla onay veriyom demiyor 12 milyonu aşmamak kaydıyla yaptığı başvuruyu onayladim diyor bence yönetim kurulu eğer talep gelirse bu fonu arttırabilir.iyi okuyun.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    12 milyon fonu aşmamak üzre cümlesi çok derin bir cümle degil bu kadarlık onay veriyorum diyor ..gönüllü çagrı hikayeside boylelikde bitmiş oldu ..izleyip görcez ..

.sureci yazayım herkes bilgilensin muhakkak çok kişi aramış biliyordur.durum aynen halka açılma nasıl oluyor aynı şekilde olacak .son güne kadar talep toplanacak eğer fon aşarsa bu yönetim kurulunun elinde anında fonu arttirabilecek tekrar SPK lik bir durum yok.yonetim isterse çağrıyı iptalde eder isterse tüm hisseleride alır.artik bu çağrı konusunda SPK lik bir iş kalmadı top şirkette.fon arttiriimi iciin tekrar SPK ya başvuru da olmicak .netturda genel kurulda ayrılan fon 20 milyon aştı yönetim içeri girdi 5 dakka sonra geldi fonu arttırdık dedi .bu işler böyle.sirkket büyük bir fırsat yakalad SPK nasıl onay verdi hayret.hisse 44 kuruştan kapattı.34 milyon lot hisse varmış piyasada şirket bu hisseleri tahta açık olsa bu fiyattan toplayabilirmiydi.10 milyon lot almaya kalksaydi hisse en az 2 TL 20 milyon toplamaya kalksa 3 TL tamamını toplayan kadar 5 TL olurdu hisse artık buda sanslari.ama bu kadar yıldır burada bekleyen mağdurlar ne olacak yazık günah bari 2 TL deseydi SPK.

5. Yusuf yıldıza dua edin yoksa hepiniz suruncektiniz.yusuf yildiz sayesinde çağrı oldu ama tekkeyi bekleyen çorbayı içer ne dedi bu hisse bu degrrlerde deil dedi evet mahkeme sonucu nu bekleyen gorur

Ytd deildir
    Son düzenleme : yasin_morca; 19-04-2019 saat: 15:58.

6. Yusuf yildiz 12 milyon üst sınır diyorsa doğrudur.sirket arttiramaaz fonu.kolay birleşme yapamaz .ne yani 34 milyon lotu 1.26 TL fiyatla alması haksızlık deilmi toplu olarak ucuza alıyor haksızlık bu borsaya açılsın borsadan toplasin ihtiyacı olan versin.olmayan vermesin borsada kaç TL olursa kabul ama bu şekil tek fiyat yattirimci iciin haksızlık

Ytd deildir

7. Yusuf yildiz 2017 genel kurul toplantısı fesih davası açıp tahtada kileri kurtardı.kiymet bilen varmı yok şimdide satmayin diyor gerçek değeri bu deil diyor şirkete SPK 12 milyon fona kadar müsade etti diyor anlamiyorsunuz.arttiramaz.varmi öle 1 yıllık kira parasına bütün hisseleri toplama olanağı.yillik kira geliri 30 milyon bütün hisseleri alsa capital dahil 34 milyon lot 40 milyon TL ohh ne güzel 1 yıllık kira parası anel yapının.

8. İhtiyacı olanın satış yapabilmesi için şimdi ne yapması gerekiyor açıklayabilecek var mı nasıl satış yapabiliriz ne yapmamız lazım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 264/309 İlkİlk ... 164214254262263264265266274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •