Sayfa 279/309 İlkİlk ... 179229269277278279280281289 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yazilani anlamak için akıl ve zeka gerekir.
    O yazıda anele gumlluyecek anlayanlar Allah akıl ihsan eylesin yazdıklarım doğru olup aykırı ne var
    Doğrular bazılarını rahatsız edebilir
    Sizlere başarılar

2. cin ali 4 tl iken yazdıgın yazıyı istersen yapıştırayım .uçacak kaçacak diyordunuz anele topicde bulurum merak etmeyin ..ben bu güne kadar kimse akıl danışmadım danışsa idim burda yüzde 8 ile burda olmazdım

3. anele çok ucuz yazın buraya anel 1.25 gelmezse ben bu işi bilmiyorum sadece kendi hayeli düşüncem alım satım yapmayın .ben kendi bildigimi okurum

Akıl danışmak kötü birşey değil ben bin bilsem bile bir bilene danisirim vede bilgiye saygı duyarim

5. Yusuf bey bende 1.26 dan satmayı düşünmüyorum ancak dava grubunda değilim daha sonra olası bir fiyat anlaşmasında ben de anlaştığınız fiyattan faydalanabilirmiyim

6. Bende dava grubunda değilim ve bende satmak istemiyorum. Aynı düşünce bende de var dava grubu anlaşırsa , biz amele sümüğü gibi ortada kalmayalım

7.  Alıntı Originally Posted by yavuz333 Yazıyı Oku
    Yusuf bey bende 1.26 dan satmayı düşünmüyorum ancak dava grubunda değilim daha sonra olası bir fiyat anlaşmasında ben de anlaştığınız fiyattan faydalanabilirmiyim
    Yusuf kardesim tahadut.aliyor .blok koyduracak kimse satamaz..herkesin imzasi olmali .sirkwte ortakliginiz devam eder .ortada kalmazsiniz .05337735886 arayin.selamimi soyleyin .

8. satmamakda direnen arkadaşları tahadut ile yanımıza alabiliriz ..
    şirket ne yapmaya çalışırsa çalışsın anele payı büyüdü bu iyiye işaret
    1.26 gönüllü çagrı isabet olmuş çünkü baya ky varmış tek tek ugraşmaktansa iyi bir yol .
    döktügünü dökecek finali büyükler oynar bilirsiniz..
    biz finalın birinci ayagını oynadık deplasmanda 1 sıfır biz aldık şimdi kendi evimizde rövanş .
    kebabcıdan aşçı başı pideciden su şefi .muhasebeciden cio .pazarcıdan muhasebeci olunca yapcak bişe yok bu ülke boyle .
    rotamız belli yüzde 8 bizde sabırlıyız çünkü inad degil bu iş sabır işi biz neyin ne olcagını biliyoruz .

Sayfa 279/309 İlkİlk ... 179229269277278279280281289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •