Sayfa 229/309 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Gün geçtikçe saray mahallesinde gayrimenkuller degerleniyor.2020 yılı İstanbul finans merkezi açılıyor metrolar yeni yollar burası çok daha degerlencek.borç azalıyor.2/3 yıl daha süreç uzarsa inşAllah bina 1 milyar TL yı geçer 1 hisse Allah'ın izni ile 10 TL .ben arsa aldım yatırım yaptim borcunu oduyom gözüyle bakıyorum .3. Yıl borcunu odesin yeter

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir
    Yaa niye yoruyonuz uzuyinuz kendunizu SPK BIST vs herkesin haberi var takip ediyor haber gidiyor bu şirket yönetimi napıyor alengirli kirli işler takla dubara varmı yikmu görüyir istese de artık bizste dönemez bu kafasizlikla şirketin biri elden gitti gidecek sıra diğerinde galata köprüsü portu kicina şemsiye gibi girdi girecek bak bu mahkemede sonra anele kuruslara düşecek sonra o da kota ve gote gelecek bunların kicina o da girecek.o yüzden sabır sabır sabır.......

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dostum buraya yazıp cizmeye kendini kahretmeye gerek yok.insanlık konusuna gelince celikellerde bu vasfı arama .bunlar insanların hakkını yiyerek gecinen bir aile.elbetteki hak yerini sonunda bulacak.bizler spk olsun her kuruma yazıyoruz.tskb yide yaptığı tamamen imkansız değerleme için şikayet ediyoruz bu konuda gereken kamu kurumları tarafından inceleniyor.yanıbaşındaki kılın olamayacak gayrimenkuller 5 katı daha değerli ise burada bir sorun gasp vardır .bir atasözü vardır Yanlış hesap bağdattan döner.sabırla ne deli saçması işler yaptıklarını takip edelim.kimsenin hakkı kimsede kalmaz.neticede celikellerin maskesi spk tarafından düşürüldü .bu adamlara ihale iş verilmemesi için durumumuzu her kuruma anlatalım.saygılar karşımızdakinde insana ait bir vasıf olmasada biz insanlğımızdan vazgeçmeyelim.kazanan her zaman insanlık hak hukuk olacak

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar ben bu binanın olduğu yerleri gayrimenkul değerleri biliyorum.bu bina minimum 450 milyon ile 750 milyon TL arası.siz bunların palavralarinla hareket etmeyin.ridvan alcateldende arsayı 3 te bir fiyatına üstelik taksitle kaçırmaya çalışirken SPK ve devlete yapılan sikayetlerle gerçekleştiremedi.sonra adamın biri geldi 2/3 Kati parayı üstelik peşin peşin verdi.onun için bu adamın bu konulara zaafı var SPK da biliyor .Allah ıslah etsin.insanlarin 3 kuruş birikimini götürmeye çalışan doymayan bir kişilik.buradada götüremeyecek.sadece sabır binaya el konunca burayı en düşük 500 milyon TL ye alan bir sürü yatırım fonu yada yatırımcı çıkar .bunlarin 200 milyon değerlemesi boş ilgili kurumlar o kadar mal değiller yatırımcının hakkını ridvana yedirmezler sizler bu çevrede gayrimenkul fiyatlarını araştırın ve ilgili devlet kurumlarına durumu yazın.

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bim finansal raporunu açıkladı milyarlik iş yapan firmalar hepsi açıkladı bizimkiler hep aynı ses tonu hep aynı palavralarla devam ediyor yetişmiyor olmuyor yalancı herifler yalancısın iz size kim inanır isiniz gücünüz sahtekarlık yalan yazıklar olsun sizin gibi adamlara nereden bulaştım.bu kadar pis işler insanları kandırmak yalanlar ne anlıyorsunuz karmi ediyorsunuz yalanlarla elinize ne geçiyor yazıklar olsun beter olun bu hayat böle gitmiyor bu kadar ahin bir bedeli olur heralde kimse cektirdigini çekmeden can vermezmiş sahtekar yalancılar

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

5. Bu hisseye bulaştığım güne.........

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. siz anca yusf yıldız ne yapıyor diye bakar sınız .ben sizinle ugraşmak hobim oldu .
    davayı kazansam dahi satmayacam .so nuna kadar başına belayım senin .
    mal benim degilmi alır paranızı gidersiniz diyordu ek gitmeycem kardeşim sana o 33 marka yapı yutturmayacam .
    ya yapıdan hakkımı metre kare olarak ofis şeklinde verirsin .yada adam gibi 2023 de tememtüdümü verirsin .
    tek çıkış yolun faliyet .o da sana çok pahalı .

7. Spk bultende alyaga gecirmis sonrakilere geliyor sıra kandiliniz mübarek olsun aneltzede kardeşlerim

8. Evet alyağ zedeyim, anelt zedeyim , artog zedeyim , metal zedeyim. Spk bugün alyağda sahibinin a..nı dizine indirdi. Sıra anelt de. Hak yerini bulacak. Vatandaşın alınterini çalan herkesin ecdadını skyim. Kandiliniz , kandilimiz mübarek olsun

Sayfa 229/309 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •