Sayfa 32/309 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by unknown Yazıyı Oku
    Ben bir yatırımcı olatak üzerimr düşeni yaptım ve cimere aşağıdaki metin ike suç duyurusunda bulundum:

ANELT (Anel Telekom) 25092018 tarihli genel kurulunda SPK tarafından şirkete kesilen ceza tutarlarının şirket yönetim kurulu üyelerine rücu edilmesi konusunda yatırımcı "CAPITAL STRATEGY FUNDS SPC-THE OPPORTUNISTIC SERIES SEGREGATEG PORTFOLIO" ve "CAPITAL STRATEGY FUNDS SPC" tarafından yatırımcılar ve kendisi aleyhine olacak biçimde cezaların şirket tüzel kişiliğine kesilmiş olmasını kabul etmiş ve yatırımcılar olarak bizleri ve doğrudan kendisini zarara uğratmıştır. Cezalar suçu işleyene mahsustur, dolayısı ile bu cezalar yönetimde kusuru bulunanlara rücu edilmelidir, "CAPITAL STRATEGY FUNDS SPC" un bu hareketi hayatın olağan akışına aykırıdır, hiçbir yatırımcı zarar etmeye yönelik kararlar ile hareket etmez inancı ile bu firmanın yönetimde kabahatli olanlar ile birlikte hareket ettikleri kanısı oluşmaktadır. Suç teşkil eden bu durumun araştırılmasını ve şikayetimin dikkate alınmasını rica eder, suç teşkil eden durumların tespiti durumunda cezanın suçlu/suçlulara rücu edilmesini arz ederim.
    aynı şekilde hepimiz cimer e şikayette bulunalım. oldu o zaman arabayı çalan ben ama arabanın sahibine diyorum ki banane çaldırmasaydın. bu kadar komedi olmaz.
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

2. 1 milyon lotu olan gidaci nerdenkurulda yokdu.atip tutanlar

3.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    1 milyon lotu olan gidaci nerdenkurulda yokdu.atip tutanlar
    Senin şerhleri okudum çok ben dahil malimiza sahip cikmiyoz yanlış yaptık.gelmiyerek saol.adamlar yuzsuz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Metersi 3 bine plaza yokmu alan ev bine metrsi 10 binden basliyor spk ne duruyor bagimsiz denetciye ceza yazmak icin vergi kaciriyorlar.20 binn olsa bina1.200 milyon insanlar salak demi .30 milyon lot topla tahtayi baskila dava bilir kisi raporu cikinca napcaksin kaçırdın vergiler nolcak arkadaslar spk yazin bagimsiz denetçi ceza yesin.ytd

5. Bu arada ben Ankara'dayım ve lot sayım 1000(yazı ile bin). Dediğim gibi sizin için çok komik rakam olabilir. Elektronik nasıl oy kullanırım dedim ama sanırım kimse bilmiyordu. Araştırdım buldum ama 1 gün önceden kaydolmak gerekiyormuş katılacağımız genel kurula. Sizin de aklınızda olsun. Elektronik genel kurul yazsanız bile rahatlıkla işleyişi bulursunuz. Ben bu Rıdo hırsızına feci tilt oldum. Önümüzdeki günlerde de ilk fırsatta spk ya gidip olayları bir bir anlatıp varsa konuya bakan birini bulacağım. Spk ya direkt iletmek istediğiniz bir şey varsa memnuniyetle de beklerim. Konuyu Cimer'e de ilettim. Dava açalım derseniz dava da açarım. Unutmayın ki haksızlık karşısında susanın dilsiz bir şeytan farkı kalmaz. Ülkenin durumu ortada iken borsada böyle yatırımcı kaçırıcı hareketleri yapanlar en ağır cezaları ödemeliler. Hele hele aracı kurum kullanarak katakülle çevirerek yapıyorsa bunu bir de hem devletin kurumlarını yanıltmadan hem de yatırımcıyı dolaylı veya direkt dolandırmadan hakkında tüm işlemler yapılmalı. Sadece Rıdo da değil Adnan ve Cem de ve bu suçlara kim iştirak etmişse hepsi ceremesini çekmeli.

Sevgili Garip Borsacı. Bilgilerin ve azmin için tebrik ve teşekkürler fakat burada yazdıklarını biraz daha anlaşılır yazarsan daha iyi anlayabiliriz yazdıklarını. Bazen kelimeler birbirine giriyor anlaşılmıyor.

Aşağıya spk ve cimer şikayet linklerini ekliyorum. Elinde lot olan kim varsa unknown un yazısını veya o minvalde bir yazıyı yollayabilir.

SPK şikayet: https://www.turkiye.gov.tr/spk-sikayet-ihbar
    CİMER şikayet: https://www.turkiye.gov.tr/cumhurbas...etisim-merkezi
    Yasal Uyarı: Okuduğunuz tüm mesajlarım kişiseldir. Yatırım tavsiyesi içermez.

6. Coban.olunca malum.davar dili kulaniyorum.burda yazi yazarken.ayni anda.30'kisinin alakart servisi veya hazirligi yazi yazmayi cok iyi bilirizde dusunmeye zamn yok .duzeltmeye hic zaman yok.18 saat kan te icindeyiz .

7. Arkadaşalar biz daha once 21 yatiririmci istanbul anadolu 7. asliye ticaret mahkemesinde fesih yolu ile ortaklıktan çıkma davası açtık ilk durusmamiz aralık ayının 27 sinde ..bu hissede yatirim yapan ve bizim davamıza katılmak isteyen arkadaşlar bulundukları şehirdeki en yakin bir mahkemeye katılım dilekçesi ile katılabilir...katilim dilekçesinde istanbul anadolu asliye ticaret mahkemesine görülmekte olan 2018/283 sayılı davaya katılmak istiyorum yazacaksınız kimliğinizin fotokopisi ve anel telekom hisse sahibi olduğunuz belgeyi eklemeniz yeterli...davaya katilmaninzin size herhangi bir maaliyeti yok

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    Arkadaşalar biz daha once 21 yatiririmci istanbul anadolu 7. asliye ticaret mahkemesinde fesih yolu ile ortaklıktan çıkma davası açtık ilk durusmamiz aralık ayının 27 sinde ..bu hissede yatirim yapan ve bizim davamıza katılmak isteyen arkadaşlar bulundukları şehirdeki en yakin bir mahkemeye katılım dilekçesi ile katılabilir...katilim dilekçesinde istanbul anadolu asliye ticaret mahkemesine görülmekte olan 2018/283 sayılı davaya katılmak istiyorum yazacaksınız kimliğinizin fotokopisi ve anel telekom hisse sahibi olduğunuz belgeyi eklemeniz yeterli...davaya katilmaninzin size herhangi bir maaliyeti yok

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fesih yolu ile ortaklıktan çıkmak veya kotan atılması mevcut durumda KY için daha mı olumlu olur, malum kottan atılan hiç bir şirket yeniden kota sokulup mağdur olan yatırımcıların mağduriyetini kurtarmadı ve battı gitti. Sağlıklı düşünemediğim için sizlerle istişare etmek için soruyorum.

Birde sadece dilekçe ve belirtmiş olduğunuz belgeleri bireysel olarak adliyeye vermek yeterli olur mu sayın Mercimek.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

Sayfa 32/309 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •