Sayfa 150/309 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Vakıf yatırımdan halkyatirima virman yaptılar geçen hafta aynı gün geçiyor fakat daha hızlı olmasını istiyorsanız banka takas bölümünü arayıp onaylamalarini hatirlatin çünkü unutuyorlar

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hep batak hisselerim, fakat ilk defa büyük balık küçük balığı yiyemeyecek. Helal olsun size helal olsun beraberliğinize, bir kaç çakal olsada bunlar muhtemel şirketin it leri, hiç aldırmayın safları sık tutun. Kaçak güreşmeyin genel kurulda ağladı dediğiniz hanımefendi aklınıza gelsin . Hatta ona ulaşmak mümkünse durumunu öğrenelim. Yardım edelim. Bizler Anadolu çocuğuyuz , Anel yöneticileri ne çocuğu ?

3. Adamların amacı belli yok öyle ucuza mal almak sen yıllar önce 2.50 den ver elimize 4 yıl geçmiş sonra geri alım yapacakmış alırsın 50 kuruşdan çokkk beklersin rıdoooo sen hiç konuşma adnan şu davalar bitsin senin ve ekibinle ayrı davalarımız olucakkk bekleee

4. Gudacı kardeşim emwğine yüreğine sağlık

5. Bu güne kadar şirket dediği açıkladığı hiç bir işlemi hiç bir olayı yapmadı bakalım yeni açıkladıkları ne olacak.spk BIST bunuda göz önüne almış tahtayı açmamıştır.3tl olmadı yüzde 7.5 devirle şirket yapılandırması olmadı acredetoya satış olmadı 1.70 olmadı birleşme olmadı 91 kuruş olmadı.ama insanoğlu hemen unutup kanıyor.10 kere paramı kurtarayim borsayı birakacam dedim her defasında paramı kurtrinca sözümü unuttum.simdi rıdvanın yeni çağrı haberi hosumuza gitti bakalım olacakmi.olsa bile bence gene bir kurnazlık peşinde.adama güvenemiyorum kim bilir ne işler pesindeler.

Yeni yatırımcı Guest
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar spk.nın kabul etmeme lüksü yk.belirlenen fiyata isteyen verir istemeyen vermez.içimizde mecburen satmak durumunda lanlar veya düşük fiyattan almıştır belirsizlikten kurtulayım diye verebilir.herşeye karşı çıkmakla nereye varılabilir.
    bu frmda utanmadan cuzi miktar teklif edilmedimi.
    hiç lmazsa tatmin etmesede bir aşamadır.fiyatı beğenmeyen vede bekleme durumunda olan vermez bu kadar basit.
    spknın kabul etmeme lüksü yok demiştiniz, bir dayanağı var mı bunun, ne fiyat veya rapor sunsalar spk kabul etmek zorunda mı ?

........kendi fikirlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.....

7. Soyutürk bey vardı mağdurlardan hatırlayan varmı eski BBP başkanı eski kültür ve turizm bakanı simdiki Cumhurbaşkanı başdanışmanı Yalçın topcunun yeğeni oda çok uğraştı çok milletvekili ile bakanlarla diyolaga girdi magdurdu sağolsun emekleri geçti oda bıkmıştı en son.ama o bile bu kadar hava bu kadar hava yapmazdi ama gerçekten görüşüyordu hemde.cok mütevazı biriydi sağolsun.1.60 tan 45 bin lotla yakalanmistim.

Sayfa 150/309 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •