Sayfa 158/309 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bugün eşimin sahip oldugu 4 bin lot is bankasinda bulunan anel telekom hisse senedini finansbankta bulunan kendi hesabıma virman yaptırmak istedim...virman işlemi sürekli hata verdi...bu işlemi yapan memur genel müdürlüğü aradı...genel müdürlükten spk ya başvurulması gerektiği söylendi...yani burda bazı kişilerin dediği gibi öyle banka ya başvurup virman işi yapılmamakta...bunu iddia edenler yalan söylüyor...bilmiyorum banka ve spk onayı sonrası virman olur mu onu da haftaya sizlerle paylasirim...Ama hisse senedinde bankadan hemencecik virman yapıldığını iddia eden müfteri...Yusuf Yıldız ise yine hakli çıktı...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    Bugün eşimin sahip oldugu 4 bin lot is bankasinda bulunan anel telekom hisse senedini finansbankta bulunan kendi hesabıma virman yaptırmak istedim...virman işlemi sürekli hata verdi...bu işlemi yapan memur genel müdürlüğü aradı...genel müdürlükten spk ya başvurulması gerektiği söylendi...yani burda bazı kişilerin dediği gibi öyle banka ya başvurup virman işi yapılmamakta...bunu iddia edenler yalan söylüyor...bilmiyorum banka ve spk onayı sonrası virman olur mu onu da haftaya sizlerle paylasirim...Ama hisse senedinde bankadan hemencecik virman yapıldığını iddia eden müfteri...Yusuf Yıldız ise yine hakli çıktı...

Arif bey ben yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı aracı kurumdan kaynaklı hata, yalan söylüyor değiliz suizan etmeyin bence

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by caylakyatirimci Yazıyı Oku
    Arif bey ben yaptırdım hiçbir sorun çıkmadı aracı kurumdan kaynaklı hata, yalan söylüyor değiliz suizan etmeyin bence

Size kutsal bildiğiniz ve bildiğim herşey üzerin e yemin ederim yaptırmadım....banka is bankasi...virman yaptırmak istediğim banka finans bank...sadece bir dilekçe aldılar...eğer spk onayı sonrası virman olursa onu da sizlerle paylasirim...bundan once olağanüstü genel kurul öncesi yine is bankasi ve vakıfta bulunan lotlarini finans bank ta toplamaya çalışmış ve hicbir problem yaşamadan aynı gün icin de virman yapabilmiştim...

4.  Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    Size kutsal bildiğiniz ve bildiğim herşey üzerin e yemin ederim yaptırmadım....banka is bankasi...virman yaptırmak istediğim banka finans bank...sadece bir dilekçe aldılar...eğer spk onayı sonrası virman olursa onu da sizlerle paylasirim...bundan once olağanüstü genel kurul öncesi yine is bankasi ve vakıfta bulunan lotlarini finans bank ta toplamaya çalışmış ve hicbir problem yaşamadan aynı gün icin de virman yapabilmiştim...

Neyse polemiğe gerek yok bence aracı kurumunuzu değiştirin ben iki farklı hesaptan toplamda 90bin lot virman yaptırdım 5,25 ve 5, 25 TL toplam 10,5tl virman masrafı ödedim aynı birkaç saat içinde hesabıma geçti. Bence iş yatırımda kiler şirket sahibine yapılan virmanla karıştırıyor olabilir. Başkasını yalan söylemek ile itham etmeyi gerektirecek bir durum yok.

5. Virman 3 kişi yapamadı şahsen biliyorum .mercimekli 4 oldu .neyse sağlık olsun .anele den ayrılan fon 12 bu SPK başvurarak ne kadar alabilirsem diye bir ayrılan bütçe .hiç sanmam 31 milyona ayrılmış bütçe değil .kendi lotunu 1 kuruş dan alsa sorun yok .mal kendi malı .23 milyona birak davacı gruba yetmez davacı grub senden şu anki Özkaynak iki katını alır .benden söylemesi.bu yazı Yusuf yıldızdan kopya alınmıştır .rica etti kopyaladim. Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by adnan_tekkk Yazıyı Oku
    bu birleşme olmaz hiç bir şekil koskaca dag gibi fesih davası
    nerde görülmüş faliyeti olmayan çarkı dönmeyen bir şirket ,faliyetde olanla birleşsinler .
    spk ya çok iş düşüyor capitalın lotlarını araştırsınlar .
    bu birleşme neden isteniyor markalar 100 milyon.
    yapı ölüsü 600 milyon .
    diger markalar ve gyo ,alt yapı ölüsü 50 milyon
    topla ,böl çarp .43 milyon hissedar var .
    red yediginde plan falan olmaz .kuzu ,kuzu mahkemeyi bekler .
    mahkemeden aleyhine sonuç çıkarsa bu yapıyı kaybeder .
    altından kalkamaz .
    tahta sahipli ky alması ile kalacak bir tahta degil .
    büyük yatrımcı pozisyon alsa 4 tl kadar mal alamaz .capitalda 1 lot satmaz oda taki kendisi .
    anca davacıları yıldırmak olursa 4 kadar capital yani kendi bu tahtayı çizmesi lazım .
    oda ikinci mahkemeye kadar bu tahdadan hareket beklemek akılsızlık olur.
    anca aç kurt birileri ne olursa olsun ne alırsam o kar deyip tahtayı götürürmü belirsiz.
    faliyet için kotdan atarım derse spk işi çok zor 6 ay içinde falşyet açıklması lazım .
    kotdan giderse ne olur; sermaye artıda genel kurul kararı alamaz 1 lotu olan yatımcı bile imza atmadan kılını oynatamaz.
    işler oyle sarpa sardıkı son 20 gün spk onay vermeyecegi kabak gibi ortada .
    yazdıklarım şahsi fikrim yatrım amaçlı degil .
    Vay be nasıl olduysa yazmışım bu ben miyim

arkadaş virman yaptığını burda yazdı.hala virman yaptıranlara çamur atan kendini bilmezler var maalesef.beceriksizliğini kabul etme erdemini gösteremiyenler var.
    ben virman yapacaktım yusuf yıldız adına 1 lt hesabın hangi şubede lduğuna dair bilgiye akşam ulaştım.
    pazartesi virmanı yapacağım yapmazlar ise sebebinide yazarım.ama yaptığını yazan arkadaşa saygısızlık yapmakta ne luyr.
    yusuf yıldız hep haklı çıktım diyrsun arkadaş yaptırmış virmanı daha ne nerde haklı çıktın sadece davanda haklısın bilmediğin knularda ahkam kesme.
    seviyeyi düşürenlerede sadece yazıklar lsun gereksiz yere avukata vekalet verdirip müdahil yaptıranlarada sözüm müdahillik için avukatın alacağı yüzde kimden çıkacak kimseyi kandırmayalım.
    bankalarla hisse senediişlemi yapanlar hep buna benzer işlemlşerle karşılaşıyr.bir örnek vereyim geçen arkadaşım merko hissesinin
    rüçhanını iş bankasından alamadı.

8.  Alıntı Originally Posted by adnan_tekk Yazıyı Oku
    Virman 3 kişi yapamadı şahsen biliyorum .mercimekli 4 oldu .neyse sağlık olsun .anele den ayrılan fon 12 bu SPK başvurarak ne kadar alabilirsem diye bir ayrılan bütçe .hiç sanmam 31 milyona ayrılmış bütçe değil .kendi lotunu 1 kuruş dan alsa sorun yok .mal kendi malı .23 milyona birak davacı gruba yetmez davacı grub senden şu anki Özkaynak iki katını alır .benden söylemesi.bu yazı Yusuf yıldızdan kopya alınmıştır .rica etti kopyaladim. Saygılar
    İnsAllaah alırlar hakkettiler .maalesef ben hissemi satacağım için girismedim.yari yolda satmaktansa başta söyledim.ama mezarcı olduk nedense kottan atilmasa maliyetime göre fiyatlara satacaktim olmadi burada kaldik.bole pislik işlere düştüm ilk defa.ne diyim yani.buradada çağrı yapılmasına vesile oldular daha olmadı ama insAllah 3 TL ye satarlar mallaarini.

Sayfa 158/309 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •