Sayfa 293/309 İlkİlk ... 193243283291292293294295303 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by unknown Yazıyı Oku
    Ödeme yönteminde de değişiklik oldu fon tümünü kapsayacak şekilde artırılınca virmanı takip eden iş gününe çekmişler ödemeyi ancak ben 30 nisanda virmanı yaptığım halde henüz yatan birsey yok, revize formu tekrar doldurdunuz mu parası yatanlar yoksa ilk formdan baska birsey iletmediniz mi?
    Gerek yokki tekrar ek işlem yapmaya,yatma gecikirse nedenini sorarız virman yaptığımız yere,zaten virmanlar saat 12'ye kadardı,yaptıktan 1 saat içinde hisselerimizi hesaptan çekmişlerdi,bekleyelim bakalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by Mariner Yazıyı Oku
    Merhaba. Bana da postayla anelt kağıtları geldi. Bu hisselerden kurtulmak istiyorum. Açıkçası ne yapacağımı bilmiyorum.
    Acaba gönderdikleri formları doldurup banka şubesine mi götürmek lazım?
    Buda ilginç,sanırım forum yanlış doldurulmuş olabilir,zaten belitiyordu forumda eksiksiz doldurun yoksa başvurunuz işleme konulmaz diye,virman yaptığınız bankanıza danışın,zaten çoğu bankada çalışanlar bu işi bilmiyor,ben tarif ettiğim şekilde yaptılar...Hepsini geçtik adamlar resmen işkence ediyor yatırımcılarına,ama halka arz ederken yalvarıyorlar,bazı arkadaşlar mahkemeye vermeseydi bu uygulamayıda yapmazlardı kesin,mahkemeye verenleride es geçmemek lazım,onların sayesinde mecbur karar aldılar,iyi bir tekliflen kota dönselerdi daha iyiydi,şüpheli hareket ettiklerinden SPK uygun görmedi başvurularını.

3. Bakalım 27 Mayıs'a kadar kaç lot daha toplicaklar .

4. Parası yatan kim var merak ettim

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. param yatti diyen hangi banka bende mi sorun var 29 nisanda virman yaptim hala gelen birsey yok siz nasil aliyorsunuz isbankasi olupta yatmayan var mi

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Benimde hesap iş bankası para yatmamış

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
    Şu an yatan bir şey yok,yatanlarınki 16 sonrası olmuş diye yazıyorlar,bekleyelim bakalım,borsanın çöktüğü şu günlerde değişim yapsaydık iyi olurdu,hiç olmazsa 1.26 fiatı 1.50 yapma şansımız olurdu.

8. A1 capitali aradım bugün yatar dediler 30 Nisanda virman yapmıştım dedim ama siz kimsiniz hesap numaranız ne hiçbir bilgi almadan bugün yatar inşallah yatar

Sayfa 293/309 İlkİlk ... 193243283291292293294295303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •