Sayfa 31/309 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Yarin tutanaklara çok şey gececek.kur farki.dgerlendirme .metre kare hesabı vergi kacirma.

2. [QUOTE=garip_borsacı;2665039]Yarin tutanaklara çok şey gececek.kur farki.dgerlendirme .metre kare hesabı vergi kacirma.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bilanço oylamasına red verip oylama sonucunda onay çıkınca toplantı başkanına sayın baskan muhalefet serhimin gündem maddesine eklenmesini istiyorum mu dicen dayı.yonetim seçiminde yuzde 7.5 pay devri usulsüz yapıldı ve şirket mağdur edildi.sirkete hicbir faydasi olmadı aksine zararı oldu görüldüğü gibi yöneticiler menfaatlerine çalışıp bizleri mağdur ediyorlar yönetim kurulunu bu şekliyle kabul etmiyorum diye şerh olurmu ://r.tapatalk.com/byo?rid=76919]hisse.net mobile app[/URL] kullanarak gönderildi.

4. Bilançolara için binanın çevresindeki emsallere göre eksik gösterildiği henüz ödenmemiş kur farkının peşin hesaplanarak zararın cogaltildigi ozkaynagin düşük gösterildiği.yonetici seçiminde yoneticiilerin patrona çalıştığı yüzde 7.5 devrinde yatirimcilarin zarardan ettirilip şirketin içinin bosaltildigi buna örnektir acredeto satışında verusanin lotlarinin ky ye satmaasi ortamı yaratıldığı faliyetsiz olduğu bizlere bildirilmedi fırsatçılık yaparak gözaltı pazarında birleşme çabaları yoneticiilerin patrona çalıştığı sürekli yatırımcıları mağdur ettiği açıktır .bu nedenle ilgili maddeye muhalefet ediyorum.diye yazılabilir.diger maddelerde aynen

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

***Borsa İstanbul'da İşlem Gören Bazı Şirketlerin Genel Kurul Tarihleri***

TSİ Ajanda
    ---- ------------------------------------------------------------------------------------
    25 Eylül 2018 Salı
    ----------------------
    0900- Anel Telekomünikasyon'un Olağan Genel Kurul Toplantısı
    gerçekleştirilecek.

26 Eylül 2018 Çarşamba
    ----------------------
    0900- Anel Elektrik'in Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilecek.

27 Eylül 2018 Perşembe
    ----------------------
    1400- Borsa İstanbul Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirilecek.

17 Ekim 2018 Çarşamba
    ----------------------
    1100- Akmerkez GYO Olağanüstü Genel Kurul toplantısı gerçekleştirilecek.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(25/09/2018 - 06:07:57)

6. Günaydın arkadaşlar genel kurulda olanları toplantı aralarında buradan paylaşabilirmisiniz.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kurul.bitti.400 sirkete.kaldi capital sirket odesin.dedi.ama.suratlari.dusmus.hala.tedirgin herkes.capitalin ridvan oldugunu spk ve bütün mercilere yazsin .spk isterse bulur.sirket ödesin diye.bir.ortak varmi bu dünya da ornegi.benzeri.ytd

8. Ben bir yatırımcı olatak üzerimr düşeni yaptım ve cimere aşağıdaki metin ike suç duyurusunda bulundum:

ANELT (Anel Telekom) 25092018 tarihli genel kurulunda SPK tarafından şirkete kesilen ceza tutarlarının şirket yönetim kurulu üyelerine rücu edilmesi konusunda yatırımcı "CAPITAL STRATEGY FUNDS SPC-THE OPPORTUNISTIC SERIES SEGREGATEG PORTFOLIO" ve "CAPITAL STRATEGY FUNDS SPC" tarafından yatırımcılar ve kendisi aleyhine olacak biçimde cezaların şirket tüzel kişiliğine kesilmiş olmasını kabul etmiş ve yatırımcılar olarak bizleri ve doğrudan kendisini zarara uğratmıştır. Cezalar suçu işleyene mahsustur, dolayısı ile bu cezalar yönetimde kusuru bulunanlara rücu edilmelidir, "CAPITAL STRATEGY FUNDS SPC" un bu hareketi hayatın olağan akışına aykırıdır, hiçbir yatırımcı zarar etmeye yönelik kararlar ile hareket etmez inancı ile bu firmanın yönetimde kabahatli olanlar ile birlikte hareket ettikleri kanısı oluşmaktadır. Suç teşkil eden bu durumun araştırılmasını ve şikayetimin dikkate alınmasını rica eder, suç teşkil eden durumların tespiti durumunda cezanın suçlu/suçlulara rücu edilmesini arz ederim.

Sayfa 31/309 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •