Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
kimin ne maliyeti var kim nerden bilecek kardesim.kimse kimseye maliyetini solermi.ama nasil oluyosa spk da mahkemede bile banka faturalari varmis.yoksa acredotucalarin savcilik araciligiyla spk ya iki tane actirdigi sorusturmada var insAllah bakalim spk ky yi bu nedenle korur.yani cok durumlar var adami ariyom bu gun bana fatura diyo yav birak su faturayi agzina bi dolamisin fatura fatura adnan ek bey.benim faturammi var sende bana fatura diyon.zarada olmayanmi var maliyetim yuksek.1 tl ustu

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.
ben 1.00 lerde gördüm bu kağıdı ve sürekli düştü. siz de eskiden olduğunuzdan dolayı maliyetiniz yüksektir. gerçekten anlıyorum. adamı sinir ediyor. bende borsadaki diğer kağıtlardan da var. bir damat bir de merkez iki ayrı günde fena vurdu. insanın canı yanıyor. düşenin halinden düşen anlar.

kaldı 2 gün. bütün samimiyetimle ifade edeyim. eğer SPK nın bu haftaki bülteninde de olmazsa veya mağduriyet giderilmezse benim bu ülkeyi yönetenlere inancım kalmaz. adalet yoksa hiçbir şey lazım değil. tası tarağı satar giderim başka bir yere. o derece ciddiye alıyorum. ona göre hayatıma yön çizeceğim.

bu zamana kadar tüm limitleri ve kredilerini kullandılar. artık bıçak kemiğe dayandı.

yazık yani, gerçekten yazık...