Sayfa 137/309 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. 12000 lot 0.85 maliyet ilk defa basima gelen bir olay virman kime nasil yapiliyor patronun cagri yapar mi sizce

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Burda bir çöpçü varsa oda sensin acemida maliyetin 44 kuruş davacıların maliyeti çoğu 4 TL terbiyesiz lik yapma biri konuşacaksın en son sen konuş gün geldumi sana hatırlatacak çok şeyimiz olcak artık davacı gruba bulaşma ne yapıyorsan yap kardeşim mal senin burdasi ağlama duvarı değil .ytd

3. kimse umurumda degil .bizim dava avukat tonla yolu aldı evrak dosya falan filan .şimdi bişe olursa bu davacı gruba teşekür edecek insanlar küfrediyor 44 maliyeti ile üç beş kademe mal satacak olanlar cesaretiniz yokmu arayın şirketi malımızı alın deyin onlar tahtadan mal aldı ise sizinkinide alır amam velakin eger mal alıma başladı diye kotdan gitti ise virman kotdan giden hissede olmuyorsa yapacak bişe yok .iki tane papaz burda al papazı ver paapzı oynuyor saygılı olun beyler kimsenin sırtından prim yapmayın .siz şunun şurasında bişe kalmadı ters köşe oldugunuzu görünce anlayınca biz ne yaptık diyeceksinzi o iki kişi ayıp bzi sizin gibi çürükleri ayıklayıp dava açtık size güvensek bizi üç kuruşa satcakdınız .ben avukatın kralını bulmuşum yok kervinin avukatı imiş .tansel bey olmasa osman mert olurdu.sınıf arkadaşım 7 veya 8 avukat var para vermeden dahi dava açarım.benim adım yusuf yıldız sıgır çobanı diye tanırlar .ama aşçıyım meslegimde zirvedeyim .yakında bliss restoranlar olarak halka açılacam nusret önce açacagız .nusret benim çırakdı bostanlı günaydın güznaydın restoranlarının sahibi cüneyt asan etin mimarı orda çırakdı arjantine gitti kendini geliştirdi.doguş grubu hemen bu adama sahip çıktı ferit bey garanti bankasının sahibi banada teklifde bulunanlar oldu ama bu anelt yüzünden zamanım olmadı .lanet kagıt yüzünden işim ras gitmedi yt kasap adam eti nerden alacagını bilir .bizde neyin ne oldugunu bildgimizden bildigimiz güvendigimiz arkadaşlar ile yola devam ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Wolkır Yazıyı Oku
    Burda bir çöpçü varsa oda sensin acemida maliyetin 44 kuruş davacıların maliyeti çoğu 4 TL terbiyesiz lik yapma biri konuşacaksın en son sen konuş gün geldumi sana hatırlatacak çok şeyimiz olcak artık davacı gruba bulaşma ne yapıyorsan yap kardeşim mal senin burdasi ağlama duvarı değil .ytd
    Atalım mı maliyetleri buraya!!
    Hodri meydan!!
    Benim maliyetim 71 kuruş çoğuuuu...
    Ama sizin yüzde 90 ıı
    50 kuruş sanki görmedimmmm!!
    Herkes BİLİYOR ZATEN!!!!
    Bunu Ben yazmazdım Ama.
    Senin Boş boğazlığın .
    Bana 44 kuruş maliyetin demen.
    Bunu yazdırır..
    Gereksiz bir adamsın..
    Birine saldirdıkca
    Kendin batıyon.
    Etrafındaki masum insanlarıda.
    Kendi tarafına çekip!!!!!!!!

5. kimin maliyeti düşük dduk lu tencere adam virman yapmış duşuk gözükür ..mezarcımızsınız ölük eşek arıyorsunuz nalını çekip eskiciye satmaya burda yazacagına şirketle tems kur bakalım alacak mı senin hisseni bir arkadaş aradı sordu virman olmuyor sadece hkuki veya spk dedigi şekil virman oluyor yok oyle 3 köfte 25 kuruşa benim maliyetim bu hissede 9 tl anlatayım istersen sana nasıl 9 tl oldugunu sizin para hesabına aklınız ermez ben 200 5 de aldım 2008 mecbur sattım 2010 gene sattım gene aldım adam yavuz hırsız yatrımcı çalmakdan hırsızlıkdan güldürmedi aklı hep hırsızlıga çalıştı satış sürecinde bir daha aldım gene kaybetdim .hayatımı yıkan adam çelik el ailesi şimdi ben onlara acımıyorum ipler bende sen tut 1 200 milyonluk binayı 200 milyon göster yüzde 10 kadar degermi var bu binanın bir hisse bir kira ile özkaynagını 1 yıl da amorti mi eder .herkes salak siz mi akıllısınız .biraz ötede oyna koçum sen daha dünkü bebesin biz ne yaptıgımızı biliriz sana akıl danışacak degiliz sizdinz bana özelden soru yagmuru tutan ..kendi düşen aglamaz .umarım iyi olur hakkınızda iyi olcaksa bilki yusuf yıldız sayesinde iyi olcakdır .ytd

Sn.yusuf yildiz
    Mucadeleni takdir ettik tamam davanda haklisin ama bilmedigin konuyu yazip kafa karistirma.
    Araci kurum ve hesap numarani ver 1 lot virman yapayim yapiliyormu yapilmiyormu 1 lit icin virman ucretini cebimden odeyecegim.
    Kaldiki asyabank hissesi olanlar bile virman yapti o sirket birak kottan atilmayi tasfuye sureci devam ettigi halde lutfen bilmedigini bilmekte erdemdir.
    Hoşça kal

Yeni yatırımcı Guest
    arkadaşlar, cinali bey çok haklı, bile de konuşuyor bilmeyen de konuşuyor, dava sürecini yürütenler kendileri dışında kimseyi dşünmüyor, herkes kendi menfaatine çalışıyor, dava dışı kalanlar mutlaka şirketten 1 tl gibi bir fiyattan getiren herkesten hisseleri alacağı yönünde bir açıklama yapmasını ve bu şekilde mağduriyetlerin son bulmasını talep edelim, şirketi arayalım, mail atalım, sesimizi duyuralım

8. Bu şekilde panik halinde yazmaya devam et. Zor durumda olan şirketi rahatlat. İnsanları da 1 tl ye hazırla ve razı et.

Hakkaten nasıl bir kafadasın sen. Rıdvan yazsa bu kadar yazamaz. Adamda yüz yok.

Kardeşim ne yapıyorsan yap ama ufak kırıntılar için burada insanları yaralama.

Nerenden uyduruyorsun 1 tl yi. Sadece seni kutaracaksa çözüm oluyor sana göre. Biraz empati yap. Ve daha az konuş. Yazık yediğin küfürlere. İnsanları çileden çıkarma. Git Rıdvan ın neresini yalayacaksan yala, al paranı. Zevzek.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 137/309 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •